Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/05/21 in all areas

 1. Jaka jest najnowsza wersja softu? Mam zakupionego w styczniu zeszłego roku STYJa (czyli wersja chińska), który zatrzymał się na wersji 3.5.3_0047 Używam aplikacji Rezmusa - powinienem przejść na oryginalną i sprawdzić?
  1 point
 2. Mam dokładnie to samo, podejrzewam, że u mnie ma to związek z włączonym GPS i albo mapami Googla albo Janosikiem.
  1 point
 3. @Matheojestem tego samego zdania. Mi 11 nie jest wart swojej ceny przy tych niedociągnięciach jak problemy Miui czy przeciętna bateria. Za swoją Mi 11 koniec końców zapłaciłem 1200zł, gdyż sprzedałem poprzedni OnePlus 7 pro za 1500zl i pobrałem kupon na 1000zl. Za niego kupiłem telefon Mi-Home.pl i sprzedałem w rodzinie. Mam teraz świadomość że tel jest za 1200zl i da się z nim żyć.
  1 point
 4. Po niespełna 2 miesiącach użytkowania, stwierdzam, iż telefon nie jest zły, ale na pewno nie jest wart zapłacenia za niego bez mała 4 tys. zł (wersja 256gb). Mi udało się kupić go w przedsprzedaży z hulajnogą, której i tak potrzebowałem, więc dopiero po odjęciu ceny za hulajnogę cena telefonu jest adekwatna. Ja przesiadłem się z mi9 i mogę stwierdzić, że w codziennym użytkowaniu ciężko jest powiedzieć, że mi11 go deklasuje. Owszem są parametry, w których rzecz jasna mi 11 jest lepszy, ale nie na tyle, żeby płacić za niego bez mała 2 razy tyle co za mi9. Na co dzień, w zwykłym użytkowaniu nie widać zbyt wielkiej różnicy w szybkości działania, bateria mimo, że dużo większa w mi 11, to osiągam na niej takie same czasy bez ładowarki co w mi9 po dwóch latach użytkowania. Dodatkowo mi11 jest zauważalnie cieplejszy niż mi 9 przy takim samym użytkowaniu, przez co bateria leci wtedy w oczach. Naturalnie mi11 ma super wyświetlacz, ale w mi9 najgorszy też nie był. Mi 11 ładuje się jakieś 15 min szybciej niż mi9... tak wiem ma większa baterię, ale co z tego jak starcza na tyle samo co w mi9. Aparat m11 może jest lepszy od mi9 ale na pewno nie jest to jakaś deklasacja. Dla mnie najbardziej irytującym rozwiązaniem w mi 11 jest zaokrąglony ekran. Oczywiście to jest wada (dla mnie) wszystkich telefonów z takim wyświetlaczem, a nie tylko xiaomi. Mi osobiście zaokrąglony wyświetlacz nic nie daje względem płaskiego, za to bardzo utrudnia jego ochronę. Resumując telefon jest ok, ale nie są to rozsądnie wydane pieniądze, zwłaszcza na poziomie 3700 zł bez gratisów. Moja żona ma mi10t i to jest telefon, który zrobił na mnie lepsze wrażenie, niż mi9, powiedziałbym, że podobne do mi11, a jest przy tym rozsądnie wyceniony. Po mi11, przez cenę spodziewałem się dużo więcej.
  1 point
 5. Ja montażu szkła uv mocolo nie wspominam najlepiej (mimo iż oglądałem na YT kilka filmów). Owszem, może montaż nie jest trudny, ale jest bardzo problematyczny. Plusy są takie, że szkło dzięki płynnemu klejowi można łatwo dopasować na ekranie, minusem z kolei jest wylewający się klej z każdej strony telefonu. Ciężko jest osłonić telefon przed tym klejem, bo jak próbuje się wycierać przy nieutwardzonym kleju, to szkło się przesuwa i klej dalej ucieka, przez co może go być za mało pod szkłem. Z drugiej strony po pierwszym utwardzeniu klej już na tyle wiąże, że próba usunięcia nacieków powoduje, iż klej wykrusza się też w jakimś fragmencie spod szkła. Do tego mi 11 przez wyspę aparatów nie da się położyć płasko na plecach, trzeba telefon trochę "podbudować", bo klej przed nałożeniem szkła ucieka w dół. Reasumują, tak jak powiedziałem montaż trudny może nie jest, ale mi się nie udało wykonać go idealnie (mam kilka nacieków/ zgrubień z wyciekającego kleju). Ogromnym plusem szkła jest za to brak czarnej ramki dookoła (szkło jest na całej powierzchni transparentne) oraz to, że bardzo fajnie się na nim operuje palcami (o niebo lepiej niż 3mk hard glass). Tego ostatniego szkła nie polecam. Nie jest klejone na całej powierzchni tylko na czarnej ramce, przez co szkło nie przylega idealnie do ekranu. Co więcej czarna ramka powoduje, iż korzystanie z gestów jest utrudnione.
  1 point
 6. wygląda to na przepalony bezpiecznik na kontrolerze, ewentualnie problem z modułem BLE Pokaż jeszcze wszystkie screeny z aplikacji M365Tools @Tidnes co powiesz?
  1 point
 7. @blejdzik Zjedź na sam dół w ustawieniach programisty i kilka razy kliknij reset ustawień. Optymalizacja się pojawi ponownie.
  1 point
×
×
 • Create New...