Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/08/2021 in all areas

 1. Próbuję ci wyjaśnić 3 posty oraz posta wyżej, jak widać bezskutecznie, że to wina GLOBALNEJ WERSJI APLIKACJI POGODA, która zaktualizowała Ci się samoczynnie u nas. Przez to masz tak jak masz. I odinstalowanie aktualizacji apki pomoże.
  1 point
 2. Jak zwykle rozwiązanie było zbyt proste zęby wymyślić je samemu. Miałeś rację zrobiłem wszystko jeszcze raz, pobrałem tylko najnowszą wersję TWRP i teraz działa. Dzieki wyskrobane z mojego Mi Note 10 PRO przy użyciu Tapatalka
  1 point
 3. Spróbuj zainstalować (nie tylko uruchamiać) TWRP, może zatrybi...
  1 point
 4. U mnie to samo. Jak zauważyłem wynika to z tego że telefon uważa że na danym wifi nie ma internetu i rozłącza się. To samo od zawsze miałem podłączając się do kamery przez wifi, ale tam rzeczywiście nie ma internetu. Jak ręcznie się połącze, wyjdzie komunikat o braku internetu i dam kontynuuj mimo to to wifi działa. Ale po jakimś czasie zrywa połączenie. Testowane na 3 routerach, wszędzie to samo. Reszta sprzętów działa z wifi bez problemu.
  1 point
 5. No cóż, nie tak dawno ludzie narzekali, że brakuje dymków, nie działają. Jak zaczęły działać to nie ten kształt, co następne? kolor, wielkość?
  1 point


×
×
 • Create New...