Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29/09/20 in all areas

 1. To teraz jeszcze eea i będzie gitara Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
  1 point
 2. sprawdziłem 2 Mi 10 Pro zakupione w Play, chyba to były 2 ostatnie w PL (serio). Brak zauważalnych ludzkim okiem prześwitów, pasków, zielonych poświat. Test zgodnie z instrukcją kolegi @kamipawel migotanie on/off, na ciemnym tle chrome i z tapetą od @simcold. Czy bym wymieniał jeżeli pojawiłby się u mnie green tint? Tak - jeżeli by to przeszkadza w używaniu, np w nocy przy auto jasności. Bo w końcu Mi 10/ Mi 10 Pro to flagowce i mało nie kosztują. Nie - jeżeli bym tego nie widział, tzn. widziałbym tylko w jakichś szczególnych wymuszonych warunkach, np ściemniając na maxa itp. Jeszcze mógłbym się zastanowić jeżeli mieliby wymienić mi tel. na nowy, ale jeżeli mieliby mi wymieniać wyświetlacz to przy powyższych założeniach na pewno bym nie oddawał do serwisu. Czytając info od innych userów widać, że wymieniają ekrany, więc wolałbym mieć niegrzebany z "słabszym ekranem" niewidzialnym dla ludzkiego oka przy normalnym użytkowaniu.
  1 point
 3. Wyłącz obsługę HbbTV w ustawieniach TV. Wtedy kółko na pilocie staje się aktywne i można przełączać kanaly sekwencyjnie.
  1 point
 4. 12.0.2 global miała błędy i ją wycofano. Zawsze możesz przejść na xiaomi.eu, tam co tydzień będziesz miał nowy numer. Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
  1 point
 5. Dziękuję za odpowiedź Klasyczne Xiaomi. Po cholerę robić telefon z daną funkcją i ją na dzień dobry blokować. Aż mi się odniechciewa.... Gdyby nie fakt, że jestem Polak Cebulak i jedyny flagowiec, na który sobie mogę w miarę pozwolić to Xiaomi nawet nie popatrzyłbym w tym kierunku. Po prostu ręce opadają.
  1 point
 6. Mam parę pytanek. 1. Czy bootloader musi być cały czas odblokowany, gdy używamy MIUI Polska, czy odblokowanie jest potrzebne tylko do instalacji tego ROMu? Tzn. czy po odblokowaniu bootloadera i instalacji MIUIPolska, mogę go znów zablokować? 2. Czy po całej tej zabawie z wgrywaniem MIUIPolska mogę całkowicie powrócić do pierwotnych ustawień, tzn. wrocic do globala i zablokować bootloader (tym samym znowu zabezpieczyć telefon przed wyciekiem danych, gdy go zgubię)? Tak, żeby telefon był jak dopiero co wyjęty z pudełka. Czy jeśli raz odblokuję bootloadera, to ślad pozostanie na zawsze? 3. To samo pytanie z rootowaniem telefonu. Czy raz zrootowany telefon już na zawsze pozostawi po sobie ślad? 4. Czy MIUIPolska nadal jest lepszym ROMem od globala i warto się na niego przesiąść? Gdzieś czytalem, że MIUIPolska nie jest już tak wspierany/aktualizowany, a global przeciwnie i nie warto się przesiadać z globala. Niepotwierdzone info. 5. Czy ROM MIUIPolska poza lepszym tłumaczeniem i kilkoma bajerami ma jakiś wpływ na stabilność telefonu i jego szybkość w porównaniu z globalem? Jest od niego szybszy/wolniejszy, ma wiecej/mniej bugów, częściej/rzadziej się zawiesza albo wywala jakieś błędy?
  1 point
 7. @Orjon Czytam Twój poradnik RECOVERY - instalacja Gdyby nie to że mam Redmi Note 5 do którego odnosi się punkt 8, to teraz nie wiem czy robię kolejne punkty 1-8 czy któryś z punktów mam pominąć?? Czy może robię tylko punkt 8.
  1 point
 8. Dzięki za poprowadzenie za rączkę przy przejściu na Xiaomi.Eu. Poszło bez problemów tylko teraz zamiast mi9t telefon przedstawia się jako redmi k20. Niby to samo ale wolałbym to pierwsze. Jest na to jakiś patent?
  1 point
×
×
 • Create New...