Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/02/2020 in all areas

 1. 2 points
  Klientom zostały wypłacone odszkodowania od INPOSTU. Sprawa została zakończona.
 2. 1 point
  Stable też przerabiałem i nie było wiele lepiej. Wyglądało, jakby po prostu brali najmniej zbugowaną betę z danego miesiąca i wrzucali jako stable. Nadal pod względem ilości bugów przebijało to Global. Tak było przynajmniej dla Mi5, na Mi Mix 2 ani na Mi 9 nie odważyłem się już eksperymentować.
 3. 1 point
  @Karls @mazok znalazłem rozwiązanie problemu z apką SMS. Nie wiedzieć czemu Xiaomi uzależniło wyświetlanie większej ilości wiadomości od tego, czy ROM obsługuje ich podział na wiadomości "zwykłe" i "reklamowe". Wyłączenie tego ograniczenia bezpośrednio w kodzie apki naprawia cały problem i można normalnie przewijać. Działającą apkę podrzuciłem w poście o aktualizacji 20.6.18, ale na Globalu pewnie nie pójdzie bez podmiany w /system (o ile w ogóle).
 4. 1 point
  Trochę przesadzasz. MiPol też możesz wgrać stable. Zarówno tygodniówka jak i stabilny wychodzą na chińskiej bazie. Nikt nie każe wgrywać tygodniówki i robić za testera. Ja poprzestałem na stabilnych już dawno temu, na rn5p. I obecnie też stabilne tylko.
 5. 1 point
  Dokładnie to samo, już kiedyś na Mi9 to miałem, naprawili i wróciło. Jak w Lidlu, co aktualizację coś nowego (tylko zazwyczaj nowe są błędy )
 6. 1 point
  Miuipolska przerabiałem na poprzednim telefonie. Global\EEA o niebo lepszy, nie trzeba się co tydzień martwić tym razem zrąbią.
 7. 1 point
  U mnie auto-jasność działa, ale w ciemniejszym pomieszczeniu wariuje do tego stopnia że samo ściemnia-rozjaśnia cały czas ekran mimo braku różnicy w oświetleniu.
 8. 1 point
  No tak, tylko zważ różnicę - telefon przy uchu, a na statywie. W systemie przewidziano tylko opcję, że w trakcie połączenia telefonicznego powiadomienia są wibracjami. Koniec. System, czy telefon, nie rozróżnia w jaki sposób prowadzisz rozmowę. Jak dla mnie to nie jest żaden błąd. Czas zmienić nawyki, wraz z zakupem innego telefonu...
 9. 1 point
  U mnie działa bez problemu. Ale gdy manualnie przesunisz suwak jasności w trybie auto to wtedy przestaje reagować opcja auto. Musisz wyłączyć ikonkę auto i włączyć ją ponownie. Ten błąd występuje już od jakiegoś czasu od miui 11.
 10. 1 point
  Wybieram Kontakty, wybieram kontakt dla którego chcę ustawić dzwonek, trzy kropki w prawym górnym rogu, opcja Ustaw dzwonek i w tym momencie zgłasza mi się dodatkowe okno w którym mam następujący wybór: Wykonaj czynność przez... i trzy ikony do wyboru Motywy, Menadżer Plików oraz Dyktafon. Oprócz tego jest do zaznaczenia fiszka Zapamiętaj mój wybór. Nigdy jej nie wybieram, ale jak mniemam jeśli ją choć raz wybrałeś to u Ciebie nie pojawia się to okno tylko przechodzi do wybranej wcześniej aplikacji. I jeszcze jedno: tam nie ma opcji wyboru folderu - możesz wybrać od razu plik który w tym folderze (Ringtones) się znajduje lub wybrać opcję Dzwonek lokalny i wtedy wybierasz już sam lokalizację pliku który chcesz wybrać. Wybacz prościej wytłumaczyć nie umiem, ale mam nadzieję że pomogłem.
 11. 1 point
  Aktualizacja Stabilna wersja 2696.
 12. 0 points
  Po UJ siedzieć na eea i martwisz się o gwarę hmm siedzę na miui od portów od 2014: i były lepsze niż teraz na 12 Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka