Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/10/2020 in all areas

 1. 1 point
  Tak, zdecydowanie. Silnik będzie konsumował więcej. Trudne pytanie. Niestety nikt jeszcze nie określił przy jakiej temp. magnesy wewnątrz silnika zostaną uszkodzone. Przegrzanie magnesów to główny problem. Raz z czystej ciekawości. Dobierz wartość na podstawie prób. Prób bo tylko Ty czujesz jak zachowuje się hulajnoga w Twoim terenie z Tobą na pokładzie. Zacznij od 50575... wgraj, przejedz się i oceń. Ja dla wartości 38000 która używa autor (Botox) paliłem gumę przy każdym starcie... szkoda opon. Wybacz nie znam odpowiedzi. W tym generatorze http://faceltd.qlihost.ru można to zmienić lecz ten parametr zawiera „!” co oznacza ryzyko. Ten generator wymaga specjalnej wersji programu do pobrania na stronie !
 2. 1 point
  Zamiana na pomowane 10” opony od razu poprawiają komfort jazdy. Na dobry początek opony Wanda które zakłada się prawie jednym palcem, oraz dętka Amalibay (te do 8”) Detka może być na przód i tył taka sama z prostym wentylem. Tasma antyprzebiciowa jeżeli teren do jazdy jest trudny np.: dużo krawężników na których łatwo uszczypnąć oponę (snake). Wahacz ze sprężyna od Monorim dla 10” opon zwiększa komfort ciut, poprawa jest bardziej odczuwalny przy 8” oponach Monorim daje w zestawie sprężynę nie amortyzator dlatego niektórzy wymieniają go na amortyzator powietrzny. Co do ciśnienia... 40-50 psi dla 70-80 kg wagi bez różnicy czy z wahaczem czy bez. Warto oczywiście minimalne raz w tygodniu sprawdzić i dopompować. na podstawie własnych doświadczeń po przejechaniu 5 tys. km.
 3. 1 point
  Ok 65 zł. Wysłane z MI 8
 4. 1 point
  znam konkrety dla opon 8.5'' waga użytkownika 70-90kg przód 40-45 psi (2.76-3.1bar) tył 45-55 psi (3.1-3.79 bar) ja do swoich 10'' po prostu pompuje do górnej granicy dla 8,5, jestem z tego samego przedziału wagowego, i jak pompuje do 45 psi przód i 55 tył
 5. 1 point
  Z mojego doświadczenia wynika, że najważniejsze jest utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia. I to nie ma znaczenia czy mówimy o oponach 8.5cala czy 10 cali, czy 28cali. Ja, gdy nie zwracałem uwagi na ciśneinie, to w przeciągu sezonu wymieniałem dętki z 4 razy - a nie jeżdżę offroad i nie jeżdżę po krawężnikach. Natomiast odkąd raz w tygodniu sprawdzam ciśnienie i w razie potrzeby je dobijam - przejechane 1200km bez flaka.
 6. 1 point
  @aro77 wybacz ale zupełnie Ciebie nie rozumiem. Jeżeli odczuwasz dyskomfort (ból) w kręgosłupie jeżdżąc po niewielkich nierównościach to nie oczekiwał bym większej poprawy po wymianie na pełne 10” opony. Uwzględnij jeszcze fakt że, hulajnoga również „nie lubi” pełnych opon z powodu wibracji i np. pękają połączenia w baterii. Przemyśl czy dla dobra swojego nie było by rozsądnie przeprosić się z oponą i dętka, a z racji na problemy zdrowotne rozmiarem 10”. 10” opona Wanda z grubszą dentką (amalibay) oraz taśma/opaska antyprzebiciowa to gwarantowane głośne dziękuje od Twojego kręgosłupa.
 7. 1 point
  Czy ktoś może już próbował zamienić firmware z chińskiego na wersję EU?
 8. 1 point
  Tak ma być. Prawa optyki. Większa matryca, jaśniejszy obiektyw = mniejsza głębia ostrość. Dawniej to że wszystko jest ostre na zdjęciach robionych telefonami było wadą. Teraz jak widać ludziom przeszkadza że obiekt jest ostry, a tło rozmyte. Niestety przysłona w telefonach ma stałą wartość i nie da się przymknąć żeby głębia ostrości była większa. Wyśmieją Cię jak będziesz coś takiego reklamował.
 9. 1 point
  Znalazłem rozwiązanie Trzeba wyłączyć odblokowywanie tel przez bluetooth i wszystko śmiga jak trzeba.
 10. 0 points
  Przecież to jest jakaś kpina co oni zrobili. Wygląd wyglądem, ale to nie funkcjonuje poprawnie. Skoro widze że wczoraj 2,5 godziny mialem ekran wlaczony a dziś 2. (posługując się funkcją"czas przed ekranem, bo inaczej aktualnie sie nie da...), a pod wykresikiem w szczegółach użycia ekranu 2 godziny na włączonym, więc jakby tylko z bieżącego dnia pokazuje. Wiesz może czy na oficjalnych forach ludzie to zgłaszali lub skarżyli się?