Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/09/2020 in all areas

 1. W życiu bym nie wpadł na to, żeby go odłączać od zasilania. Cała idea robota sprzątającego jest taka, że nie trzeba myśleć o jego obsłudze, oprócz niezbędnych spraw jak opróżnianie pojemnika. A sprzątanie jeśli da się, to najlepiej wg harmonogramu dziennego. Mam Mi Robot 1 generacji 3 lata, ciągle się ładuje. Nie zauważyłem zmniejszenia pojemności baterii. W rodzinie od 2 lat są inne modele jak roborock. Podobna sprawa. Gdyby jednak, daj my na to, po 5 latach były problemy z baterią, to kupię nową. To będzie tańsze niż czas poświęcony na obsługę "nieładowania/ładowania"
  3 points
 2. Pewnie trzeba czekać na poprawiony soft. Tu jest jakieś tymczasowe rozwiązanie opisane: https://vacuumspain.com/en/how-to-fix-the-problem-low-mop-water-use-xiaomi-vacuum-mop-pro-styj02ym/
  2 points
 3. Dzielcie się opiniami Wrzucam pierwszy pełen cykl.
  1 point
 4. Wynik bardzo dobry. Widać że go nie oszczędzałeś a jednak długo wytrzymał. Zastanawiam się nad zmianą telefonu właśnie ze względu na baterię i wezmę go pod uwagę.
  1 point
 5. Nie jest to częste, jednak zdarza się, że cały interfejs się zamraża cały ;P I trzeba trochę odczekać.
  1 point
 6. Robot potrafi sprzątać po ciemku. Nie ma to dla niego różnicy
  1 point
 7. Nie wiem która to aktualizacja ale nie było wcześniej. Teraz jak jest powiadomienie to przy sprawdzaniu godziny najpierw jest powiadomienie, super! Nie trzeba wchodzić i sprawdzać raz za razem ze coś jest.
  1 point
 8. Wygląda na to, że tak niestety jest.
  1 point
 9. Dzięki, zrobiłem tak i działa
  1 point
 10. Mi potrafi zacząć pokój i po paru metrach skoczyć.
  1 point
 11. Kliknij 10 razy w logo Miui i pojawią się dodatkowe opcje. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 12. Usuń blokadę w TWRP - wchodzisz w Zaawansowane/Advanced -> Menedżer plików/File Manager, a tam w data, później w system i usuwasz pliki: gesture.key (jeśli jest) password.key (jeśli jest) locksettings.db locksettings.db-shm locksettings.db-wal I reboot do systemu. Wzoru nie będzie.
  1 point
 13. Przecież to jest jakaś kpina co oni zrobili. Wygląd wyglądem, ale to nie funkcjonuje poprawnie. Skoro widze że wczoraj 2,5 godziny mialem ekran wlaczony a dziś 2. (posługując się funkcją"czas przed ekranem, bo inaczej aktualnie sie nie da...), a pod wykresikiem w szczegółach użycia ekranu 2 godziny na włączonym, więc jakby tylko z bieżącego dnia pokazuje. Wiesz może czy na oficjalnych forach ludzie to zgłaszali lub skarżyli się?
  0 points
 14. Xiaomi tak wymyśliło statystyki...
  0 points
 15. No i wyświetlacz z aliexpres spalony, stary działa i nic się nie dzieje
  0 points


×
×
 • Create New...