Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/03/2020 in all areas

 1. 3 points
  @JamCiTo Jak Ty jęczysz że a to za mały telefon a to taki a to siaki to nikt uwagi nie zwraca. Po to jest forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć, a Xiaomi odleciało totalnie z cenami za Mi10 i Mi10 Pro. Jeszcze ten bzdetny zakrzywiony ekran jak z S7 Edge. Oj Mi10 odbije im się czkawką, tak myślę. Nawet Apple nie podnosiło cen swoich produktów od razu x2. Mogli chociaż zrobić Mi10 mniejsze i z normalnym ekranem, to by trochę zaoszczędzili i zjechali z ceny Ja - jako fan Xiaomi od wielu lat i użytkownik ich smartfonów również od wielu lat od tej chwili zlewam ich urządzenia. W życiu nie wydam 4 kafli na Xiaomi, które ma pełno niedoróbek - na które to przymykałem oko z racji ceny. Za te 4 tysiące wymagam żeby urządzenie działało jak na flagowca przystało, zeby miało normę IP i parę innych pierdół. Podejrzewam że nie jestem jedyny, wolałbym już iPhona w tych pieniądzach.
 2. 2 points
  Jeśli masz roota, to pobierz ze sklepu jakikolwiek terminal (np. Terminal Emulator) i wpisz: 1. su 2. settings put system smart_dark_enable 0 3. setprop debug.hwui.force_dark false Później restart. Od tego momentu Globalny ciemny motyw jest wyłączony. Dopóki nie wejdziesz w ustawienia ciemnego motywu to będzie ok nawet po restarcie. Jak wejdziesz to cały proces do powtórki.
 3. 2 points
  Ludzie.. Przestańcie tak jęczeć o te ceny.... Popatrzcie sobie na ceny bebechów z jakich jest stworzony. To go? Chinole mają robić, składać, kupować graty, pakować, przywieźć pod dom i pocałować Was w zad żebyście chcieli kupić i używać? Popatrzcie sobie ile snap 865 jest droższy od 855 z Mi9. Ile są droższe moduły pamięci. Ile droższy jest moduł aparatu... I już wiecie dlaczego kosztuje tyle ile kosztuje. Na girbeście były 2 czy 3 dni, że stał w przeliczeniu około 2700 8/256. I to by się opłacało nawet przy wpadce na VAT. Ale już kosztuje ponad 700$ 8/128 I już się za bardzo nie opłaca... Nie pasuje? To nie kupujesz... Ale na Odyna nie jęcz jakby Ci jądra w imadło wkręcali... Też myślałem żeby Żonce jej Mi9 teraz na urodziny zmienić na 10Pro... Ale nie dam rady choćbym jajko zniósł... I nie jęczę, że drogi, że co te chinole sobie myślą, kto im to kupi, zawsze było tanio i takie stęki jak w temacie... Po prostu będzie się musiała bawić 9tką dłużej... Zresztą chyba jej nie przeszkadza fakt skoro jest to jej "kochany, malutki, niebieściutki smartfonik"... Tak, że prośbą - bądźcie dużymi facetami/kobietkami i nie jęczcie...
 4. 2 points
  Podobno, a więc wszystko wyjdzie w porządnych testach. Zdjęcia, fakt, robią wrażenie, ale to zasługa dużej matrycy. Apple i Google to też wysoka półka foto-wideo i jakoś nie wszyscy brną w te megapiksele, a zdjęcia robią równie świetne. Filmy? Poczekałbym na zestawienie z iPhone 11 Pro. Co do dźwięku, to nie wiem, czy jest dobrze, skoro dolny głośnik ulokowany jest na dolnej krawędzi smartfona. Ktoś tam już testował różnicę między Mi10 a S20 i było podobnie, co nie znaczy, że lepiej. Do 5G jeszcze nam trochę nim będzie standardem, a WiFi 6 to ciekawostka dla większości, no chyba, że ktoś ma nowy router. Procesor i pamięć to normalna kolej rzeczy. Za chwilę każdy będzie mieć to samo, podobnie, jak sprawa z łącznością. Obecnie mam Pixela 3 i ten jakże już "stary" Snapdragon 845 i "tylko" 4GB wystarczają mi aż nadto. Nie gram, nie mam 20 aplikacji uruchomionych w tle, więc jak widać, można z tym żyć. W codziennym użytkowaniu taka wydajność jest wręcz niezauważalna. Co jest nie tak z Mi10? Nie mówiąc o cenie, to na pewno fakt, że to kloc, stary kontroler USB, czy brak certyfikatu IP, wolałbym szczerze ToF zamiast jakiś aparacik do głębi no i fakt, że dodano na siłę makro przekonuje mnie, że poszli w ilość, bo o ile zdjęcia głownym aparatem są ok, no i tym szerokokątnym ponoć też, tak makro już raczej nie. Poza tym w wersji Pro jest jeszcze laserowy autofokus, więc moim zdaniem słabe jest to, że taki oczywisty detal zarezerwowano dla "lepszego" wariantu. I coś musi w tym być, skoro w gronie znajomych, czy nawet ostatnio brat, fan smartfonów Xiaomi powiedział, że za taką cenę to już wolałby sobie kupić iPhone, więc skoro i takie komentarze zaczynają się pojawiać to znaczy, że coś jest na rzeczy. Ja wolę bardziej gadżety, bo smartfony tej firmy od dawna przestały mnie interesować i uważam, że słusznie. Ktoś tam w firmie mocno poleciał na głowę, żeby poczynić aż tak ogromną różnicę w cenie w stosunku do poprzednich flagowców. Xiaomi najwidoczniej drastycznie zmieniło stretegię chcąc rychło stać się marką premium. Zobaczymy, czy się to im uda.
 5. 1 point
  Dziękuję Tobie bardzo, działa zainstalowałem ręcznie jakąś nowsza alphe i śmiga.
 6. 1 point
  Jeszcze raz aktualizuj Always on, prawdopodobnie zresetowało do fabrycznej wersji. Kolorowe to kwestia ustawienia na styl Miui w Panelu powiadomień.
 7. 1 point
  Dobrze w porządku sorry. Po prostu źle zrozumiałem twoją wypowiedź. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. 1 point
  A dlaczego lepiej? Tylko dlatego że sam tak robisz? Przecież kalendarz z Miui może korzystać z konta Googla lub innych, synchronizuje się automatycznie. Pokazuje święta państwowe i chrześcijańskie, właśnie od Googla. Widżet z wydarzeniami też. Ikona pokazuje datę, Googla niestety nie. Jest zintegrowany z notatkami z Miui. Ładniejszy graficznie, googlowy chyba jakiś przedszkolak projektował. @Sameth93 Używam systemowego z trzema kontami: Miui, Google, MS i niczego mi w nim nie brakuje.
 9. 1 point
  A po co Ci taka aplikacja? System sam zamyka aplikacje w tle jeśli brakuje mu wolnej pamięci, a jeżeli aż tak bardzo chcesz coś zmienić, to włącz opcje programisty (poszukaj w google jak to zrobić) i ustaw liczbę działających aplikacji na 1. Wtedy nic w tle nie będzie działać.
 10. 1 point