Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 30/03/20 in all areas

 1. Cześć, Przechodziłem przez dokładnie ten sam problem z aktualizacją stojącą na 80% ze swoim robotem. Udało mi się go rozwiązać (krótki opis sposobu tutaj), ale aktualizacja zabiła mój odkurzacz - tak, jak wielu innym. Dzisiaj udało mi się w końcu przywrócić go do życia. Zachęcam do śledzenia podlinkowanego wcześniej wątku na GitHubie, na dniach postaram się wypuścić artykuł, w którym opiszę dokładniej oba procesy - naprawiania aktualizacji stojącej na 80% i naprawiania robota, który umarł podczas aktualizacji :) M.
  2 points
 2. Moim zdaniem warto, w Mi 10 będziesz miał porąbany dialer, kontakty i wiadomości od Googla. Dodatkowo cena zaporowa i idiotycznie zakrzywiony ekran do niczego niepotrzebny.
  1 point
 3. Bo jestes na Xiaomi.eu... Ściągnij aktualizację z miuipolska.. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 4. Na chmurze eu narazie nie działają powiadomienia. Więcej ludzi zgłasza. Może nie długo naprawią
  1 point
 5. Nie mam zamiaru dawać 700 czy ile dolarów za telefon z usb 2.0 bez możliwości podpięcia pod ekran zewnętrzny i w razie walnięcia ekranu, a takich przypadkow na forum w serii mi9 bylo kilka, zastanawiac się czy serwis wyczysci mi dane, albo miec żenujące transfery plików przy backupach. Już nie mówię o absurdalnie dużym temacie o VoLTE i dzwonienia na infolinie by mi łaskawie na jeden dzień odblokowali możliwość korzystania z usługi. Ceny pewnie szybko spadną, ale jakbym miał kupować teraz telefon to brałbym s20 z ułomnym exynosem. Żona na s7 edge ma nowsze poprawki bezpieczeństwa niż ja na niecałorocznym mi9. Na szczęście nie mam jeszcze tego dylematu bo zmieniam telefon raz na 2 lata, ale chciałem się takimi moimi luźnymi przemyślaniami podzielić. Brak wodoodporności też pewnie jest dla niektórych istotny chociaż dla mnie nigdy nie był jakoś ważny. Nawet zaoszczędzili na uszczelce w slocie karty sim.
  1 point
 6. No niestety, żadna z marek nie miała 100% wzrostu cen z generacji na generację. Ani Samsung, ani Huawei. Stopniowo podnosili ceny, budowali markę i "prestiż". A tutaj cyk, Xiaomi pomyślało że jak damy lepsze części, to już można z modelu na model zażądać dużej kwoty. Moim zdaniem odbije się to im czkawką, klienci dwa razy się zastanowią co wybrać. Wiele osób mówi, że Redmi przejmuje tanie flagowce. Niby fajnie, tylko K30 Pro który jest droższy od Mi9 (najprawdopodobniej) nie będzie miał na przykład ładowania QI... To ja za taką alternatywę dziękuję, zostaję na Mi9, a później wpadnie One Plus albo Samsung.
  1 point
 7. a ja sobie kupię i to wersję PRO z tym wyjątkiem że nie będę kupował w Chinach kupię w Polsce,poczekam cierpliwie na premiere w Polsce
  1 point
 8. https://easyupload.io/evcr4w reupload 29.03.2020
  1 point
×
×
 • Create New...