Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/12/2020 in all areas

 1. 1 point
  Na Globalu zwykłym są już motywy.
 2. 1 point
  z mi fit działa super uważam że jest to bardzo stabilna wersja i nie ma się do czego doczepić a miałem już kilka wgranych -polecam , przecież zawsze możesz wrócić do starej jak Ci nie przypadnie do gustu .
 3. 1 point
  Bootloopa masz przez szyfrowanie partycji. Też przez to przechodziłem. Po instalacji MIUIPolska za chiny nie mogłem zainstalować starszej wersji. Nawet żadnego AOSP nie chciało mi przyjąć. Co bym nie zrobił bootloop. Formatowanie /data (usuwa wszystko z telefonu) naprawiło to. Od tamtej pory używam zmodyfikowanych fstab ze wsparciem dla f2fs z wyłączonym szyfrowaniem i nie mam tego problemu.
 4. 1 point
  Co ty gadasz za bzdury, ja nie mam magiska i działa wszystko czyli gpay, ing, saftynet, netflix itd. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 5. 1 point
  Od spełniania podstawowych funkcji jest fabryczne oprogramowanie.
 6. 1 point
  @artek dla mnie największą różnicą jest wsparcie szyfrowania. W xiaomi.eu tego nie ma. Znaczy możesz edytować fstab, tylko to trzeba robić po każdej aktualizacji gdzie musisz wykonać format data. Jeśli chcesz mieć zaszyfrowane dane to odradzam Xiaomi.eu.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Chyba wszystkie Mi 9 Lite mają B20. A dla Ciebie mam dobrą radę, wyjmij kartę sim, będziesz miał lepsze wyniki. Przecież i tak telefonu nie używasz, a spadło Ci 15% baterii po dobie od zakończenia ładowania i to przy słabym sygnale sieci! O co chodzi?
 9. 0 points
  https://www.xda-developers.com/magisk-no-longer-hide-bootloader-unlock-status/ Wygląda na to, że niedługo żaden telefon z xiaomi.eu na pokładzie nie przejdzie testów CTS/SafetyNet. U niektórych z nas już przestały działać aplikacje sprawdzające certyfikację urządzenia, np. apki bankowe, Gpay, Netflix itd itp. Czy to oznacza koniec xiaomi.eu i generalnie custom romów? Kto będzie zainteresowany urządzeniem nie spełniającym podstawowych (w dzisiejszych czasach) funkcji?
 10. 0 points
  A ja mam magiska i też mi działa Gpay i ing. Póki co Jeżeli w ogóle przeczytałeś info z pierwszego posta to chyba coś ci umknęło...