Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/01/2020 in all areas

 1. 1 point
  Już wycofali. Za dużo bugów i ogólnie wyglądało to tak jakby to był jakichś ich testowy build, było dużo narzędzi do debugowania od Qualcomma.
 2. 1 point
  To nie jest normalne. Przecież to zwykle znaki. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 3. 1 point
  czytałem - co nie zmienia faktu ze jest to świetny telefon. Mam wgrany custom rom MIUIPro. telefon działa.
 4. 1 point
  Najprostszy. Inny: Edycja build.prop w /system i /vendor - zmiana fingerprint. Ps. Z tego co wiem MiuiEu ma już to zrobione. Jaką masz wersję Miui/Android?
 5. 1 point
  1. China stable to Miui. Nie zablokujesz bootloader'a bez wgrania czystego softu China lub Global. Odnośnie niedziałających aplikacji - używa się w tym celu Magisk root i odpowiednich opcji (Hide) w Magisk Manager. Wszystko znajdziesz w necie(tutaj, forum Xda, forum.android.com.pl, youtube...)
 6. 1 point
  Maiłem identyczny problem z tym LTE. Nie pomogła aktualizacja firmware ani Xiaomi Home. Rozwiązaniem problemu okazała się zmiana protokołu APN z IPv6 na IPv4 (sieć Orange domyślnie ma ustawione IPv6). Teraz wszystko śmiga jak należy. APN zmieniamy następująco (mój telefon to Xiaomi Mi A2, Android 10): Ustawienia (telefonu, nie kamery) -> Sieć i internet -> Sieć komórkowa -> Punkty dostępowe -> tu należy dodać nowy Punkt dostępowy i po konfiguracji go wybrać. Ustawienia APN IPv4 dla Ornage: Nazwa: Internet APN: Internet Proxy: Nie ustawiono Port: Nie ustawiono Nazwa użytkownika: internet Hasło: intermet Serwer: Nie ustawiono MMSC: Nie ustawiono Port MMS: Nie ustawiono MCC: 260 MNC: 03 Typ uwierzytelniania: PAP Typ APN: default Protokół APN: IPv4 Nośnik: Nie ustawiono
 7. 1 point
  mariaczi zainstaluj inne recovery orangefox https://t.me/OrangeFoxChat/113169 Mi9T pro #########EVOLUTIONX##########
 8. 1 point
  Znalazłem sposób na ominięcie problemu. Oczywiście nie tak powinno to działać ale póki nie naprawią błędu to chyba nie ma innego wyjścia. Rozwiązanie banalnie proste. 1. Pobrać ze sklepu play tę aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyip.hideme&hl=pl 2. Uruchomić i w aplikacji "POŁĄCZYĆ". Aplikacja zestawi połączenie vpn (bezpłatne) z jednym z darmowych serwerów. Jest dostęp do kamery