Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/08/2019 in Posts

 1. Ja miałem Nota 2 , 4 , Mi A1, Redmi 7, teraz mam Nota 7 i idzie do mnie Note 8, Miałem Samsunga ostatniego miałem S4, miałem LeRee Le 3, pół rodziny ma Xiaomi, znajomi zmieniają na Xiaomi i są zadowoleni. Czasem tak bywa że coś nie wyjdzie Xiaomi bo się śpieszy i ma dużo pracy ale Wsparcie, aktualizację, możliwości wgrywania przeróżności, Miui EU , PL GCam innych bajerów, cały ten klimat... Ja w zdj akurat nic nie zauważyłem, codziennie robię zdjęcia, korzystam również z Gcam na zmianę zależy czy potrzebuje lepszej jakości ale z tego co czytam nie wyszła im ta aktualizacja po prostu. Trzeba uzbroić się w cierpliwość
  2 points
 2. Nie tak właśnie, z tydzień temu https://twrp.me/xiaomi/xiaomimi9t.html
  2 points
 3. @Tyler Coś Ty taki w "gorącej wodzie kąpany" ;). Jest problem z jedną z aktualizacji w dodatku jest to pierwsza z serii MIUI11 (będzie więcej gdzie zapewne będą poprawiać błędy, które zgłoszą użytkownicy), a Ty już deklarujesz, że nigdy więcej nie kupisz ich telefonów itd. Poczekaj na kolejną aktualizację oprogramowania, są one wydawane mniej więcej co ok. 2 miesiące. Pisałem już wcześniej, że aplikacja Gcam robi lepsze zdjęcia, niż ta stockowa od Xiaomi, nawet wtedy jak telefon był na MIUI10. Ściągnij sobie Gcam z tej strony https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/ dokładnie chodzi o plik "PMGC 7.0.009 HDR Version v13" instaluje się go normalnie jak każdy aplikacja ze sklepu Google Play, nie trzeba żadnych kombinacji robić. Do tego z tej strony https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-parrot-01/ w zakładce z Redmi Note 7 wybierz sobie plik z ustawieniami aparatu, które wgrasz do Gcam (na tej stronie wszystko pisze jak to zrobić, jest to bardzo proste). i masz lepsze zdjęcia niż zrobi je jakakolwiek wersja aplikacji aparatu od Xiaomi :). Jedynym minusem dla niektórych osób może być tylko to, że w aplikacji wszystkie ustawienia są w języku angielskim.
  1 point
 4. Zadziałało. Wyrzuciłem odblokowywanie urządzenia opaską i powróciły powiadomienia o połączeniu, jednocześnie przestał także wyświetlać komunikat o konieczności aktualizacji systemu w telefonie.
  1 point
 5. Zaktualizowałem temat o GCAM 7.2. Polecam najnowszą wersję v.1.5. Edit. Wyszła wersja GCAM 7.2 v.1.6 od Urnyx: https://t.me/redmik20updates/234 Póki co brak linku w głównym poście. Changelog:
  1 point
 6. Trzeba wejść we właściwości aplikacji i tam zapodać jej oszczędzanie baterii, czy wyłączenie autostartu, ewentualnie w opcjach baterii poszukać ustawień dla poszczególnych aplikacji, Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 7. Od następnej wersji beta będą się wyświetlać wszystkie.
  1 point
 8. Da się. Ja zamrażam aplikacje apką Ice Box. Działa ona jako administrator urządzenia (trzeba jej nadać to uprawnienie po adb) Jest ona płatna, ale przy okazji można zrobić debloat softu bez roota i odblokowania bootloadera. Da się też to zrobić przez adb, ale tak jest prosciej i wygodniej.
  1 point
 9. Tak. Różnie jest. Spróbuj zmienić np region na szwajcarię, albo inny europejski i sprawdź. P.S. na Szwajcarii działają motywy
  1 point
 10. Dzięki za poprowadzenie za rączkę przy przejściu na Xiaomi.Eu. Poszło bez problemów tylko teraz zamiast mi9t telefon przedstawia się jako redmi k20. Niby to samo ale wolałbym to pierwsze. Jest na to jakiś patent?
  1 point
×
×
 • Create New...