Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/17/2019 in all areas

 1. Najtańszy z serii Mi9, niezła bateria i cena niewiele wyższa od RN8pro.
  1 point
 2. Nie jestem Xiaomi, więc nie wiem, ale pewnie w ciągu kilku tygodni. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  1 point
 3. Masz rację najprościej ale biorąc pod uwagę , że ten problem jest chyba dość znany ( inne fora internetowe nie tylko polskie ) nie wydaję mi się , żeby to było takie proste. Bo dlaczego łączy się z RLINK ? Nie mam za bardzo przetestowania z innymi autami niż auta z Rlink lub MediaNav. Dziękuje za próbę pomocy , będę czekał aż pojawi się jakieś rozwiązanie lub nowsza wersja MIU Aktualnie pozostaje mi uchwyt do telefonu i korzystanie z niego zresztą telefon jest nie wiele mniejszy do ekranu MNE .
  1 point
 4. Mam Mi 9 SE z Globalem EEA (11.0.4.0 PFBEUXM) i po przesiadce z Mi 5 (Xiaomi.eu 6.10.13) brakuje mi opcji "zaplanowane zadania". Czy wersje stabilne Xiaomi.eu dla Mi 9 SE mają dodaną opcję "zaplanowane zadania"? Czy z Global EEA 11.0.4.0 PFBEUXM można bez problemu przejść na Xiaomi.eu Stable V11.0.5.0.PFBCNXM ?
  1 point
 5. Ja prądy w trybie sport dałem 6000 2800 jak emkowo 800w zmieniłem przyspieszenie na 700ma max prędkość w trybie sport 37 drive 28 eko23 kers na słaby.Jeździłem 1dzień bez kers i przy starcie i chamowaniu czułem lekkie szarpnięcia silnika,na słabym kersie tego nie ma.Ogólnie przy wadze 95 kilo na sporcie max 33 na driv 25/26 Eko 20.Sport mimo niskich temperatur na zewnątrz grzeje się silnik po przejechaniu 5km non stop.Ale tak mocno ciepły nic się nie dzieje(u mojego syna waga 40 kilo ledwo letni).Moim zdaniem te ustawienia na chłodne dni.Na lato Gonkad albo jazda cały czas na driv
  1 point
 6. Jeżeli wszystkie inne działają dobrze, a ten jeden nie działa, to znaczy, że nie jest to problem programowy, lecz sprzętowy, czyli uszkodzenie pilota. Reklamuj towar, jeśli możesz, jeśli nie szukaj nowego pilota lub na razie obsługuj telefonem lub innym pilotem.
  1 point
 7. Nie pozbędziesz się tego. Jest to błąd 11. Czekamy na poprawki. Występuje to przy różnych aplikacjach.
  1 point
 8. Cały czas mam takie coś i brak zasięgu Znana języka nie pomaga Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 9. Plik res Bip-OS 0.51 z tetrisem 1.1 wersja z wibracjami i bez: MNVolkov_BipOS_0.5.1.res
  1 point
 10. MiFlash? Gdzieś się natknąłem żeby tym flashowac ale korzystam z adb/fastboot. Może robić różnicę? W końcu twrp to twrp... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka Edit: a druga sprawa to, że raczej to aktualizacja coś psuje u mnie, na jednej działa a na innych nie? Nie wiem czy nie każą mi spierdzielać. Mi-home.pl
  1 point
 11. @marti68 Pokrótce robi się to tak: 1. Instalujsz na telefonie najnowszy GadgetBridge 2. Rozparowujesz zegarek w Mi Fit 3. Parujesz zegarek w GadgetBridge 4. Ściągasz plik podany powyżej przez kolegę 5. W przeglądarce plików klikasz na plik z czcionką, wybierasz żeby otworzyć go w GadgetBridge 6. Po otwarciu wybierasz opcję instalacji firmware z nową czcionką Po całej operacji parujesz ponownie zegarek w Mi Fit.
  1 point


×
×
 • Create New...