Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/19/2019 in all areas

 1. Czy są jakieś szanse na najnowszą wersję FW i Mi Fit od Mr Tomi?
  3 points
 2. Witam, jest wątek o pływaniu i jak słabo opaska się w tym spisuje. Z racji tego, że ja nie pływam, a biegam to postanowiłem sprawdzić ją w tym sporcie. Biegam dość dużo, od 10km po ultramaratony 80km+, więc chciałem ją porównać z Garminem 935. Jeśli ktoś biega to niech też zamieszcza w tym temacie swoje opinie. Więc dziś ją przetestowałem, a konkurencją był wspomniany Garmin 935. Zegarek miałem na lewej ręce (dodatkowo czujnik tętna na klatce piersiowej HRM4-RUN, dzięki któremu mamy więcej danych do analizy), na prawej ręce był Xiaomi Mi Band 4 (w Mi Fit z ustawioną dobrą ręką).
  1 point
 3. Ja właśnie zakupiłem ładowarkę Baseusa BS-EU905 i parametry ładowania są jak na załączonym obrazku. Telefon przełącza się w tryb Charge Turbo
  1 point
 4. Tak 9. Działa dobrze i chyba odrobinę szybciej niż ta wersja z sierpnia.
  1 point
 5. Potestuj kolego i zdaj relację. PS. Rozumiem, że wciąż android 9? Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 6. @Hubi75 W Europie przyjmuje się długość kroku między 0,8 a 1,2 metra, zatem to możliwe. Jak jesteś wysoki to może być nawet więcej niż 1,2m. Ponadto przy szybszym poruszaniu się opaska liczy dystans właśnie dla większych kroków, też to sprawdzałem. @sondejmarek Chciałem użyć MiFit by sprawdzić jakie są domyślne ustawienia opaski.
  1 point
 7. Lineageos wrócił. Mam wersję z 18 września. Wszytko ok, aktualizowałem z tej z 8 sierpnia.
  1 point
 8. Mam inny telefon, ale może będzie podobnie. Panel sterowania - bateria i wydajność - ustawienia (u mnie zębatka) - oszczędzanie baterii (tu musi być wyłączone) - powrót do ustawień - oszczędzanie w aplikacjach (znajdź mifit) - bez ograniczeń. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 9. Niestety. Kupiliśmy lampę z taką podstawą i od razu dokupiłem pasek magnetyczny. Włożyłem ją pod spód na krawędzi podstawy i odkurzacz nadal wjeżdża.
  0 points
 10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  0 points


×
×
 • Create New...