Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23/08/19 in all areas

 1. Potwierdzam, przeszedłem z Orange Free na Orange Flex i od razu pojawiło mi się VoLTE. Karta SIM ta sama. Ciekawe na jak długo.... [emoji16] Edit. Pojawiło się też VoWIFI. Mi 9T.
  2 points
 2. TWRP by Mauronforio pojawiło się już jakiś czas temu i jest ciągle rozwijane. Jako pierwsze TWRP zostało przystosowane do działania z androidem Q. Oficjalny temat na XDA Sposób instalacji MIUI Polska Obsługuje androida P oraz Q. Do działania na androidzie Q wymagana jest wersja minimum 3.3.1.37. TWRP działa w naszym ojczystym języku. TWRP 3.4. 0.0 by mauronofrio Pojawiła się oficjalna wersja TWRP do pobrania ze strony projektu lub poprzez oficjalna aplikacje ze sklepu play.
  1 point
 3. Czekaj czekaj. Nie kupisz telefonu z wysuwanym aparatem, ale slider (czyli de facto rozsuwany cały przedni panel) już Ci nie przeszkadza? Dla mnie to klasyczny powód usprawiedliwiania samemu sobie zakupu droższego modelu
  1 point
 4. Na prośbę. Dodane km oraz spalone calorie - v2.zip
  1 point
 5. A jak wygrywasz ten chiński rom? Jaki model dokładnie masz oraz jaki numer Romu? Pokaż informacje o telefonie etc.
  1 point
 6. A nie przypadkiem na Indie? Indonezja to chyba inny kraj.. Dziś wyszła aktualizacja 10.3.5. Fakt B20 nie ma, a NFC przykrywany softowo, ale tak jak piszesz da się zrobić. A nie lepiej zamówić prawdziwego Globala z B20, Amazon czy inne, ja mam bez B20, ale teraz jak jest dostępny global to chyba już lepiej kupić ten z B20. I NFC też będzie chodzić bez tricków.
  1 point
 7. Przypominam, że tematem wątku jest ROM Global, a nie zakupy telefonów. Żeby nie było łez, kiedy posypią się warny...
  1 point
×
×
 • Create New...