Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/03/19 in all areas

 1. Znając swój egoizm, oddam jej mi8 a sobie zostawię mi9.
  4 points
 2. Kilka uwag po dobie używania MI9. 1. Licznik odblokowania leci bo już jest TWRP. 2. Bateria dużo lepiej niż w MI8, obecnie mam SOT, 4h i 60% pozostało. 3. Aparat, trzecia ogniskowa bardzo przydatna. Zdjęcia w większej rozdzielczości również. Dodając gcam do nocnych to obecnie najlepszy aparat w xiaomi. Stabilizacja elektroniczna daje radę i nie widać braku ois. Filmy płynne. 4. Nagrywanie ekranu poprawione. Nie przerywa glosy trzaskami. 5. GPS, standardowo widzi 50 satelit, korzysta prawie ze wszystkich. Dokładność wzrosła, co prawda niewiele, ale jednak. Znowu plus w stosunku do mi8. Zero problemów z Google Maps. Dodając pozostałe zmiany. Najlepszy model obecnie z xiaomi.
  3 points
 3. Czyli jak dla mnie nie ma sensu wymieniać Mi8...
  2 points
 4. Tylko kolor czarny i tylko 64gb, odpada...
  1 point
 5. Ale już z mi6 na mi9 warto, dla żony. Poczekam do dostępności
  1 point
 6. Za darmo to możesz w ryj dostać, chociażby za głupie pytania... Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 7. Linku nie posiadam bo jestem w grupie beta testerów i mój egzemplarz MiBoxa po prostu dostaje aktualizacje OTA wcześniej/częściej. Kompilacja, o której mówię to 2526.
  1 point
 8. Bardzo zły pomysł - ta hulajnoga nie jest dla dzieci tylko dla dorosłych - krzywdę sobie zrobi 25km/h to nie jest mało. Dla dzieci są inne hulajnogi najlepiej zacząć od tych nie elektrycznych. Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  1 point
×
×
 • Create New...