Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/09/18 in all areas

 1. Społeczność zbudowało tą markę i to społeczność ja pogrzebie. Wysłane z mojego ONEPLUS 6 przy użyciu Tapatalka
  2 points
 2. Jeśli potencjalni nabywcy Mi Maxa 3 gen. zastanawiają się nad jakością zdjęć oferowaną przez ten model, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że poprawiła się ona bardzo wyraźnie względem poprzedników. Przykładowe zdjęcia poniżej (surowe, bez żadnej edycji): Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć w pełnej rozdzielczości.
  1 point
 3. To doczytaj instrukcję, na wejściu jest 2A a w praktyce ciut ponad 1A. Normalna ponad godzinę, indukcyjna to tak bardziej pod 2,5h-3h ale w sumie nie wiem, mam ustawiony limit ładowania do 90% i mi praktycznie wystarcza ładowanie w samochodzie z włączoną nawigacją + ewentualnie zostawienie telefonu na noc na podstawce. Ostatnio zabrałem podstawkę do pracy i tylko tutaj ładuję telefon (+ co chwilę w samochodzie jak gdzieś jadę). Wszystko opisywałem na poprzedniej stronie... Dodam od siebie że podczas ładowania raz ta obręcz jest zielona a raz czerwona... wie ktoś od czego to zależy? Dodam że nie ma różnicy czy jest to 5V czy 9V oraz że w obu trybach wg miernika prędkość ładowania jest w normie. Czyli nie ma żadnej różnicy a kolor jest raz taki a raz taki. Czasami zmienia się w zielony jak podniosę telefon i jeszcze raz położę co by sugerowało że coś nie równo położyłem itp (komunikat o nierównym ułożeniu to jest coś innego) ale często to nie pomaga a ładuje się normalnie. Miałem też pewien ciekawy problem z moim telefonem, opiszę go jakoś niedługo nieco dokładniej, może się komuś kiedyś przyda.
  1 point
 4. jak jesteś zalogowany przez Facebook "rozłącz parę" i "ustaw widoczność opaski" (czy jakoś tak). Wyloguj się i zaloguj się przez w Google i wdedy dodaj nową opaskę. Prawdopodobnie logowanie przez Facebook to inne konto niż logowanie przez Google, Chyba że masz jakoś to scalone.
  1 point
 5. Sieć zapchana i tyle. Download 3 Mb a Upload 25 Mb? Oznacza to że internet w telefonie działa i jest poprawny (wysyłanie jest "dość" wysokie) tylko masa ludzi siedzi i korzysta. W miastach to norma, pojedź na wioskę to będziesz miał 20-40 Mb downloadu i także 25 Mb uploadu.
  1 point
 6. 1 point
 7. W pierwszym poście zamieściłem najnowszą zamianę na CE opartą na najnowszym stabilnym FW 1.1.2.05.
  1 point
 8. u mnie na globalu audio/video wygląda tak: efekt, jak dla mnie, zadowalający
  1 point
 9. W Plusie jest prawie 3500 stacji z B20. Co do samych problemów to może poprostu sieć jest przypchana. Jeśli UL jest wyższy od DL to na 99% to jest tego wina Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 10. Minęło 10 dni od sklejenia zegarka klejem T7000. Ekran się trzyma. Zegarka nie ściągam do mycia rąk czy idąc pod prysznic. Mam nadzieję że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej. Jakby ktoś kleił to tak ja wcześniej wspomniałem, do dobrego spasowania użyłem zacisku stolarskiego aby to wszystko dobrze i mocno ścisnąć i tak zostawiłem może na 30 minut. Kleju dałem po rancie koperty, dookoła dobrą warstwę ok 1-1,5 mm, tyle co z aplikatora wychodzi. Nadmiar który się wylał na zewnątrz można łatwo palcami usunąć najlepiej jeszcze jak jest w miarę świeży. Po zegarku nic nie widać aby było coś klejone. Pozostaje jedynie mały niesmak do Xiaomi, że tak spieprzyło sprawę. Kto się wcześniej zorientował to zdążył to skleić, kto za późno no to prawdopodobnie zalał środek wodą.. Odpukać, mam nadzieję że już więcej nie będę musiał nic kleić. Jeżeli nie będę nic pisał w tym temacie to znaczy, że wszystko jest okej w razie czego podzielę się złymi informacjami.
  1 point
 11. Więc tak. Dotarł dziś do mnie klej T7000. Fajna lepka konsystencja, kolor czarny, dobry aplikator. Skleiłem bipa i ścisnąłem na kilkanaście minut w zacisku stolaraskim. Nadmiar kleju można łatwo usunąć. Na razie się trzyma, a jak długo to czas pokaże. Mam nadzieję że jak najdłużej Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 12. Prace nad skryptem zakończone! Są inne, lepsze alternatywy - tej używać w ostateczności [5.07.2020] Wczoraj mi się trochę nudziło, więc wykombinowałem trochę bardziej automatyczny sposób na odinstalowanie aplikacji i zrobiłem stosowny skrypt .bat. Początkowo miał być to Python, ale jednak jeszcze nie jestem aż w takim stadium zaawansowania (nowy feature zgłosiłem @mezutelni ;-)). Za pomocą skryptu można w stosunkowo szybki i łatwy sposób odinstalować apki google (bez konieczności wpisywania nazw apek), wystarczy wybrać opcję i zatwierdzić enterem. Oczywiście - debugowanie USB musi być włączone, a tel podpięty pod kompa. Uprzedzam - kod nie jest jakiejś super-dobrej jakości, więc nie musi (ale powinien, sprawdzone przez kilku userów) działać - i jeśli wywali błąd przy deinstalacji to albo nie zatwierdziliśmy klucza RSA w telefonie, albo nazwa apki się zmieniła i muszę ją poprawić, albo jest coś innego - ale to da się zawsze poprawić. Link tutaj - wypakowujemy paczkę i uruchamiamy skrypt gapps.bat. http://oocca.mizure.net/~orjon/xiaomi_tools/gapps_delete.zip IP jeśli powyższy adres działać nie będzie: 178.62.14.94/~orjon/xiaomi_tools/gapps_delete.zip Bugi - PW albo GitHub: https://github.com/kacskrz/gapps_delete_script Usunięte aplikacje mogą zostać przywrócone po factory resecie! Skrypt nie usuwa całkowicie aplikacji z systemu, pozbywa się jej do momentu przywrócenia przez nas ustawień fabrycznych.
  1 point
×
×
 • Create New...