Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/05/2018 in all areas

 1. MIUI 10 8.7.5 Poprawki tłumaczenia Włączona obsługa gestów dla telefonów z przyciskami fizycznymi (tylko Android 8.x xiaomi.eu) Dodana opcja 3-way reboot w Opcje programisty > Rozszerzone menu zasilania (xiaomi.eu) Pełna lista zmian ROMy Xiaomi.eu dla Redmi S2, Redmi 6, Redmi 6A Kiedy aktualizacja do MIUI 10 dla mojego telefonu? MIUI 10 mają otrzymać poniższe modele gdzieś pod koniec lipca: Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus,Mi 4, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4/Prime, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img W TWRP wybierz wipe > format userdata Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install) Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Czym miuipolska różni się od Global? ROOT Dla Android 7 root z Magisk 16.3 do instalacji z TWRP. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.5: POBIERZ MiFit: Google Play Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„. Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska możecie nas wesprzeć tutaj:
  1 point
 2. kupiłem... sprawdzę i mogę się podzielić info za około tydzień... tyle że mocno eksploatowany jest mój bip
  1 point
 3. @Non_vincere_te Odłącz i podłącz na nowo opaskę do MiFit, zrestartuj telefon, zmień język telefonu na angielski i z powrotem na polski. Któraś z tych czynności powinna pomóc.
  1 point
 4. Na już wykonanym zdjęciu w tym trybie masz takie kółeczko obok serducha w prawym górnym rogu, w galerii
  1 point
 5. Potwierdzam pogoda jest w PL na najnowszym mod firmware + mod Mi fit
  1 point
 6. Jak by ktoś szukał TWRP dla Redmi S2 to tu jest twrp-3.2.1-0-ysl.img
  1 point
 7. Jak potrzebuję, to używam. Jak potrzebuję internet to go włączam i siedzę sobie na nim. Jak nie potrzebuję to go wyłączam. Żadnego facebooka nie używam (oprócz TT). Wyświetlacz ustawiony na 50-60% jasności. W gry żadne nie gram i to wszystko. Tylko poczta, TT, internet jak potrzebuję no i dzwonienie, sms,mms .....
  1 point
 8. Parę poprawek + plik tła. projekt_packed.bin
  1 point
 9. 1 point
 10. @Mich4u przez BT niestety nie będzie działać. Zostaje doinstalowanie dolby a najlepiej Vipera ( wtedy można oddzielnie ustawić eq dla urządzeń po kablu,bt i głośnika) Wysłane z Honor 9
  1 point
 11. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7359606539 To jest takie sobie, poza tym drogie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7410947129 To podejrzewam będzie lepsze(ponieważ takie posiadam na redmi note 4 x) jest zaokrąglone po bokach jak oryginalna szybka. Klej po całości.
  1 point
 12. To jeszcze jedna taka normalna wszystkomająca, z "technologią rozbitej szyby" przy rozłączonym BT. Duza_pl_v3.bin
  1 point
 13. Koledzy wyżej chyba nie potrzebują takich telefonów skoro 3 dni bez ładowarki wytrzymują. Ja nawet lenovo p2 do wieczora zabijałem.
  0 points
×
×
 • Create New...