Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/26/2018 in all areas

 1. Panel sterowania - Aplikacje - SMS - CATEGORIES - SMS Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  2 points
 2. @widmo1980 co prawda nie na miui ale ja uzywam v5 kazda inna jak dla mnie to crashe albo artefakty na zdjeciach : / nawet v8 ktora podobno wiekszosci zamiata bez problemu : o sensor samsunjg jak cos.
  1 point
 3. Mi dodatkowo rozłączało słuchawkę bluetooth, pomogło wyczyszczenie danych w apce bluetooth, linkacz do tematu ze screenem co czyściłem: Ale chyba i tak będę musiał roma w fonie czystego postawić bo problem co 5-7 dni powraca.
  1 point
 4. @wolf mialem to samo z dzwiekiem na sms'a, ze ustawilem i nagle cisza. Opisalem tutaj jak to "naprawic". Wybierajac dzwiek wybierz motywy>znajdz swoja mp3 i ok. Wybierajac pliki>swoje mp3 nie dziala.
  1 point
 5. Ja już słyszałem fantazje że aparat lepszy od S7 ) Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 6. @simcold jak? Czytam temat ale chwytania gdzieś to przegapiłem. @xrobcio 1. Oto! Dobra uwaga a teraz ja, bo chyba rom zmienię. Jak zmienić podwójną blokadę ekranu na pojedynczą? Od razu żeby pole pin/znak/hasło wskakiwalo, bez potrzeby przesuwania "pustego" ekranu. Do szału mnie to doprowadza. W 9 było jak chcę, w 10 jest to do kitu. Macie jakiś patent? Do kogo mam pismo w 10 egzemplarzach wysyłać?
  1 point
 7. prosze srednia pogoda 2_packed_packed.bin
  1 point
 8. @ArcadioeS jakość dźwięku z koncertu tragiczna. Tu masz Rolling Stones z Berlina nagrane Mix 2S: https://www.youtube.com/watch?v=Mj6Llqctc1s&t=6s
  1 point
 9. Bez jaj, że przeglądając forum w poszukiwaniu pomocy nie mam dostępu do jakiegoś linka czy innej treści, bo nie posiadam konta. Mało tego, nawet założyłem to konto, bo chciałem przeczytać instrukcję, ale napotkałem następny genialny komunikat "Przepraszamy, ale nie możemy wyświetlić tej zawartości, ponieważ nie masz odpowiednich uprawnień". I to wszystko, nawet nie wiem o jakie uprawnienia chodzi i co zrobić, by je posiadać. I jak mam rozwiązać swój problem albo znaleźć informacje, które mnie interesują? Paranoja
  1 point


×
×
 • Create New...