Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/24/2018 in all areas

 1. Oj, trafił się ordynarny ortograf! Poza tym to słowo jest ohydne, nawet pisane poprawnie. Nie lepiej zmienić na "stały FPS" albo "stała szybkość klatek"?
  2 points
 2. @latet U mnie to całkiem inaczej wygląda Installed apps -> Gmail -> Notifications -> Mail (z danego konta @gmail.com bo mam 2 więc jest rozdzielone) -> Importance -> tutaj wrzucam screen jak to wygląda na English (US) Edit: no i ciut inne znaczenie jest po angielsku chyba, niż w polskim tłumaczeniu.
  1 point
 3. v2 8.6.21 x.eu dla MI5 Naprawione: GMAIL lock screen - NAPRAWIONE ALE trzeba uruchomić nową opcję tzn. zmienić Importance z Highest na URGENT! (Installed apps -> nazwa apki -> Notifications). Dalej nie działa: brak wibracji dla SMS przy wyłączonym ekranie I WŁĄCZONEJ OPCJI wake lock screen for notifications (dwa razy udało mi się wywołać wibrację, milion razy brak wibracji), PowerAmpa dalej nie widać na lockscreenie, czasem ucinane "now" na lockscreenie (zauważyłem przy apce Wiadomości oraz Snapchat) - język English US. reszty nie sprawdzałem czy poprawione czy nie. Oprócz dodania opcji "ważności" powiadomień, zauważyłem chyba nową opcję, która pozwala na indywidualne? ustawienie dzwonka powiadomień dla niektórych aplikacji - nie testowałem. To samo tyczy się zakładki Importance, nie widać tego w każdej (pewnie mają te, które tego potrzebują).
  1 point
 4. Mili Panstwo, istnieje taka strona jak xiaomi.eu i tam wystarczy looknac czy jest reup czy nie. Tak, jest. ALL 8.6.21 ROMS REUPLOADED 1. Fixed Sound settings for some users 2. Fixed recognition engine download issue in scanner app 3. Fixed wallpaper carousel changing wallpaper issue 4. Fixed wallpaper carousel translation issue for subscriptions 5. Fixed lock screen notification issue and fixed vibration for notifications (set Highest priority in Installed apps > (app name) > Notifications) 6. Fixed camera and URLs not working in Messenger Lite
  1 point
 5. Nie wiem, czy to od MIUI10 się zaczęło, czy wcześniej, ale teraz to zauważyłem - bardzo łatwo jest niechcący przełączyć sobie jakieś opcje, ponieważ teraz wystarczy stuknąć w dowolne miejsce ekranu na wysokości "przełącznika", a nie trzeba w sam przełącznik. Trzeba uważać przeglądając ustawienia, bo naprawdę łatwo coś przełączyć i nawet tego nie zauważyć. Czy jest szansa, aby do MIUI EU powrócił ten mały tweak z podwyższeniem bitrate dla dźwięku w video? Obecnie znów jest tylko to dziadowskie 96 kbps i niestety to słychać (dźwięk bardziej "metaliczny"). Przynajmniej w Mi5 tak jest - wyraźnie gorsza jakość dźwięku w filmikach. Wcześniej było 156 kbps. Po zakończeniu każdego połączenia telefon odtwarza (przez duży głośniczek) jakiś durny dźwięk "przyrody". Jak ten shit wyłączyć?
  1 point
 6. Dźwięk SMS można wybrać. Jest podciągnięty pod powiadomienia. Czyli dźwięk powiadomień to też dźwięk SMS. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 7. Ktoś pisał o zaklejeniu głośnika taśmą. Zrobiłem tak i pomogło
  1 point
 8. Bug buga bugiem pogania Jest weekend Panie i Panowie
  1 point
 9. Dźwięk SMS taki sam jak powiadomień, masakra Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black
  1 point
 10. Czyli coś na stykach było Może jakieś zimne luty czy coś
  1 point
×
×
 • Create New...