Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/17/2018 in all areas

 1. 2 points
 2. 1 point
  Skrypt może być blokowany przez antywirusa. Korzystasz z tego skryptu na własną odpowiedzialność, autor dołożył wszelkich starań aby działał on poprawnie. Jest tu wszystko co było w poprzednich narzędziach plus kilka nowych funkcji. Rozpoznawanie ROOTa zostało całkowicie od nowa napisane przez ze mnie, gdyż stary kod rozpoznawał tylko ROOT jeżeli mieliśmy zainstalowany ROM PACEfied. Teraz jeżeli mamy ROOT to jest on wykrywany bez względu jaki mamy za ROM. Z nowych funkcji to podmiana plików w zegarku lista jest ograniczona, ale nie jest problemem dodanie nowych. Dodałem jeszcze opcję kopii starej i dopiero podmianę. Kopia jest robiona w folderze backup\data_czas ze skryptem. Lista aplikacji jakie możemy wgrać: bootanimation.zip HmAlarmClock.apk HuamiWatchFaces.apk TrainingPlan.apk WearHealth.apk WearSports.apk Jako nowość to również "Jak odblokować BOOTLOADER", skrypt wywala nam wszystkie dane łącznie z otwarciem strony gdzie mamy je wpisać. Dodano opcję pokazania kodu QR, potrzebnego dla parowania zegarka z telefonem. Przy instalacji ROMu (nie ma znaczenie która opcja) pojawia się wybór języka, ale nie każdy język będzie działał na każdym ROMie. Język można zmieniać bez ponownej instalacji ROMu, wystarczy wejść w "Instalacja Oryginalnego ROMu" lub "Instalacja Custom ROMu" i w podmenu wybrać "Zmiana języka". Przy instalacji Custom ROMu musimy wskazać folder zawierający ROM (działa z PACEfied), który musi składać się z plików: md5s.txt recovery.img start_update.sh update.zip Dla Windows starszych niż wersja 10, jest oddzielny skrypt który jest pozbawiony kolorów i częściowo polskich znaków.
 3. 1 point
  Przeczytaj wątek to się dowiesz. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 4. 1 point
  Przyszedł hydrogel. Miałem wstawiać zdjęcie ale nie ma sensu bo nie ma różnicy w wyglądzie z założonym i bez niczego w zestawie adapterek itp. ma dobrą odporność na palcowanie, fajnie sie dotyka, czułość na dobrym poziomie, brak przekłamania barw. Niewidoczne jest bo to ani folia ani szkło. Taka błona jakby, mega mega cienka. Podobno ma sie regenerować od rys. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje, że będzie sie trzymać na ekranie.
 5. 1 point
  Ja pobierałem najnowsze firmware, beta global: https://forum.xda-developers.com/redmi-4a/development/firmware-xiaomi-redmi-4a-t3760930 Ruszyło bez problemu.
 6. 1 point
  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 7. 1 point
  Aosp dark Sprawdź motyw, który mi się spodobał: AOSP DARK! Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/13d8003f-cb20-46b8-a003-d98db2b444e1
 8. 1 point
  Oreo mialo być tak przelomowe.. takie wydajnościowe, że bateria długo miała trzymać. Jest narazie lipa tnie telefon ze snapdragonem 820 ? Smieszne.. jeszcze bateria leci leb na szyje.
 9. 1 point
  @abc00 Yep. Na Oreo... Na problem z czujnikami pomaga ponowna aktualizacja zazwyczaj, miałem to na 8.4.4...
 10. 1 point
  @myss @gotoo wcześniej pewnie logowaliście na konto w oryginalnej apce. Musicie wejsc na facebooka w ustawienia, wybrać aplikacje i witryny i tam usunąć połączenie mifita, wtedy spróbujcie się znowu zalogowac na mificie przez fb i będzie działać, wiem bo miałem to samo (jeśli nie działa za pierwszym to za 3 razem pójdzie)
 11. 1 point
  Kojarzy mi się trochę z pierwszymi modami na Motorolę E398 Moim zdaniem takie obrazki przy skali kolorów jakie oferuje zegarek wyglądają słabo, ale fajnie wiedzieć, że da się to przerobić
 12. 1 point
  Tylko global w takim wypadku.
 13. 1 point
  U mnie także był problem z nowym GB. Bip za nic nie chciał się sparować, musiałem wrócić do poprzedniej wersji. Z MiFit działał bez problemu.
 14. 1 point
  Próbować i próbować, reset telefonu - próba, i tak kilka razy, mnie w podobnej sytuacji zaskoczył za 6 razem, oczywiście chodzi mi o parowanie w MiFit
 15. 1 point
  A jednak poszedl rom 9.5.8.0
 16. 1 point
  Wydali http://en.miui.com/download-319.html#467 ktoś testował?
 17. 1 point
  Musisz zainstalować wersję MiFit zmodyfikowaną przez @MrTomi - link jest w pierwszy poście. W tej wersji jest opcja synchronizacji z Google Fit
 18. 1 point
  Zaprzeczam. Na naviexpert pozycje łapie od razu i jest wszystko ok.
 19. 1 point
  Zależy jak chcesz używać telefonu. Jeśli nie potrzebny ci root i modyfikacje to pociągnij najnowszą aktualizację systemu i wszystko. W innym wypadku odblokuj bootloader i wgraj Miui.polska. Wysłane z Mi Note 2
 20. 1 point
  Przede wszystkim trzeba zacząć od odpowiedniego wyregulowania śruby napinającej język/zapięcie. Jednakże nie można tego zrobić na maxa, bo powstają zbyt duże naprężenia materiału i potem mamy efekt na tutaj: Regulacja z głową i wyczuciem. Luz minimalny zawsze będzie. Można go redukować za pomocą wspomnianych podkładek itp (polecam się jakby co w wydrukowaniu - na priv) I staraj się nie wjeżdżać na krawężniki bo koła, bo właśnie przez to powstają potężne luzy na kierownicy, puszczają luty na baterii itd.
 21. 1 point
  Przy zwykłym plastiku (PLA) pęknie zanim to założysz. Przy ABS-ie będzie ciężko, ale też moim zdaniem za sztywno. Moim zdaniem pozostaje wydruk z elastycznego plastiku z dodatkiem gumy. Mogę spróbować jak to wyjdzie. Póki co - weź jakiś koreczek gumowy i zatkaj gniazdo ładowania, by syfu się nie napchało (szczególnie wilgoć i woda).
 22. 1 point
  Wg mnie szkoda kasy i zębów. Bo z tego co wiem były już nawiercania pełnych opon i drgania tak mocne, że szkoda zachodu. Te proponowane chyba nie wiele się różnią od metody chałupniczej.