Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/14/2018 in all areas

 1. 1 point
  Paczka powstała na podstawie dodatków dla Miui Polska Acid-a i zawiera aktualną bazę blokowanych stron z reklamami i szkodliwym oprogramowaniem wygenerowaną przez program Adaway Instalator podmienia tylko plik hosts na partycji systemowej. Nie stosować z romami global i innymi, które weryfikują partycję system. Aktualizację będę robił raz w tygodniu w wolnej chwili... Tak wygląda instalacja w TWRP Plik do pobrania i instalacji w twrp: Blokada_reklam_v1_2020-05-20_signed.zip => dla starszych telefonów Blokada_reklam_v2_2020-05-20_signed.zip => dla nowszych modeli poprzednie wersje plików Nowsze modele to: Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T/Redmi K20, Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7A, Redmi 7, Redmi Y3, Mi A2, Mi A2 Lite, Mi A3, Mi A1, Mi CC9, Mi CC9e, Mi CC9 Meitu, Redmi 6, Redmi 6A (dwa ostatnie - po aktualizacji do Androida Pie). Jak się blokowanie reklam nie spodoba to można wgrać pusty plik w wersji v1 lub v2 albo jeszcze raz rom
 2. 1 point
  Od razu dostajesz z Androidem 7.... Teraz jest Android 8
 3. 1 point
  Od razu ułóżmy listę życzeń, Xiaomi na pewno to bardzo obchodzi, mając już gotowy produkt skitrany w piwnicy . Dla mnie najważniejszy jest dobrej jakości OLED z notchem jaki pokazywali w renderach Mix'a 2s, albo niech go w ogóle nie dają . B20 nawet jakby było, to nie odczuje... Mieszkam niby poza miastem, ale wszędzie gdzie jestem zawsze mam LTE/LTE+ i to w Play!
 4. 1 point
  Od kiedy? Zmieniłeś motyw? - wróć na domyślny i zobacz czy problem zniknął.
 5. 1 point
  Tak jak na zdjęciach razem z etui 3d case wszystko ok,etui się rysuje ale przy użytkowaniu to normalne.
 6. 1 point
  Jak ktoś ma problem z zasięgiem LTE na wioskach to niech przechodzi do plusa/plusa/a2 mobile. Plus od początku roku ostro montuje lte900 które u nich zastąpi do końca roku lte800. A LTE900 (B8) ma już większość Chińczyków które nie ma B20( w tym mi6)
 7. 1 point
  Ja do swojego Redmi kupiłem szkło matowe i po około 3 miesiącach użytkowanie jestem mocno zadowolony, żadnych odcisków i tłustych plam. Ja kupiłem tutaj.
 8. 1 point
  Ktoś wie może dlaczego w tapatalk miniaturki grafik otwierają się w takiej tragicznej jakości? Na innych forach i na wersji PC jest ok - pokazuje grafikę w oryginalnym rozmiarze a tu jest pikseloza...
 9. 1 point
  Jak jest z tym Sweden Post i dostawą towaru z Chin? Ktoś ostatnio coś tym przewoźnikiem zamawiał i może się podzielić info w jakim czasie doszło? Przez Netherlands Post przesyłka dociera z Chin do drzwi w 10 może 12 dni i sprawdzałem to 2 razy, a przez Sweden tracking stoi w miejscu od 5 dni z tego samego źródła i jestem ciekaw, bo gdzieś przeczytałem że ten przewoźnik dosyć wolny.