Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/09/2017 in all areas

 1. 2 points
  @Szyszonek Niestety, też tak mam. Popsuło się przy którejś aktualizacji. Ktoś o tym już pisał. Pomaga wyczyszczenie danych aplikacji telefon. Minus jest taki, że usuwają się blokowane połączenia, a miałem konkretną czarną listę :/
 2. 2 points
  Słyszałem właśnie o takich hybrydowych wersjach. Podobno biały kruk wśród telefonów Xiaomi, bo były limitowane
 3. 1 point
  Aktualizacja do nowego Androida dla Mi4c/Mi4s/MiNotePro niestety wymaga nowego bootloadera (bez niego system nie wstaje), stąd też nasz niezablokowany bootloader, który funkcjonował do tej pory nie może być użyty do dalszych aktualizacji. Instalacja Xiaomi.eu na Androidzie 7.0 jest możliwa tylko raz ponieważ po niej bootloader w Waszych telefonach zostanie ZABLOKOWANY i będzie wymagał odblokowania oficjalną metodą przez pozwolenie na koncie Xiaomi. Telefon nie przejdzie też do recovery, gdyby ktoś chciał próbować to zrobić wcześniej. Rom Xiaomi.eu 7.0 dla tych telefonów zostanie wydany najprawdopodobniej w piątek ale już teraz chętni na aktualizację powinni wystąpić o zgodę na odblokowanie na swoich kontach Xiaomi. Następne aktualizacje będą wymagały odblokowanego bootloadera metodą oficjalną. Poradnik: Skrócona procedura instalacji Xiaomi.eu 7.0 prosto na 6.12.22: Instalacja Xiaomi.eu 7.0 bez wipe przez aplikację Aktualizacje Odblokowanie bootloadera oficjalną metodą przez Mi Unlock Tool Instalacja nowego TWRP przez fastboot flash recovery twrp.img Instalacja następnych aktualizacji (miejmy nadzieję) standardowo Nowe TWRP 3.0.3: Mi4c (libra): https://drive.google.com/file/d/0ByP6S_Z3vDjWY1hhdFhfdnhvVVU/view Mi4s (aqua): brak MINote Pro (leo): brak Uwaga: powyższe postanowienie dotyczy tylko tych 3 urządzeń ponieważ to modele, które nie miały blokowanego bootloadera na początku, a więc korzystanie z xiaomi.eu było możliwe. Od Androida 7 już nie. Wyjaśnienie ponowne tego co jest wyżej napisane innymi słowami: Dalsze aktualizacje dla tych modeli z romem xiaomi.eu na bazie Androida 7 są możliwe dopiero jak telefon ma odblokowany bootloader oficjalną metodą, tak jak mają to aktualnie wszystkie urządzenia od 2016 roku. Bootloader do tej pory odblokowany (xiaomi.eu do 6.12.22) będzie zablokowany wraz z instalacją xiaomi.eu na bazie Androida 7 (od 7.2.9), a więc trzeba go odblokować oficjalną metodą.
 4. 1 point
  Może już ruszył a tracking się poprostu nie rusza. Z resztą to dopiero 3dni.. Wysłane z Lenovo P2
 5. 1 point
  Jeszcze mi nie upadł, więc czy dobrze chroni nie wiem, natomiast boki nie są pogrubione i od połowy w dół są takie lekko szorstkie-takie zmatowione ,pewnie po to aby się nie wyślizgnął przypadkiem, mi się podoba, a jestem estetą:-)
 6. 1 point
  Przed aktualizacją najlepiej usunąć wszelkie blokady i wzory odblokowania choć ja wielokrotnie to robiłem i nie miałem problemu a odciski miałem utawiony z tym że zawsze jest że przy pierwszym uruchomieniu czeba wzorem dopiero potem można odciskiem tak ma miui Misss jak nikt na nic nie wpadnie to tylko mifleshem
 7. 1 point
  Nie wiem czy szmieszkujecie ale to brzmi zabawnie xDD
 8. 1 point
  Niestety dopóki opłacalność za te oszustwa jest, a karalność znikoma, do tego brak ściągalności, to takie pseudo sklepy, będą powstawały, prowadzone przez tych złodziei, ze zmienioną nazwą gdy zrobi się gorącą pod starym szyldem. Korzystają z naszego zaufania i naiwności, jak mają nie powstawać, gdy zgłaszasz na policję przestępstwo, a oni na starcie mówią "Panie zapomnij że odzyskasz kasę". Musimy sami się bronić przed takimi oszustami, czytać kilka razy oferty, nie wierzyć w atrakcyjność ceny (jeżeli jest sporo mniejsza niż Producenta), szukać informacji o sklepie, i nie pozwolić sobie aby korzyść uzyskania przedmiotu np. 50 zł taniej, od oficjalnego kanału lub zaufanych sprzedawców na portalach i internetach, odebrała nam racjonalne myślenie. Tacy " przedsiębiorczy Polacy" udowadniają że gdy chcemy tanio i pewnie, to lepiej robić interesy ze sprawdzonymi sklepami lub sprzedawcami z Chin
 9. 1 point
  Nie wiem czemu ale przypomniał mi się ten filmik
 10. 1 point
  Różnice na papierze znam, jestem ciekawy przemyśleń innych, szczególnie tych co mają bezpośrednie doświadczenia RN4X chyba szału nie ma, nie wiem czy dobrze słyszałem ale X20 lepszy. RP - 220 $ (gray 3/64) RN4 - 170 $ (black 3/32).
 11. 1 point
  Hello, Someone asked if it's safe to buy from zapals. Yesterday received delivery. Paid: Xiaomi Air 2 - €129.16 Shipping fee - €49.34 Import taxes - 186zl Total paid in zloty: 1000zl Delivered in 4 days. (Krakow) P.S. Sorry don't know polish very well, but this forum helped me to choose product, so decided also to post info for everyone Below is google translate to polish ------------------------------------------------------------------------------- Witam, Ktoś zapytał, czy jest to bezpieczne kupić od zapals. Wczoraj otrzymaliśmy dostawę. Płatny: Xiaomi Air 2 - 129,16 € Wysyłki opłata - 49,34 € podatki importowe - 186zl --------------- Łączna wypłacona w złotych: 1000 zł Dostarczane w 4 dni. (Krakow) P.S. Niestety nie znam języka polskiego bardzo dobrze, ale to forum pomógł mi wybrać produkt, więc postanowił również dodawać informacje dla każdego
 12. 1 point
  Mało tego, ja zalecam ładowanie pod komputerem na USB 2.0 - prąd wtedy spada do 500 mA! Wyobraźcie sobie, o ile dłużej bateria żyje w porównaniu z QC 2.0 A! Nie wiecie? CZTERY razy dłużej! Tosz to duracell.
 13. 1 point
  Tu się nie zgodzę, bo u mnie 6h SOT przy jednym dniu to minimum. Chyba, że chodziło Ci o lajtowe używanie to ok, wtedy 2 dni i 5H SOT jest ok.
 14. 1 point
  Nie przejmuj się kolorem. Czarna ramka mi przeszkadzała 3 dni. Teraz jej nie zauważam. Telefon bardzo dobry, pod względem wykonania jak i jakości rozmów czy zasięgu.
 15. 1 point
  Mój też ma certykat. Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE
 16. 1 point
  Wiesz, ciężko jest porównywać tak dwa różne kraje. Wszystko zależy od warunków w jakich się żyje, dorasta, gdzie i jak ktoś był wychowywany, jakie ma wartości, co ceni najbardziej, na czym komu zależy i co kogo interesuje. Znam kilka osób, które się interesują mangą, anime i resztą, wiele osób z tego wyrosło, bo zmieniły się priorytety w życiu. Jak ktoś poruszy ten temat w internecie, to też znajdzie się od razu cała masa fanów. Ja tam szanuję kulturę innych krajów, z chęcią poznaję to co się w nich dzieje, choć nie zawsze może to mi się podobać. Kiedyś z chęcią bym poleciał do Japonii, zobaczyć ten kraj, przejść się po ich bardzo zatłoczonej stolicy i szczególnie zobaczyć ich zwariowaną motoryzację oraz tuning, którego w innych krajach się nie zobaczy! Tam jest od groma rzeczy, które są bardzo interesujące i warto by było przenieść część z nich na naszą ziemię np. dbanie o swoją sprawność fizyczną tak długo jak tylko się da, tam dziadek 70 letni ma lepszą kondycję niż gimnazjaliści u nas. Temat rzeka. A to, że dla mnie coś jest dziecinne, nie znaczy, że to neguję, wręcz przeciwnie. Jeśli komuś się to podoba, to ok, każdy ma swoje życie, pracę, zainteresowania i każdy sam decyduje o tym co robi i nikt nie może wywierać wpływu na te dezycje.
 17. 1 point
  W takim razie jestem niedojrzały . Niech i tak jest . Gdyby wydali wersję np. Mi5 z wersji z... hmm... Shigatsu, to bym wydał i 3 krotność wartości tego telefonu . Wolałbym określenie "unikalna" . Kraju z tyloma tradycjami, z tak bogatą kulturą i z ludźmi tak dbającymi o to, ze świecą szukać . Wy chyba nie doceniacie Vocaloidów) i ogólnie zasięgu kultury Japonii . W samej Polsce mamy ogromną społeczność, konwenty, mangi, animce, wszystko! Nawet Japońscy artyści do nas na koncerty jeżdżą (np. One OK Rock). Telefon w tej edycji sprzeda się nie tylko w Chinach, ale także w Europie (o ile komuś uda się dorwać, w końcu limitowana) .
 18. 1 point
  z firmą Technos do pewnego momentu nie miałem problemów tzn. w połowie kwietnia 2016 początkowo zamówiłem w innej firmie redmi note 2 ale czas realizacji się przedłużał, telefon był mi pilnie potrzebny ze względu naprowadzoną działalność, zadzwoniłem do Technos, potwierdzili że mają na miejscu i realizacja zamówienia była ekspresowa (wysyłka tego samego dnia) pod koniec kwietnia dotarł zamówiony tel. w innej firmie, nie było w nim zainstalowane twrp, miałem z tamtym sprzedawcą utrudniony kontakt więc zapytałem mailowo czy pomogą, odp. "pomocy udzielamy dla telefonow zakupionych u nas" OK, nie ma problemu na koniec września kolejne zamówienie w Technos RM note 3 pro, otrzymałem kupon rabatowy, potwierdzenie że dostępny, wysyłka tego samego dnia początek 2017 niestety nie był dobry dla RM note 2, zwiechy i resety, Technos zalecił "prosimy wykonac restart do ustawien fabrycznych i sprawdzic czy to rozwiaze problem", zgodnie z sugestią tak zrobiłem ale nic nie pomogło, telefon pojechał do serwisu 9.01, miłe zaskoczenie 10.01 z info firmy Technos " sprawdzilismy, nie jest to problem softowy, ale techniczny, naprawa moze potrwac ponad tydzie", wydawało się, że naprawa będzie dość szybka, niestety 16.01 info "termin nieznany jeszcze, staramy sie aby bylo to w tym tygodniu", kolejne info 23.01 "data nie jest jeszcze znana", 30.01 odpowiedź na info kiedy tel. u mnie "zostal naprawiony, w tym tygodniu", trochę to trwało ale w końcu będę miał telefon, 1.02 dotarł po południu, uruchomienie, wgrany nowy soft ale zapisane hasła do wi-fi są więc powierzchownie "grzebane", widać że rozkręcany bo śrubki bez plomb, po ok 20-30 min. to samo - zwiechy i resety, mail z info do serwisu, demontaż klapki i coś wypadło z telefonu, okazuje się że śrubka z okolic gniazda karty sim Technos tym razem już podesłał kuriera w celu zabrania tel., info "nadalismy kuriera na jutro 12-14 w celu odbioru niesprawnego sprzetu. Prosimy wydrukowac etykiete z zalacznika" oraz "Tak, zostanie dokladnie sprawdzony. Informacja zostala przekazana do serwisanta" czy tym razem uda się naprawić?? czy może zastosują się do swoich wcześniejszych informacji z forum "W przypadku nieudanej naprawy klient zawsze otrzymuje wymiane towaru lub zwrot pieniedzy." - na chwilę obecną nie było takiej propozycji podobno teraz mam nie czekać tak długo bo "nie, teraz ma status priorytet i niebawem otrzyma Pan informacje." pożyjemy, zobaczymy
 19. 1 point
  Wgrales recovery dla Redmi Pro i to był twój błąd. Sprobuj powtorzyc proces tym razem z dobrym TWRP http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=419470&highlight=TWRP%2BRedmi%2B4 Tu masz dokładnie w krokach jak to opisał @Bishop
 20. 1 point
  Jest rozwiązanie w aplikacji systemowej, wystarczy kliknąć "+" przy SMS i przesunąć belkę aby dostać się do zakładki pokaz slajdów Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka