Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/26/2016 in all areas

 1. 3 points
  Przecież jest napisane że tylko dla beta testerów, publiczne nie będzie. Reszta dostanie za tydzień. Dziś rano jakiś gość na en.miui pokazywał screena z tą aktualizacją, jest Android 6.0.1 z poprawkami bezpieczeństwa Androida z 1 lipca 2016 i była to wersja 6.8.25. Temat jest już skasowany. Czekaliśmy tyle czasu to i ten tydzień przeżyjemy, za tydzień każdy będzie zadowolony, osoby z zablokowanym bootloaderem mające Global Dev dostaną aktualizację OTA a ci co mają xiaomi.eu/MIUIPolska zainstalują sobie aktualizację przez TWRP jak zawsze. Tym co mają Global Stable/xiaomi.eu Stable pewnie na nowościach nie zależy, bardziej sobie cenią stabilność niż testowanie nowych rzeczy więc im to obojętne.
 2. 2 points
  Dodaj jeszcze CIT, stąd te ceny. Każdy pośrednik po drodze chce zarobić, a i gwarancja swoje kosztuje
 3. 2 points
  Uwaga na nightly z dziś 26 sierpnia nie działa sieć, brak zasięgu. Kiedyś już tak było nie polecam aktualizować na ten dzień. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 4. 2 points
  Czytanie forum nie boli..............już mi się nudzą te same pytania w koło macieju.... Jak zaczynałem przygodę z Xiaomi to najpierw przeczytałem wiele postów co uratowało mnie przed wieloma pytaniami .....:)
 5. 1 point
 6. 1 point
  Chłopie, paski na ekranie to nie jest dobry telefon... Mówisz, że wszystko wgrywasz, robisz i masz jakieś paski, normalny człowiek od razu wysyła na gwarancję. Dostajesz nowy telefon albo zwrot kasy i po problemie a Ty z takim bublem śmigasz i mówisz, że dobry. Śmieszni jesteście.
 7. 1 point
  Bo oni sami nie nadążają, ale "wszystkie drogi prowadzą do celu" a jest ich sporo tak jak w ustawieniach Miui.
 8. 1 point
  https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D3448321&share_tid=3448321&share_fid=3793&share_type=t Miui 8 [8.0.1.0] [5.1] global stable ota link. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 9. 1 point
 10. 1 point
  Można, wszystko opisane w Kompendium wiedzy. @peterku Tak ciężko sprawdzić samemu? I nie wiadomo czy chodzi Ci o Global Stable, China Stable, Xiaomi.eu stable, na MIUI 7 czy na 8.
 11. 1 point
  Opcje programistyczne trzeba uruchomić żeby były dostępne. W ustawieniach, informacje o telefonie klika się 7x na wersję Miui i się staje programistą.
 12. 1 point
  @hust problem kolegi @nicpoń polega na tym, że trybu fastboot nie może uruchomić, więc poradnik z "fastboot_edl" kompletnie nic nie daje.
 13. 1 point
  Oczywiscie powielane głupoty odnośnie mtk, zgadza się ze źródłami jest ciężko, ale nigdy nie miałem problemów ze znikającym imei czy innymi bzdurami, a gps w redmi note 2 jest fenomenalny (fix w domu łapie w kilka no czasami w kilkanaście sekund, a dokładność lokalizacji podczas jazdy jest wzorowa). Wcześniej miałem a820 na mtk i też nic się z nim nie działo.
 14. 1 point
  Chłooopie spróbuj ładować z usb i z ładowarki, a sam podejmiesz decyzję Usb wypuszcza 500 mA, a ładowarkę prawdopodobnie masz 2A, czyli ładowarka naładuje ci 4x szybciej Wysłane z Redmi Note 3 Pro
 15. 1 point
  Pewnie narzucą takie marże, że nadal będzie się kupować w Chinach . Przebitka na kamerkach XiaoYi jest ogromna i obawiam się, że tutaj będzie podobnie.
 16. 1 point
  Niestety wiem. Zobaczymy, na razie zgłoszenie jest w toku. Może uda się poprawić prędkość.
 17. 1 point
  Tylko jakby coś rzeczywiście było na rzeczy to Acid by sie chyba tym pochwalił na forum.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Meehow81 pobieraj http://en.miui.com/thread-336307-1-1.html
 20. 1 point
  Jeśli chcesz MIUI Polska, zostając na 4.4, to zaczekaj do jutra i pobierz plik, który ma w nazwie: HM2XWC - jeśli chcesz zostać na 4.4.4 HM2XWCPro - jeśli chcesz przejść na 5.1.1 Tutaj masz piękną rozpiskę: ROMy Jak dla mnie wersja 4.4.4 działa bez zarzutu i na takiej bym właśnie został.
 21. 1 point
  Niestety miejsce na kod rabatowy jest za krótkie i po wpisaniu zostaje obcięte do miuipolskasierpien20 a po aktualizacji pojawia się komunikat "Niepoprawny lub nieaktualny kupon rabatowy"
 22. 1 point
  Sam mam wersję 32GB i wszystko działa świetnie, nigdy nie miałem żadnych lagów czy innych problemów z systemem. Myślałem czy nie dopłacić do 64, ale w sumie - po co mi to? I tak mam wolne ~15GB, a myślałem że ledwo mi to starczy.
 23. 1 point
  Ok Sony Scetch również zaktualizowana o nowy podgląd:
 24. 1 point
  Hah, a nie mówiłem. ^^ nawet napisałem wcześniej, że pewnie żły system. No ale, troche stresu i kombinowania i wkońcu wgrałeś zdaj potem relacje jak sie sprawuje. A wracając do poprzedniego pytania, da ktoś jakieś wskazówki jak wgrać/ gdzie znaleźć dodatki MIUI Polska pod tą wersję systemu?
 25. 1 point
  Być może China dev u Ciebie przejdzie, u mnie nie dało rady. Global dev : http://en.miui.com/download-301.html#438, Version: 6.8.18 (MIUI8) Size: 1.3G, ten przeszedł bez problemu i unlock w kilka sekund.
 26. 1 point
  Na mnie już ten telefon szału nie robi, jest kilka szczegółów, które są irytujące i na tę chwilę na pewno nikomu nie będę go polecał. 1. Problem z połączeniami od którejś aktualizacji. Z nikim nie mogę się dogadać normalnie. Jedyny sposób na rozmowę, to przełączenie na głośnik. K.... Telefon przez który nie mogę się porozumieć?! Czasami problem ustępuje, od czego to zależy pojęcia nie mam tak jak i kilku innych użytkowników. 2. Od początku luźne gniazdo usb, wypina się bardzo łatwo. W czasie ładowania trudno jest korzystać z tel. Wyczyszczone z syfu. 3. Sporadycznie używałem słuchawek, a jeden kanał GNIAZDA już nie łączy.. 4. Restarty w losowych momentach.
 27. 1 point
  polecam wyłączyć( przytrzymaj przycisk power aż telefon się wyłączy) i włączyć. Miałem to samo i po resecie już przez 1,5 miesiąca spokój. A na drugi raz warto poszukać. https://miuipolska.pl/forum/topic/14500-problem-z-dotykiem/