Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/02/2015 in all areas

 1. Witam serdecznie po raz pierwszy brać MIUI Polska. Od 2 tygodni jestem posiadaczem Redmi Note 2. Na ostateczną opinię o tym cudzie techniki przyjdzie czas, raczej jestem zadowolony, ale mam problem z którym nie jestem w stanie sobie poradzić. Problem mam z zanikająca transmisją danych. Od kilku lat mam stałą trasę do pracy, którą pokonuję komunikacją podmiejską (dojazd do Krakowa), i przy poprzednio użytkowanym telefonie (Galaxy S3) znałem praktycznie każdą "dziurę" bez zasięgu/transmisji danych. Teraz mam problem, ponieważ takich dziur w których nie działa internet zrobiło się bardzo dużo i mam wrażenie że są one losowe, czyli nie zależą od faktycznego zasięgu wnikającego np z ukształtowania terenu, ale od szybkości/sposobu logowania się telefonu pomiędzy nadajnikami. Jest to o tyle zastanawiające, że telefon praktycznie w każdym miejscu trasy wskazuje że jest w zasięgu - na ekranie wskazuje zasięg H lub H+ i komplet kresek (nie sprawdzałem ile dB). Mam ofertę w Virgin, czyli nadajniki T-Mobile i Play. Próbowałem więc ustawić na sztywno jednego z operatorów - niestety efekt ten sam. Mam zasięg, a nagle strona przestaje się wczytywać, wskaźnik transferu spada. Wskaźnik upload/download wskazuje w tym momencie próbę wysyłania pakietów, ale nic nie wraca. Tak jakbym faktycznie nie miał zasięgu. APN ustawiony jest standardowo (internet), próbowałem również zabiegów z włączaniem/wyłączaniem danych w roamingu, lub wyłączaniem drugiego sima. Ponadto zauważyłem raz, że nawet będąc w zasięgu WiFi telefon miał problem z załadowaniem strony, ale to muszę jeszcze potwierdzić, bo zdarzyło się raz. Telefon kupiony od xon24 na Allegro, wgrany MIUI Polska 5.9.24 Czy to możliwe że jest taka bieda z tym zasięgiem, że jest gorzej niż w S3 (choć pokazuje co innego)? Czy też macie takie problemy w trasie? Dodam że gdy jestem już w pracy w Krakowie to wszystko jest ok.
  1 point
 2. W RN2 wzrostu zużycia baterii nie zauważyłem (BT włączony cały czas), zostawiam na noc 30% i rano dalej 30%, w dzień bez używania telefonu, a z BT też nie znikają %.
  1 point
 3. Nie zaobserwowałam za dużego. Redmi 2 z BT cały czas i odblokowywaniem opaską trzyma 5h na ekranie. (a bajer nieziemski, zwłaszcza kiedy opaska jest ukryta pod rękawem Jestę Jedi)
  1 point
 4. 0,35A tyle czasu ładuje, chcesz szybciej to kup adapter 0,5A
  1 point
 5. To jest prawie normalny czas, powinien się ładować około 2,5 godziny.
  1 point
 6. Co do kurzu i innego badziewia w powietrzu. Zabieg wykonujemy w łazience. Uprzednio odkręcamy gorącą wodę, żeby zrobić lekką "saunę" w pomieszczeniu. Wtedy paprochy z powietrza, w dużym stopniu są zlikwidowane. Mi4 / sMIUI / Tapatalk
  1 point
 7. Z reki moze nie ale ze stołu/półki zdazylo się ze dwa razy. Wydaje ci sie ze lezy bezpiecznie na książkach a on nagle fru
  1 point
×
×
 • Create New...