Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/26/2015 in all areas

 1. 1 point
  Zamykam bo ręce opadają... Wysłane z MI Note
 2. 1 point
  Link do MiFit z ROM'u MiuiPolska 5.5.1 Czyli Ostatnia wersja z powiadomieniami aplikacji. http://chomikuj.pl/baku1991/MiFit-POWIADOMIENIA,4794126356.apk(executable)
 3. 1 point
  Ja mogę sprzedać swojego mi2s. Posiadam cały komplet plus baterie 3100. Sprzedać moge, bo juz mnie wkurza jak MIUI wariuje. Przeszedlem na Andka 5.0.2 i kurde wszystko działa super tylko czasem ikonki miesza (trzeba wiec na pamięć znać jakie pierwotne ułożenie - same aplikacje itp bez zarzutu, telefon plynny bez zawiech) albo są po prostu czarne, cholera wie czemu. Przy 4.4 nie było tego problemu. Ekran perfect. Generalnie dbam o sprzęt wiec uważam ze stan bdb- (na ramce w dolnym lewym rogu mały znaczek od kamyka, niewidoczny jak się nie przyjrzeć). Wersja 32gb. Zapomnialem dopisać.
 4. 1 point
  Xiaomi Redmi 2 LTE 1GB: MIUIPolska_HM2014811_x.xx.x_yy-zz.zip Xiaomi Redmi 2 LTE 2GB: MIUIPolska_HM2014813_x.xx.x_yy-zz.zip
 5. 1 point
  Całkiem spoko ta wersja jest ostatnio potestowałem, spotify+ endomondo+ c:geo i da sie jeszcze sms napisac nic sie nie zawiesza.
 6. 1 point
  Warto kupić w Goldway? Jest to bezpieczne?
 7. 1 point
  A ja mam kilka kabli różnej jakości i dwie ładowarki. I mam problem. Ekran mi nie wariuje. A poważnie. Nie ma jednej uniwersalnej rady. Każdy zestaw (smartfon + kabel + ładowarka) może zachowywać się inaczej i trzeba wykluczać po kolei ewentualne przyczyny błędów.
 8. 1 point
  ja nadal mam problem ze słuchawkami, na cm 12 nie działały wogóle na miui super brzmienie , jakość rewelacja ale w trakcie słuchania muzyki podczas biegania odtwarzanie przerywa tak po paru minutach, dzwiek cichnie tak jakbym naciskał pauze.Potem oczywiście jest wszystko ok