Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/10/2015 in all areas

 1. Dodam tylko, że wytrzymały jest.
  1 point
 2. Tak jak masz nowego andka z miui to recovery się kasuje jak dasz zabutować się systemowi od razu po wgraniu. Wystarczy po wgraniu recovery przez adb wydać polecenie "fastboot reboot" i przytrzymać górny przycisk głośności i wejdziesz w recovery cmw Nie sprawdzałem na nowym andku, ale wystarczy usunąć skrypt recovery-from-boot.p w folderze /system aby nie przywracało recovery lub skasować plik recovery-from-boot.p ( recorvery/recovery-from-boot.p ) w paczce z romem- otwieramy 7zip i kasujemy recorvery/recovery-from-boot.p. Przy miui na 5.0 recovery zachowuje sie jak piszesz czyli po
  1 point
 3. Nie tylko Twoich kilku znajomych tak twierdzi , moja żona ma Mi4 Biały , ja też chce MI4 ale nie białe , jak tylko znajdę czarną wersje na 101% zakupie. Moje koleżanki są za wersją białą , moi koledzy są za wersją czarna. Wniosek z tego prosty , czarna wersja sprzedawała by się równie dobrze jak i biała.
  1 point
 4. Moi znajomi używają Mibanda (5) + ja mam w domu dwa. Najstarszy z 7 jest z preorderu najnowszy z przed 1.5 msc kazdy działa i ma się dobrze Wysłane z mojego MX4
  1 point
 5. A po co się bawić w statystyki handlowe? Jeśli jest zainteresowanie na jakimś forum, i znaczna większość opowiada się za czarnym, to można przyjąć śmiało - jest to grupa reprezentatywna. Mam kilku znajomych, którzy mają coś od Xiaomi. Każdy (prócz żony) twierdzi, że jeśli miałby zakupić Mi4 to byłby to czarny.
  1 point
 6. Gdzieś na YT jest filmik jak ktoś ma CM na Redmi (chyba 1S) i zrobił sobie tap2wake. Także generalnie jak ktoś umie to sobie skompiluje kernel - pytanie czy kod nie jest własnościowy. Jak aosp to pewnie Xiaomi by mogło ale trzeba też ich zrozumieć, że mają swoją wizję rozwoju systemu i niekoniecznie to co Ty chcesz może być dla mnie i na odwrót.
  1 point
×
×
 • Create New...