Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/04/2015 in all areas

 1. 1 point
  Nazwa przedmiotu: Xiaomi MiBand Opis: Uzywany 100% sprawny, normalne ślady użytkowania, stan oceniam na bdb. Zakupiony na ibuygou w grudniu '14. W zestawie wszystko jak od producenta w oryginalnym opakowaniu. Kolor czarny. Cena: 69 zł Aukcja allegro/olx: brak Kontakt: email [email protected] Zdjęcia: na życzenie Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 2. 1 point
  Hej. Mam do oddania za darmo silikonowy pokrowiec oraz tylną klapkę do Xiaomi Redmi 1S. Całość jest warta ok. 30 zł. Oczekuję w zamian pokrycia kosztów przesyłki: 5,60 zł (list polecony priorytetowy + koperta). Zdjęcia przedmiotów. Proszę pisać w tym temacie jeżeli jest ktoś zainteresowany. Pozdrawiam
 3. 1 point
  U mnie nie ma i nie było problemu z dotykiem, także żadnych zmian . Co do błędów to "loki_hlmg" pisze, że mu zestaw głośnomówiący w aucie szwankuje, przynajmniej szwankował w wersji 5.2.3. Po aktualizacji nic nie mówił czy to zostało naprawione czy nie.
 4. 1 point
  Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
 5. 1 point
  Podzieliłbyś się
 6. 1 point
  Tzn zauważyłem że u mnie od paru wersji jest większe użycie baterii przy 3G H+. Mam na 2G i spokojnie dwa dni trzyma. Co do tego: To własnie mi nie pasuje to, że na screenie z polskim jezykiem masz inną czcionkę. Tak rozpoznaję swój rom. Masz czcionkę z multilanga więc jeśli tak, to fizycznie romu miuipolska nie masz, tylko rom multilang z polskim.