All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dzień dobry, zauważyłem, że zdjęcia portretowe w tym modelu mają straszne ziarno. To kompletna pomyłka. Zastanawiam się i podejrzewam, że to nie wina sprzętu, tylko software. Czy macie jakieś porady i patch? Może warto to rozważyć przy aktualizacji MIUI? Pozdrawiam, Yargar
  3. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. 1. Aktu są po to, aby poprawić działanie, dodać nowe funkcje... polepszyć zabezpieczenia... 2. Nie ma znaczenia, czy pobierasz przez mobilne, czy przez wifi...
  4. zrób takie zdjęcie jak kolega @pixelq to będzie można cokolwiek porównać. Na razie nie ma jak
  5. tpawel

Mi MIX 4

Z tego co widzę ostatnio pomiędzy miesiąc a dwa. Nie ma zbyt dużej zwłoki ( oprócz mi9t pro)
  6. A taki jest u mnie w m365pro po wymianie w serwisie na pierwszy rzut oka niby takie same ale czy na pewno...
  7. Witam od kilku miesięcy wisi mi na górnej belce powiadomienie o aktualizacji redmi note 5 4/64. Mam pytanie jak zlikwidować to powiadomienie? I czy zaktualizować system? Ogólnie jestem zadowolony z telefonu . Mam już go prawie rok . Pytanie czy nowy system nie pogorszy mi aparatu , baterii ?bo czytam że właśnie baterie strasznie drenuje więc wolę nie aktualizować. Lepszym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie tego powiadomienia. Poza tym telefon system nowy sobie pobrał przez sieć GSM a kiedyś było tak by nie aktualizować przez sieć GSM bo można było łatwo uwalić telefon. Nadal tak jest?
  8. Today
  9. @onken Nie myl pojęć !!! Pytanie było o Androida Q więc pisząc wcześniejszy post miałem na myśli ogólne działanie systemu a nie aplikacji firm trzecich. Aplikacje mogą być nie kompatybilne z Androidem Q lecz w tym przypadku pretensje do developerów. Ogólnie system działa bardzo dobrze i stabilnie.
  10. Patch można zastosować w wersjach latin 1.1.5.12 i 1.1.5.36 oraz w wersji nie latin 1.1.2.05. Volkov wprowadził innowację polegającą na oddzieleniu aplikacji od patcha i teraz patch musi pasować do konkretnego firmware'u a apki są uniwersalne i na dodatek przechowywane w zasobach (dzięki temu jest więcej miejsca na modyfikacje)
  11. Witam, czy ktoś z Was używa może drukowania przez Google Cloud print? W poprzednim telefonie (S7 Edge) bez problemu drukowałem. Na Mi 9 nie widzi mi w ogóle drukarki. Próbowałem ponownie dodać drukarkę do konta, reinstall aplikacji Cloud print, reset ustawień drukarki - nic nie pomogło. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. to nie wina telefonu tylko tego całego MIUI. Mnie dla odmiany jakiś czas temu kiedy wsadzałem kartę sim po wyłączeniu telefon już nie wstał i wisiał na bootloaderze. Pomogło dopiero nadpisanie systemu z TWRP. Wszystko wróciło do normy a danych nie straciłem. Od tej pory zawsze trzymam instalkę MIUI i marnuje cholerne 2Gb pamięci nie wiem po co. Roger
  13. Yesterday
  14. W Aqua Mail przy IMAP Push nie działają powiadomienia ale przy wyłączeniu tej opcji, a włączeniu Synchronizacji wg harmonogramu już tak. Ustawiłem sprawdzanie poczty co 15 minut i mam powiadomienia dźwiękowe. Przy AOD niestety nie wyświetla ikonki na ekranie.
  15. Tak wygląda Mi 9T z Nillkin Nature TPU bezbarwne. Przez kropki nie widać karbonowego wzoru. Poza tym pogrubia telefon, dostaje się kurz za etui, łatwo się rysuje i palcuje. Na plus pewne trzymanie telefonu w dłoni oraz świetne działanie bocznych przycisków.
  16. Owo gniazdko nie ma pomiaru energii niestety :/
  17. Niestety zainstalowałem także tą wersję TWRP i u mnie to samo. Nie tylko, że nie działał to się z niego cegła zrobiła.Po unbricku musiałem zainstalować MiFlashem Chińską wersję deweloperska. Jednak wystąpił kolejny problem. Po 30 minutach działania telefon znowu ma czarny ekran, a gdy wciskam przycisk power wraca na 1 s. Jest to wina softu czy coś w komórce nie tak? Instalowałem według tego poradnika: https://androidfilebox.com/tips/how-to-install-miui-fastboot-rom/ Rom: tiffany_images_V9.0.3.0.NDBCNEI_20171026.0000.00_7.1_cn
  18. Titanium backup też ? Xpoosed też ? Więc chyba nie wszystko....
  19. A czy czujnik temperatury i wilgotności z Aquara (aliexpress: LINK) będzie działał dla ustawień EU? Jeśli nie, to jaki wybrać? Po czym rozpoznać co działa?
  20. Aranruth

Mi MIX 4

Podobno 24 września ten telefon będzie miał swoją premierę w Szanghaju. Ile średnio czasu zajmuje wyjście telefonu u nas po premierze w chinach?
  21. Ano nie :/ Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę nic wrzucić na telefon. "Przyjmuje" 100-150 MB i koniec. Spakowałem rom na 100MB pliki, mogę wrzucić maksymalnie 2-3. Okno od kopiowania się zawiesza i po chwili znika. Po restarcie telefonu pliki, które się przerzuciły ważą 0 K lub pliki po prostu znikają. Wcześniej nie było tego problemu - wrzuciłem np. magiskowego uninstallera.
  22. Super, dzięki. Znalazłem na Gearbest (https://m-pl.gearbest.com/smart-socket-plug/pp_009500009699.html). Jeszcze nie zamawiałem tam nigdy. Ale zaraz spróbuję. Wiesz może czy ma pomiar energii? Nie doczytałem nigdzie. Bardzo by się przydał.
  23. Wcześniej pisałeś o Usługach Google Play: To są różne rzeczy.
  24. Mi chodziło o bez roota. Po co sobie kłopotów robić.
  25. Jeśli weźmie się ostatnie wersje m365 i pro to nie ma żadnej różnicy w kontrolerze. Sprawdzone naocznie. Jakby jednak ktoś dłubał i chciał sprawdzić to proszę Kontroler m365
  26. Szkoda. Pobierz i wgraj tę samą wersję miui w twrp. Wyczyść tylko cache & dalvik.
  1. Load more activity