All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

https://mega.nz/#F!qfBVFYgK!4uaD73M9tPzaRHXzjt3lRA użyj jeszcze kodów z pliku czytaj.txt https://mega.nz/#F!qfBVFYgK!4uaD73M9tPzaRHXzjt3lRA Czytaj.txt Szczęściarze, którym działa VoWiFi aktywowali usługę na iPhone. Być może ma to jakieś znaczenie. Użyj kodów z czytaj.txt, już dwa razy podlinkowane nieco wyżej
  3. Foxiuu

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

To działa tylko na romie miuipolska/xiaomi.eu? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  4. Today
  5. A masz faktycznie dostęp do root czy tylko Magisk Manager został? Bo wygląda to tak jak by Ci całkiem wywaliło TWRP i uprawnienia root-a, a wtedy pozostaje tylko wgranie od nowa jak na czysty telefon.
  6. Kilka dni temu przyszły do mnie z AliExpress zapłaciłem około 80 zł i muszę przyznać że są świetne jakość dźwięku również. Wcześniej korzystałem z Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones i tutaj jakość dźwięku nie była tak dobra. Link z którego kupowałem poniżej https://bit.ly/2wjkomj Czas dostawy to 17 dni a sama wysyłka kilka godzin po zakupie.
  7. sp4ubw

Temat o ładowarkach

Mogę CI napisać co mogę, nie jestem wróżką ciesz się, że działa z miernikiem i tak używaj.
  8. QBAQ

MIUI 9.5.23

@mrosi nie ma mowy
  9. papierki2

Temat o ładowarkach

Ale ładowarka indukcyjna załączyła się normalnie (migła zielona dioda 3 razy) bez przyłożonego do niej telefonu. Wtedy już wiedziałem, że zadziała jak położę na niej telefon. Więc on nie był impulsem do wynegocjowania wyższego napięcia.
  10. Marcin.M

Bardzo cichy głośnik rozmów.

Kup sobie bardzo cienka igłę, poszukaj takiej do czyszczenia dyszy drukarki 3d (0.4 mm lub mniej) i wyczyść siateczkę głośnika, a potem zrób otwory w pierwszej warstwie, żeby nie przekłuć głośnika Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  11. Orjon

MIUI10 zablokowane konto

Ponieważ dział dla RN5 z Snapem 625 istnieje. Jest to po prostu dział Redmi 5 Plus. To identyczne modele...
  12. Adasiek74

Szkło hartowane

Potrafie nakleić folie to nie jest bardzo trudne jednak zawsze może się jakiś brud pod nią dostać przy naklejaniu i wtedy wydajesz kolejne 20zl? Na nową folie. Ja na 3MK sie zawiodłem. Mają kiepski klej. Zapłaciłem więcej - może przepłaciłem ale to wyjdzie z czasem czy tak naprawdę przepłaciłem bo jeżeli ty wymienisz kilka razy swoją w tym czasie to ja wyjdę na tym lepiej . Pamiętaj, że ja zapłaciłem 80 zł ale to był wydatek jednorazowy i prawdopodobnie przez czas który będe miał ten telefon mam zapewnioną nową folię w ramach gwarancji
  13. Mariusz Kowalski

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

https://miuipolska.pl/notch-pie-wskaznik-baterii-dla-notcha/ Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. eNse

Szkło hartowane

Akurat z tym się nie zgadzam. Mam pełne szkło z ramkami i używam gestów i jakoś ramek w ogóle nie odczuwam ani żadnych ostrych krawędzi. W niczym mi szkło nie przeszkadza. Problem mam jedynie z tymi paprochami w oczku aparatu, dlatego szukam jakiegoś bez tego mankamentu.
  15. sp4ubw

Czas czuwania, SOT na baterii.

Ciekawe jak będzie z modelem MI9 T? Przy akku 4Ah SOT powinien skoczyć o godzinę lub dwie i typowy SOT to będzie nie 7, a 9h. Jakby tak było to chętnie zamienię modele
  16. simcold

Szkło hartowane

Ja używam szkła bez ramek za 3 zł z Ali które jest na równo z amoledem i gęsty bez problemu działają i nic nie przeszkadza. Co do foli z 3mk lub tych "miękkich" z Ali. Pierwsze są spoko ale po 3 miesiącach wyglądała jak lodowisko a drugie też używałem i wchodzi w nie brud. Później najlepiej je czyścić mokra chusteczka do anusa Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  17. mrosi

Szkło hartowane

Naklejanie nie jest trudne. Zapewniam Cię. Od lat używam 3MK. Ani razu nie zdarzyło się aby folia zjechała z ekranu. A to co oferują w MediaMarkt, idealnie, w sposób odwrotny wpisuje się w ich słynne hasło reklamowe ("nie dla idiotów"), bo ciągną kasę za to samo, co w każdym innym miejscu kosztuje 5 minut własnej pracy i kilka, kilkanaście złotych. Także teges... Sorry, ale nawet wydanie 80 PLN na folię uważam za... OK. Nie dokończę... Także tego. W razie czego pisz PW, przyjadę i założę folię na Twój telefon.
  18. simcold

Ja na xiaomi.eu mam wszystkie możliwe apki wrzucone w autostart i nic nie ubijam. Sot około 5-6 godzin bez problemu chyba że gram w pubga około 1-1.5 godzinki to z 4. Na nockach w pracy wyciągam po 7-8 Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  19. Zgody

Szkło hartowane

Nie zauważyłem ostrych krawędzi na szkle które mam i nie przeszkadza to w użytkowaniu za pomocą gestów, wręcz przeciwnie krawędzie nie są wyczuwalne. Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka
  20. Adasiek74

Szkło hartowane

Nie brałem na obie strony bo jednak 150 zł na folie to już przeginka . Co do ceny fakt jest spora jak na folie aczkolwiek nie muszę się pocić i modlić czy mi się uda nakleić bez paprochów pod folią bo tu jak coś by było nie tak po prostu ide z rachunkiem i naklejają dotąd aż będzie idealnie. Poza tym tu jest o wiele mocniejszy klej. Wcześniej na S7 też miałem folie 3mk (naklejona idealnie) ale klej był tak mocny, że po wyciągnieciu z kieszeni folia mi z ekranu zjeżdżała także wołałem dopłacić i mieć spokój.
  21. sp4ubw

Normalnie, oglądałem filmy na podświetleniu 80 i zasnąłem. Telefon sobie odtwarzał do rana stream. Procesor nie był obciążony bo nie miał czym i stąd taki SOT.
  22. mrosi

Szkło hartowane

Dlatego, że przy dzisiejszych ekranach, z zaokrąglonymi krawędziami, szkło, obojętnie jakie by nie było, będzie haczyć na krawędziach o palce. Powodzenia przy użytkowaniu takiego telefonu zwłaszcza, jeśli masz włączoną obsługę gestami...
  23. eNse

@sp4ubw ten wynik jest wręcz abstrakcyjny i osiągnięty chyba na minimalnej wartości podświetlenia i wyłączonym wszystkim innym. Nie wiem jak Wy kręcicie takie czasy.
  24. luki791

TWRP grus - instalacja

Nie robiłem, co dokładnie mam wyklikać? Sorry tam się pomyliłem miało być google pay
  25. eNse

Szkło hartowane

@mrosi tyle że folia nie ochroni wyświetlacza przed ewentualnym stłuczeniem.. Od zawsze używałem szkieł i byłem zadowolony, dlaczego uważasz że nie warto?
  26. sp4ubw

Temat o ładowarkach

Tak wygląda. Jak użyłeś takiego miernika to podejrzewam, ze siedzi tam rezystor pomiarowy 0.25R na masie. Przez to telefon musiał wynegcjować wyższe napięcie z ładowarki aby dostać czego potrzebuje. No i jak widać ładowarka zaskoczyła, jak napisałeś i to tylko oświadczy, że coś jest źle w niej lub talerzyku. Powinno działać zawsze normalnie, szczególnie bez miernika. Używaj ładowarki z miernikiem skoro zaskoczyła
  27. Witam Was. przypadkiem potraktowałem swój tel UV i zobaczyłem taki oto obraz jak na fotce. Gdybym wcześniej nie dostrzegł "placka" na czytnik linii papilarnych w jasnych promieniach słońca to pomyślał bym że to półprzeźroczysty środek właśnie dla czytnika. ale tak nie jest. Ktoś może to wyjaśnić?po co są te "ramki" ? Ma tak każdy amoled? ( w mi9 to mój pierwszy) Wybaczcie że takie z głupia frant pytanie ale ciekawi mnie to. Zdrówka
  1. Load more activity