All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Po kilku godzinach wszystko wróciło na swoje miejsce... Nie mam pojęcia dlaczego
 3. Mi od dwóch dni ładuje normalnie, ja już w ogóle nie wiem o co chodzi...
 4. roman madej

  camera

  Od kilku dni używam kamerę Xiaomi Mijia 360 1080p. Mój problem polega na tym, że samoczynnie przechodzi w tryb off line. Wymieniłem zasilacz, sprawdziłem płynność działania wi-fi wszystko ok. Wyłącza się różnie po 4,6 8, 10 godz. Najprostszym sposobem jej przywrócenia do on line jest odłączenie od zasilania na 2 s wówczas wszystko wraca do normy. Co zrobić żeby działała stale w on line?
 5. Nagrałem film jednak nie widać na nim trzęsienia, mi drżą ręce oraz jakość filmu nie powala. Na razie nie mam możliwości żeby napompować oponę w domu więc wstrzymam się z spuszczeniem ciśnienia i całą operacją.
 6. Tego też próbowałem i w dużym stopniu udało się wykluczyć migotanie tak że jakiś półśrodek mam. Dzięki za radę Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 7. Pomimo włączenia usługi w Orange i ustawienia prawidłowo suwaka w ustawieniach telefonu ta usługa nie działa, żona ma Huawei i tam jest wszystko w porządku, telefon w trakcie rozmowy z kimś sygnalizuje w glosniczku pikaniem i wyświetla się kto dzwoni na ekranie, mamy wtedy możliwość zawieszenia rozmowy bieżącej i odebrania nowego połączenia.
 8. Dopasuj w trybie ręcznym czas naświetlania, może zniwelujesz efekt.
 9. Tego się spodziewałem. No cóż niestety, pozostaje nie robić zdjęć w mojej pracy bo to właśnie tutaj zauważyłem problem a wszędzie nad głową wiszą świetlówki. Dzięki za odpowiedź!!!
 10. Raczej nie.Spuść ciśnienie,odklej oponę od felgi na całym obwodzie,napompuj do poziomu ,gdy będziesz mógł palcami regulować wsunięcie opony do wnętrza felgi,zachowując tą samą odległość przetłoczenia gumy do felgi na całym obwodzie z obu stron ,dopompuj o sprawdź.Można też spuścić trochę powietrza i kawałek się ostrożnie przejechać opona może się ułożyć,aczkolwiek różnie to bywa.
 11. Nagraj proszę filmik jak pracuje silnik bez obciążenia.
 12. Dziękuje za odpowiedź. Położyłem m365 na krześle tak aby nie dotykała podłogi, kiedy wprawiłem przednie koło w ruch i przyspieszyłem hulajnoga bardzo mocno i regularnie zaczęła się trząść i faktycznie wydaje mi się że opona jest nie równo osadzona na feldze. Podczas pompowania opony kilka dni temu spuściłem z niej trochę powietrza a następnie napompowałem do pożądanego ciśnienia czy mogło to spowodować że opona nie równo się ułożyła?
 13. Today
 14. stereo0

  Szkło hartowane

  każdy mi9 nie ważne od koloru jest z przodu z czarnymi ramkami, wiec szklo z czarnymi ramkami w niczym nie przeszkadza
 15. czyli twierdzisz że jakość bip-a jest lepsza od gtr-a dzięki amoledowi zobaczysz to samo co w innych smart zegarkach bez amoleda ,za to w lepszej jakości, i w każdych warunkach, nie potrząsam nie pukam,wystarczy leki ruch ,podniesienie ręki,naturalny odruch w każdym rodzaju zegarków.
 16. tylko zebym wiedzial jak odszukac numer postu :PP ok znalazlem te posty ze zdjeciami :), no to chyba bede musial kupic to szkielko tylko szkoda ze chodza powyzej 50 zl
 17. Niestety nic nie da się zrobić. Oświetlenie LED tak działa. Pocieszające jest to że nie każde oświetlenie tak działa te droższe nie mają tego problemu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 18. Opony nierówno osadzone na feldze.Sprawdź bicie.W pobliżu styku opony z felgą ,na oponie jest z reguły takie przetłoczenie,ma być w tej samej odległości od felgi na całym obwodzie,niezależnie od rozmiaru opony,musisz spuścić powietrze i ułożyć oponę równo na feldze.
 19. Przewijałem jak kupiłem, gdzieś połowa lipca. Mogłem nie pamiętać. Ale jak wcześniej napisałem mogę się mylić. Pozdrawiam Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 20. Aha, wcześniej nie przewijałeś na koniec, ale mówisz, że nie było...
 21. Wydaje mi się że nie było, ale mogę się mylić. Zazwyczaj używam do jazdy na rowerze i wcześniej nie przewijałem na koniec. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 22. Na szczęście rynek jest szeroki... jest na nim miejsce na badziew z TFT i zegarki z sensowną jakością wyświetlanego obrazu z Amoled
 23. Jaka nowość, a wcześniej nie było pływania?
 24. Witam, kilka dni temu dopompowałem opony jednak po kilku minutach jazdy zorientowałem się że strasznie mnie rzuca mnie do przodu i to w całkiem regularnych odstępach czasu. Występuje to nawet na bardzo równym asfalcie. Mechanizm blokujący kierownice trzyma bardzo solidnie oraz w oponach nie ma dziur, wszytko jest tak jak powinno, a jednak problem występuje. Czy ma ktoś jakiś pomysł z czego to może wynikać?
 1. Load more activity