All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Przecież ty/wy macie ten model. Dodaj pin/hasło + odcisk palca. Usuń pin/hasło. Sprawdź. Ps. Czytnik jest w ekranie. Po usunięciu pinu/hasła podejrzewam, że staje się nieaktywny.
  3. Znacie jakiś sposób, żeby może ją rozładować szybciej w takim stanie jakim jest ? (była naładowana na full). Może jak padnie do 0 i się uruchomi od nowa to dotyk wstanie, moze tylko softwarowo coś padło
  4. A to jest jakiś global oficjalny? bo dev miałem a chciałbym mieć OTA.
  5. Po ostatniej aktualizacji przechodzenie z linka maila(bluemail) do np chrome stalo sie niemozliwe. Wywala błąd jak na zdjeciu. Nie pomaga czyszczenie danych w aplikacjach.
  6. Możliwe że uszkodzony jest dotyk w opasce.
  7. To będę musiał szukać chyba pomocy. W mojej wersji MIUI Global 10.3.4 (PFKEEUXM) i SIM też plusa wiadomości nie odbiera. Wręcz jest tak że brak jest informacji że wiadomość MMS została do mnie wysłana - lub coś w tym rodzaju. Dopiero po włączeniu ręcznym transmisji danych wiadomość zostaje pobrana. Wiadomości wysłane czekają z wysyłką również na ręczne włączenie transmisji. Z tego co wstępnie czytałem na różnych forach to taka przypadłość dotyczy pracy z Googlowskimi aplikacjami. Post Kolegi trochę przeczy tym teoriom. Może jakieś konkretne ustawienie musi być włączone?
  8. Witam, Pisze z problemem w opasce Mi band 4, problem występuje przy pierwszym parowaniu urządzenia. Przy próbie potwierdzenia na znalezione urządzenie opaska nie reaguje na dotyk. Problem techniczny ? Czy znacie problem i jest jakieś rozwiązanie ? Poniżej zdjęcia poglądowe
  9. Cześć, czy jest ktoś w okolicy Katowic kto zrootował by mi mój telefon jak w temacie, MIUI Global 11.0.1.0 PGGEUXM, wersja android 9 PPR1.180610.011? Potrzebuję nagrywania rozmów telefonicznych. Czytałem poradniki ale nie czuje się pewnie robiąc to samemu. Cena do dogadania. Pozdrawiam Marcin
  10. Cześć, Chciałbym zapytać czy jest możliwość możliwość odzysku danych w Xiaomi MI5; W trakcie odłączenia telefonu z ładowania przy 20% wyłączył mi się i nie chciał się włączyć. Wyczytałem, że problemem może być w układzie ładownia PMI8994.Postanowiłem go jeszcze rozebrać, posprawdzać styki, bo pół roku wcześniej wymieniałem baterie. Po tym zabiegu telefon włączył się i działał dzień. Przy następnej podobnej próbie (powtórzenie zabiegu) telefon włączył się, ale wisi cały czas na ekranie czytywania. Nie zadziałał reboot i niestety przeprowadziłem wipe data po którym nic się nie zmieniło i telefon dalej wisi na ekranie startowym. Nie zależy i tak na odratowaniu telefonu jak na odzyskanie zdjęć i filmów. Czy jest możliwsi odzysknica tych danych? Nie wiem, czy szukać pomowy w jakimś serwisie xiaomi, czy może coś wskóra firma odzyskująca dane?
  11. Today
  12. Nie tylko benchmark [emoji57][emoji1787]
  13. Witam, mam pytanie odnośnie opcji "Ekran zawsze wlaczony" w MIUI Global 11.0.4, a mianowicie po włączeniu tej opcji aby godzina wyświetlała się cały czas, w nocy po jakimś czasie się nie wyświetla. Jest to chyba związane z informacją że "aby zmniejszyć konsumpcję energii, elementy nie będą wyświetlane w nastepujacych sytuacjach: 1. gdy urządzenie leży w ciemności przez dluzszy czas". Moje pytanie jest następujące: czy można to jakoś zmienić aby elementy jak godzina wyświetlały się caly czas nawet jak urządzenie nie jest używane w ciemności przez dluzszy czas ? Dotyczy telefonu Xiaomi 9 SE z góry dzięki za sugestie. Marcin
  14. podwojna ikonka alarmu, MI8 lite
  15. QBAQ

MIUI 9.12.5

@Falonso uff... jak benchmark działa to znaczy, że wszystko w porządku, pacjent stabilny. Doskonale. Alleluja.
  16. Używam oryginalnej apki do wiadomości od Google w Mi 9T Pro i bez problemu wysyła i odbiera wiadomości MMS przy wyłączonej transmisji danych. Mam kartę SIM z sieci Plus.
  17. To znany problem po aktualizacji do MIUI 11 w różnych modelach Mi 9. Ja mam Mi 9T Pro i czasem jest tak, że po odblokowaniu telefonu w ciemności ekran daje ostro po oczach i zamiast obniżać jasność, to jeszcze ją zwiększa pomimo tego że jest w kompletnie ciemnym miejscu. Pomaga wyłączenie i włączenie jasności automatycznej, ale jak telefon poleży trochę nie używany, to problem powraca. Trzeba czekać na aktualizację, która naprawi ten błąd.
  18. Nie ma opcji czy ja nie widzę, aby opaska sama się blokowała po jakimś czasie? Fajnie, że można ją zablokować na sztywno.
  19. Yesterday
  20. U mnie na Mi 9 wszystko wydaje się być ok, wszystko śmiga i działa. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  21. Witam, od kilku dni posiadam słuchawki bezprzewodowe Mi Earbuds. Mój problem jest taki, gdy słucham muzyki na aplikacjach typu Spotify oraz PowerAmp po wykonaniu podwójnego kliknięcia na słuchawce które powinno służyć do zmiany utworu, uruchamia się powiadomienie Asystenta Google mimo że jest wyłączony. Proszę o pomoc ponieważ funkcja ta jest przeze mnie intensywnie wykorzystywana a niestety w obecnej sytuacji nie jestem w stanie jej swobodnie używać.
  22. Hejho, otóż mam problem, Jestem dumną posiadaczką telefonu xiaomi redmi note 4, który od kilku dni zwariował - w dosłownym znaczeniu tego słowa. Gdy tylko podłączam się pod sieć WiFi pozostali domownicy mogą zapomnieć o korzystaniu z internetu. To znaczy : ja się połączę z WiFi, a ping internetu automatycznie skacze do 3k (?!), zaraz po odłączeniu mojego telefonu ping spada - był restart telefonu, ponowna aktualizacja systemu w telefonie, nic nie pomogło. Czym to może być spowodowane? Nadmienię, że znalazłam fajną opcję sprawdzania prędkości łącza w telefonie (te cyferki przy zasięgu sieci) i jak włącze lte - to stoją mniej więcej na 0,0kb/s, natomiast jak włączę WiFi to od razu skaczą do około 200... Czy ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak? Ja już nie mam pomysłów... A może ktoś miał taki problem i go rozwiązał? Helpunku
  23. W Samsungach ogólnie jest mniejsza możliwość konfiguracji niż w fonach Xiaomi, ja mam jako rezerwowego SG3, on chyba jeszcze na andku 4, ale jakieś tam operacje "wyciszające" apki szło robić, tylko szczegóły uleciały bo dawno w nim nie grzebałem, i dlatego tak ogólnikowo Ci napisałem aby sam kierunek wskazać, bo j/w konkretnych szczegółów nie pamiętałem jak wyciszać apki bez zewnętrznych APK. A swojego mam na roocie, to i trochę więcej możliwości. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  24. say what? Przyszedł do Ciebie mały chinczyk i Ci podmienił bebechy woooow Panie, soft, to nie zębatki, to nie jest układanie puzli, czy klocków, gdzie jak wpasujesz odpowienie ząbki, to wszystko działa aż się nie zużyje... Soft im bardziej rozbudowany, im ma więcej opcji, im więcej innych osftów (apek) będzie miało do systemu dostęp, będzie różnie działać, bo nie pisze tego 1 osoba, bo tak się po prostu nie da, nie w aktualnym tempie wydawniczym. Żaden soft nie będzie w 100% pozbawiony błędów, jest to po prostu niemożliwe... Ryzyko związane z aktualizacjami "bo jest, to biere"... Bo trzeba sie dowiedzieć, co wpłynęło na taki obrót spraw, co sprawiło, że stało się tak, a nie inaczej... Jak pisałem, to nie jest rower, gdzie wymienisz łańcuch i w sumie sprawa załatwiona, soft to są setki/tysiące linijek kodu i teraz trzeba znaleźć tą linijkę, która powoduje problem... Farciarz... Zobacz sobie na cyrki z nowym iOS, gdzie przez bite 2 miesiące wydawali raz na tydzień/2 aktu, gdzie 1 naprawiali, a drugie psuli... Zobacz sobie na narzekania ludzi nt. aktu w OP, Samsungach etc... Wszędzie jest to samo... Nie i nie... Jeżeli jest ARB to system Ci nie pozwoli zaktualiować fona, ale ARB dotyczy tylko Andka i jak na razie nie spotkałem zbyt wielu cegieł z tego powodu... Nawet jeżeli Ci się ucegli, to na gwarancji Ci to naprawią. Najlepiej zrobić unlock i zainstalować soft przez MiFlash...
  25. W Androidzie 6.0 można tylko zapodać oszczędzanie baterii. Reszty ustawień nie ma. Wyłączyłem jeszcze dla Mi Fit wyświetlanie powiadomień. W końcu znikła z górnej belki.
  26. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  1. Load more activity