All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Moja właśnie ogłosiła bunt i przestał działać BT, wracam do alfawise s100 Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie można - pin/hasło/wzór są nadrzędne - bez tego nie dodasz odcisku. Możesz ustawić aby czujnik palucha powodował odblokowanie ekranu i jest do tego wymagane "brak zabezpieczeń". W caym masz problem? Pin raz dziennie(albo rzadziej) trzeba wpisać?
  4. widzę, że lekkiej złośliwości się nie obyło. Może też należy wziąć pod uwagę, że ktoś w telefonie nie trzyma nic konkretnego i chce tylko odblokowywać skanerem bez wpisywania kodu. Zresztą nie ważne
  5. rpone

naprawa gwarancyjna/ producenta

Nic. Sytuacja wygląda następująco: - brak kontaktu telefonicznego, mailowego - allegro zablokowało sprzedawcy konto; poleciło kontakt z rzecznikiem praw konsumenta a następnie wejść na ścieżkę cywilno-prawną - rzecznik praw konsumenta, odesłał mnie z kwitkiem, ponieważ telefon zakupiony na firmę. Nie zmienia to faktu, że sprzedający powinien udzielić mi gwarancji. Polecił mi wysłanie listu poleconego z prośbą o kontakt i udzielenie informacji na temat gwarancji. Na chwilę obecną brak zwrotu listu ani zwrotki odebraniu listu. Pewnie na dniach będzie. Kolejne kroki które zostają to zgłosić na policję i założenie sprawy sądowej - nie ustaliłem z jakiej dystrybucji pochodzi telefon. Może ktoś pomoże? - Xiaomi Polska, nawet nie odpisała. - pisałem do głównej siedziby jakby to nie nazwać, gdzie odpisali w ciągu 24h że nie mogą pomóc. Problem zgłaszać w miejscu gdzie kupiłem. Podsumowując, sprawa w toku. Dam znać.
  6. simcold

Czas czuwania, SOT na baterii.

Dzisiejszy czas pracy na baterii. Po odłączeniu od ładowarki i 12 godzinach 10% zostało z czego 7 godzin włączony Gps + mapy w tle i Endomondo przy spacerze po górach z czego wyszło 2 godziny na włączonym ekranie i około 100 zrobionych zdjęć. Wynik uważam za bardzo dobry Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

Musisz kombinować jak chcesz to odpalić na xiaomi, bo oni xiaomi oficjalnie nie wspierają.
  8. Grzesiek1010

MIUI 9.4.18

Nie działa paczka z blokowaniem reklam na MI9 instaluje instaluje i dalej się pojawiają w Chrome
  9. radier

Czy działa u nas VoLTE?

Wg. tego materiału to inaczej działa: https://blogplay.pl/2019/01/volte-w-play/
  10. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

To ewentualnie musisz aktuwować to na obsługiwanym telefonie np. iPhonie, przekładasz kartę i powinno zadziałać.
  11. ghert

Mi 8 SE - dyskusja ogólna

Wyszło nowe TWRP 0331 z Magiskiem w wersji 19.0. Jest do pobrania na 4PDA, mogę podrzucić linka jak ktoś nie ma konta https://www78.zippyshare.com/v/XsRFuoYV/file.html
  12. radier

Czy działa u nas VoLTE?

To sieć Play.
  13. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

Ja bym spróbował zainstalować apkę do wifi calling (nie ma w google play, ale jak ktoś ma apk wciąż działa), wykonać z niej połączenie i potem ją wykasować i wtedy włączyć VoLTE. Jak masz numer w nju link https://apkpure.com/pl/wifi-calling/pl.orange.nju.vowifi
  14. lukis2

Mi9 i słuchawki Bluetooth

Sorry zamuliłem się... Ja mam am61 a nie Sony, sorry za zamieszanie Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  15. Today
  16. Czy ma ktoś pewna listę aplikacji które może usunąć z mi9 na globalu. Nie chciałbym przesadzić z usuwaniem i uniknąć problemów.
  17. jerzykd

Sam widzisz wyżej, że to działa, jak testowałem Sony w sklepie też byłem na global eea i miałem aptx, potem przestało to działać, myślałem, że z powodu ROMu jednak to kombinacja klawiszy na słuchawkach. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Androida(czyli Google'a) a nie Miui. Na Custom romach(niektórych) można ustawić aby po restarcie dało się odblokować odciskiem palca. Pin/hasło nadal są nadrzędne.
  19. radier

Czy działa u nas VoLTE?

To samo co na Pocophone powtórzyłem na Redmi Note 5 i lipa. Czy niezarejestrowana usługa IMS może być przyczyną?
  20. the4anoni

MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

Whyred Reprodukcja: Centrum akcji Skróty 3 kropki Edytuj Wyjście
  21. lukis2

Ja jestem na global eea Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  22. Orjon

Anti-Rollback w Mi8 SE

Mi 8 SE nie ma antirollbacka, możesz wrócić bez problemu.
  23. Cześć, Czy mógłbym prosić o pomoc w naprawieniu numeru IMEI. Mam oryginalny numer z pudełka. Widocznie po przeinstalowaniu telefonu z wersji Fake na wersję MIUI 10.3. by xiaomi.eu 9.1.3 usunąłem sobie numery IMEI i teraz nie mogę korzystać sieci komórkowej (WiFi działa). Co mogę zrobić aby naprawić powyższy błąd? Używałem już "IMEI MAKER" aby wygenerować plik, który przekopiowałem do zipa "IMEI REPAIR" aby następnie zainstalować go w TWRP. Niestety po tej instalacji nadal nie mam IMEI. Próbowałem również zmienić w pliku "default.prop" opcję ro.secure na wartość "0" ale po zapisaniu i wyjściu samo się zmienia na "1"
  24. jerzykd

Miui polska aka. Xiaomi.eu 9.4.18 Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  25. lukis2

Wymusiłem aptx w opcjach programistycznych i dalej słuchawki się łączą w sbc... Może kwestia softu, jaka masz wersję? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. Cześć, Chcę przejść z MIUI 9.4.19 na 9.3.28? Po wpisaniu fastboot getvar anti w trybie fastboot, pokazało mi się takie coś: anti: 1 finished. total time: 0.001s To oznacza że mogę zmienić rom bez obawy?
  27. Tomek101279

Powrót na global stable

Dzięki ogarnięte na okrągło. Recovery~miui.pl~root Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity