All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Radasss

  Android Oreo

  Zainstalowałem. Krótki rekonesans i wygląda, że wszystko OK. Ale podobnie jak @Matheusz nigdy nie miałem problemów z boxem. Pozdr.
 3. @Pawliko Tylko mnie zastanawia jedno... jeśli nie ma Mi 9T Pro, to skąd wzięli global rom? Na en.miui/mi community nigdzie nie ma do pobrania, a w Indiach jeszcze Redmi K20 Pro nie miało premiery.
 4. QBAQ

  MIUI 9.6.13

  @milenium17 jakim cudem jakaś funkcja Software'owa miałaby sprawić, że właściwości fizykochemiczne wyświetlacza zostały zmienione?
 5. jarek882

  Szkło hartowane

  Ja miałem w honor 8 2lata i nic się nie działo a dałem za nie coś około 45 zł Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 6. bartek5860

  Szkło hartowane

  @abnegat Niektórzy pisali tu wcześniej że wchodzi kurz pod aparat, więc może masz szczęście albo kwestia czasu Ale ogólnie co do tych nilkinów to prawda że potrafia sama pęknąć?
 7. slavotar

  Mi Band 3 PL/mody

  To rzecz gustu. Ja wolę Mi Band Master jest intuicyjna i nie tak kolorowa jak N&F
 8. Lajku

  Mi9 SE Google Pay

  Jest to opcja dużo wygodniejsza. Mając konto w swoim banku muszę odblokować telefon, uruchomić apke + internet i przejść do płatności zbliżeniowych co wymaga również logowania.
 9. Kinek

  Case

  U mnie to samo Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. Today
 11. frrancuz

  MIUI 9.6.13

  We wszystkich telefonach gdzie czytnik jest pod ekranem, w miejscu "łapania palca" cała powierzchnia jest cieńsza. Tak na prawdę w tym miejscu ekran jest cieńszy i bardziej podatny na uszkodzenia. Taki efekt(mniejszy bądź większy) jest w każdym telefonie z technologią czytnika linii papilarnych w ekranie.
 12. Nezumi

  Błąd redmi 5 note android 9

  wipe, jak to nie pomoże, to o ile jeszcze masz gwarancję, a fon był kupowany w PL, to gw/rękojmia, jeżeli nie, to cóż... czekanie na poprawkę (jeżeli to na pewno soft) lub wymiana na nowy, ew. zabawa w unlock i zainstalowanie innego softu.
 13. czolgista1990

  MIUI 9.6.13

  W mate20 pro tez widać ten czytnik, taki urok amoledow, one są przezroczyste i tyle. Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
 14. frrancuz

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Przeczytałem. Zrozumiałem. Ale to jedyne opcje które mi przychodzą do głowy a dają zbliżony efekt. Cały czas stawiam jednak na podbicie kontrastu przez telefon. Co innego z palca dać włączony - efekt jest mniejszy a co innego gdy telefon sam go podbija na maxa. Dlatego zmiana ustawienia nie do końca daje rezultat na tyle widoczny.
 15. milenium17

  MIUI 9.6.13

  Ale przeglądając neta, co robię kilka h dziennie na włączonym bo akurat palę petki to tego wcześniej nie zauważyłem, a słońca mamy już długo. Może ktoś z Pro potwierdzi lub nie. Bo chyba ten sam wyświetlacz.
 16. czolgista1990

  MIUI 9.6.13

  No jak jest wylaczony to nic dziwnego, że to widać... Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
 17. walek75

  Amazfit Bip - pasek

  @kaczor237Mogę Ci podarować (za free - tylko koszty wysyłki pokryjesz) oryginalny pasek, nówka nie używana. Mam 3 BIPy (w każdym mam zainstalowany alternatywny pasek). Podaj na priv adres, to Ci wyślę.
 18. milenium17

  MIUI 9.6.13

  od kilku tygodni są upały a ja spędzam kilka h na zewnątrz i tego nie było, druga osoba z Mi 8 EE też to potwierdza, nawet ekran nie musi być na maksa podświetlony, jest coś nie tak nawet na wyłączonym ekranie gdy jest czarny ekran widać
 19. viader80 - zrozumiałem:) Mówię tylko, że już nie trzeba szukać motywów, które mają siatkę 5 * 5, ponieważ po ostatniej aktualizacji możemy to wybrać z ustawień:)
 20. czolgista1990

  MIUI 9.6.13

  Uwierz mi, zawsze ten czytnik było widać tylko nie zwracales uwagi bo tyle słońca nie było. Nie ma możliwości, żeby soft nagle zwiększył przezroczystość wyswietlacza. Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
 21. milenium17

  MIUI 9.6.13

  wiesz, no nie, używam telefonu codziennie bardzo często w takich warunkach, mamy od października te telefony i nie było wcześniej, teraz nawet jest jakaś dziwna poświata gdy przykładam palce do ekranu a on jest pod słońce
 22. Puszka

  Jak podłączyć pada PS3 ?

  Coś co dla odmiany działa ,jest sprawdzone. Najlepiej bez roota, chyba że trzeba. Na bt ewentualnie USB.
 23. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  No to chyba nie czytałeś zbyt dokładnie. Niezależnie od ustawień, mam obecnie zwiększony kontrast ustawiony, ale tak jest na automatycznym też i na standardowym. Tryb czytania mam po 22 ustawiony także to nie to.
 24. simcold

  Case

  10,77 zł 30%OFF | X-Level Clear Case For Xiaomi Mi 9 Ultra Thin Super Light PP Back Phone Cover For Xiaomi Mi 9 Case mi9 Transparent https://s.click.aliexpress.com/e/blcXAhHm Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 25. abnegat

  Case

  Jakiś link?
 26. abnegat

  Szkło hartowane

  Tak, szkło zakrywa cały ekran. Jeśli pokażesz komuś kto nie wie, że jest coś nałożone na ekran, to uzna, że tak fabryka wypuściła ten telefon. U mnie nic nie odstaje. Czytnik działa. Jest to pełne szkło bez żadnych wycięć tak więc żaden kurz nigdzie nie ma prawa się dostać.
 27. frrancuz

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Wyświetlacz - kontrast i kolory. Chyba że zaskakuje ci filtr niebieskiego? Wyświetlacz - wspomaganie czytania.
 1. Load more activity