All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Zbhok

Temat o ładowarkach

Kupował może ktoś tą ładowarkę Xiaomi 30W, która ma także wyjście usb-c pozwalające na ładowanie QC4+/PD3.0? https://pl.aliexpress.com/item/32974660297.html?src=google&albslr=234762759&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&aff_platform=google&aff_short_key=UneMJZVf&albagn=888888&albcp=1724738622&albag=69339556204&trgt=539263010115&crea=pl32974660297&netw=g&device=c&gclid=CjwKCAjw5pPnBRBJEiwAULZKvv5bgLr77ZDnhpzBICPB_Hb4GqQPHmYmDT40oUJ-EWYC33tEP12VghoCBkQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
  3. Pobieranie/aktualizowanie zatrzymuje się przy np.16%. Po czym zaczyna od nowa.
  4. Orjon

TWRP grus - instalacja

A jakie TWRP instalujesz? + nie masz kompa z Ryzenem? Na nich bywają właśnie problemy z fastbootem.
  5. To co ma to normalny Global. Po prostu jest to wersja "międzynarodowa" Globala, taka jaka była zawsze, a nie europejska, która jest w polskiej oficjalnej dystrybucji.
  6. sp4ubw

Temat o ładowarkach

@papierki2 Mierząc prąd mierz napięcie, inaczej podane przez Ciebie wyniki nic nie znaczą. Jak napiszesz prądy z napięciem to coś można wywnioskować, a teraz to po prostu coś napisałeś i tyle. Wykorzystaj dwa mierniki i podaj z nich wyniki, jednym nie dasz rady tego zrobić. Jak już rozciąłeś przewód to mierz napięcie najbliżej wtyku USB-C telefonu jak się da.
  7. Huh, stara wersja. Jest dostępny Android 7.0 już dawno. Najpierw musiałbyś zaktualizować do ostatniego Marshmallow (tutaj linki - spróbuj najpierw pierwszego, to OTA z 8.2.5.0: http://bigota.d.miui.com/V8.2.10.0.MCFMIDL/miui-blockota-mido_global-V8.2.5.0.MCFMIDL-V8.2.10.0.MCFMIDL-8cb6ded526-6.0.zip, jakby nie działał to ten: http://bigota.d.miui.com/V8.2.10.0.MCFMIDL/miui_HMNote4XGlobal_V8.2.10.0.MCFMIDL_ee189ea231_6.0.zip) i potem przez OTA do kolejnych już na Nougacie.
  8. Orjon

Brak aktualizacji na romie dev

Skoro się nie zainstalowało to najwidoczniej nie masz TWRP. Sprawdź co się stanie jak klikniesz 3 kropki w aktualizatorze > Uruchom w recovery.
  9. Jest dostępny tryb ciemny na tym najnowszym ROMie ?
  10. Dostępna nowa aktualizacja dla Redmi Note 6 Pro - V10.3.3.0.PEKMIXM. Changelog: Linki: OTA z 10.3.2.0: http://bigota.d.miui.com/V10.3.3.0.PEKMIXM/miui-blockota-tulip_global-V10.3.2.0.PEKMIXM-V10.3.3.0.PEKMIXM-6a7581b3d9-9.0.zip Pełny ROM: http://bigota.d.miui.com/V10.3.3.0.PEKMIXM/miui_HMNote6ProGlobal_V10.3.3.0.PEKMIXM_2f80798173_9.0.zip
  11. papierki2

Temat o ładowarkach

No więc tak... Ponieważ nie miałem miernika usb co poniektórzy, poświęciłem niepotrzebny kabel usb na potrzeby pomiarów uniwersalnym miernikiem elektronicznym (miernik profesjonalny, nie z marketu za 20 zł.) Na telefonie zainstalowana apka Amper. Pomiary dokonywałem na dwóch zasilaczach: oryginalnym zawartym w zestawie telefonem QC 3.0 (18W) i zakupionym na aliexpress MDY-10-EH QC 4.0 (20W). I wyszło to tak: 1. QC 3.0 - prąd ładowania 0,515 A (miernik - M); 0,25 A (ap. Amper - A) - podł. bezp. do telefonu 2. QC 4.0 - pr. ład. 0,7 A - (M); 0,49 A (A) - podł. bezp. do telefonu 3. QC 3.0 - pr. ład. 1,25 A - (M); 2,1 A (A) - podł. do ład. indukcyjnej, telefon na ładowarce 4. QC 4.0 - brak reakcji - ładowarka nie działa Proszę kolegów znających się bardziej na rzeczy niż ja o jakieś przemyślenia co do powyższych wyników. Jak widać aplikacja w telefonie to jakiś farmazon i pokazuje zupełnie inne wartości niż profesjonalny miernik. Pomiary były dokonywane przy naładowanym telefonie około 60 %
  12. Sylwester Nowaczyk

LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

No ale rozumiem, że ten rom z linku mogę śmiało instalować? Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  13. Adamerio

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

tak, pudełko oryginalnie zalakowane, nieotwierane w pudelku jest przejsciowka przeciez
  14. eNse

O to to, ściema nie wyszła. Słuchawki byłyby bezprzewodowe lub na usb-c
  15. witam mam problem utraciłem root-a po aktualizacji ota , odblokowany bootloader ale zablokowane twrp root zrobiony lecz nie mogę zainstalować magisk tzn menager/apka jest zainstalowana mam do wyboru 1pobierz tylko zip 2select and patch a file jak pobiorę zip i przy próbie instalacji przez magiska jest failed -device platform :arm64-v8a -existing zip found -copying image to cache -unpacking boot image !unsupported/unknow image format !installation failed co robię nie tak?
  16. emarcin

O kurde dawno się tak nie uśmiałem. Słuchawki z jack w zestawie telefonu który nie posiada gniazda jack no no..."miszcz" Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  17. sp4ubw

@Adamerio wybacz, ale nie jesteś wiarygodny. Potwierdzi to jeszcze kilka osób albo ktoś komu można uwierzyć - to tak. W Twoim wypadku nie jestem skłonny w to uwierzyć.
  18. simcold

Podelko było zalakowane? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  19. Adamerio

nie mam pojęcia jak inaczej miałbym zrobić to zdjęcie...
  20. Today
  21. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

Myślę, że istotnej różnicy nie ma. Ta, którą widać na moich screenach, to prawdopodobnie tylko "efekt świeżości" plus niedokładność pomiaru związany z tym, że nowy ROM mam niecały tydzień (za mało cykli ładowania). Zawsze po instalacji ROM-u (o ile nie jest skopany) bateria przez jakiś czas działa lepiej niż działała przed instalacją, zwłaszcza, jeśli poprzedni ROM miało się długo (wiele tygodni, nie wspominając o miesiącach). Z drugiej strony - na tym nowym ROM-ie zrobiłem 800 km z włączonym Yanosikiem + Google Maps (cały czas włączony ekran), więc ten SOT to nie było tylko patrzenie się na pulpit czy czytanie tekstów na www. Szczerze mówiąc, byłem w szoku, jak mało proądu zużywa Mi8 podczas nawigacji w porównaniu do Mi5, który wtedy grzał się i bateria leciała na pysk. A tu nie - telefon zimny, zużycie nieduże. Najwyraźniej jest w tej generacji o wiele lepsze niskopoziomowe wsparcie hardware'owe dla tego typu zadań.
  22. sp4ubw

No no, to ja tam też dorzucę słuchawki i zrobię zdjęcie
  23. Adamerio

Sorki za jakość kalkulatora
  24. eNse

Ta? To pokaż zdjęcie bo do Mi9 nie dorzucają słuchawek To jest nic innego jak wycięcie na wystający aparat. @P4tR0L
  25. Adamerio

Właśnie otworzyłem pudełko z nowiutkim telefonem - u mnie w przegródce z dziurką znajdują się oryginalnie zapakowane słuchawki
  26. hej! czy powiadomienia firm 3cich (fb, ig, whatsup, gmail itp itd.) pojawiają się na always on display? ewt czy da sie to jakoś ustawić bez roota? z gory dzieki za odp ;)
  1. Load more activity