All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Adamerio

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  tak, pudełko oryginalnie zalakowane, nieotwierane w pudelku jest przejsciowka przeciez
 3. eNse

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  O to to, ściema nie wyszła. Słuchawki byłyby bezprzewodowe lub na usb-c
 4. witam mam problem utraciłem root-a po aktualizacji ota , odblokowany bootloader ale zablokowane twrp root zrobiony lecz nie mogę zainstalować magisk tzn menager/apka jest zainstalowana mam do wyboru 1pobierz tylko zip 2select and patch a file jak pobiorę zip i przy próbie instalacji przez magiska jest failed -device platform :arm64-v8a -existing zip found -copying image to cache -unpacking boot image !unsupported/unknow image format !installation failed co robię nie tak?
 5. emarcin

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  O kurde dawno się tak nie uśmiałem. Słuchawki z jack w zestawie telefonu który nie posiada gniazda jack no no..."miszcz" Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 6. sp4ubw

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @Adamerio wybacz, ale nie jesteś wiarygodny. Potwierdzi to jeszcze kilka osób albo ktoś komu można uwierzyć - to tak. W Twoim wypadku nie jestem skłonny w to uwierzyć.
 7. simcold

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Podelko było zalakowane? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
 8. Adamerio

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  nie mam pojęcia jak inaczej miałbym zrobić to zdjęcie...
 9. latet

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Myślę, że istotnej różnicy nie ma. Ta, którą widać na moich screenach, to prawdopodobnie tylko "efekt świeżości" plus niedokładność pomiaru związany z tym, że nowy ROM mam niecały tydzień (za mało cykli ładowania). Zawsze po instalacji ROM-u (o ile nie jest skopany) bateria przez jakiś czas działa lepiej niż działała przed instalacją, zwłaszcza, jeśli poprzedni ROM miało się długo (wiele tygodni, nie wspominając o miesiącach). Z drugiej strony - na tym nowym ROM-ie zrobiłem 800 km z włączonym Yanosikiem + Google Maps (cały czas włączony ekran), więc ten SOT to nie było tylko patrzenie się na pulpit czy czytanie tekstów na www. Szczerze mówiąc, byłem w szoku, jak mało proądu zużywa Mi8 podczas nawigacji w porównaniu do Mi5, który wtedy grzał się i bateria leciała na pysk. A tu nie - telefon zimny, zużycie nieduże. Najwyraźniej jest w tej generacji o wiele lepsze niskopoziomowe wsparcie hardware'owe dla tego typu zadań.
 10. sp4ubw

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  No no, to ja tam też dorzucę słuchawki i zrobię zdjęcie
 11. Adamerio

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Sorki za jakość kalkulatora
 12. eNse

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Ta? To pokaż zdjęcie bo do Mi9 nie dorzucają słuchawek To jest nic innego jak wycięcie na wystający aparat. @P4tR0L
 13. Today
 14. Adamerio

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Właśnie otworzyłem pudełko z nowiutkim telefonem - u mnie w przegródce z dziurką znajdują się oryginalnie zapakowane słuchawki
 15. hej! czy powiadomienia firm 3cich (fb, ig, whatsup, gmail itp itd.) pojawiają się na always on display? ewt czy da sie to jakoś ustawić bez roota? z gory dzieki za odp ;)
 16. karolgt1

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Mi się udało taki wynik wykręcić ostatnio. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 17. dzx89

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  O kurcze ale duża różnica ja mam wersję Global ROM i nie mam możliwości mieć najnowszego Global State :/
 18. throttle1993

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  mnie miga bez przerwy po czym się resetuje, nic nie można zrobić, problem występuje gdzieś od godziny
 19. simcold

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  Biedna płaczą... Może by je tak przytulić? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
 20. stereo0

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  @cincin27 bo to jest adnotacja po to żeby ktoś nie zawracał d*py, że kupił i nie działa, a po prostu ma rozładowane urządzenie. Baterie litowe działają mniej więcej na chłopski rozum w ten sposób, że są to takie kosmyki powiedzmy włosów. Im bardziej naładowane tym bardziej proste im bardziej rozładowane tym one się skręcają i podczas ładowania prostują. Im bardziej tyramy baterie do zera tym bardziej te kosmyki się kręcą i płaczą aż do czasu gdy nie są w stanie się całkiem wyprostować. Baterie litowo-jonowe dodatkowo nie posiadają efektu "pamięci". Ich rozładowywanie w najlepszym wypadku nic nie da, a w najgorszym może ją uszkodzić. Dodatkowo gdy bateria się naładuje do 100% zostaje praktycznie odcięty prąd i jedynie dozowana jest jakaś marginalna ilość do podtrzymania. Serwis laptopów na temat ładowania baterii https://olimp.wroclaw.pl/faq/jak-uzywac-baterii
 21. stereo0

  Wibracja po nawiązaniu połączenia.

  U mnie działa to normalnie od nowości. Nic nie grzebałem. Najnowszy global eea. Po prostu ktoś odbierze to telefon zawibruje. Sieć Orange o ile to ma znaczenie
 22. witol876

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Czy jesli spolszcze tez zegarek pod Androidem - to jak go sparuje potem z iphonem to bede mial polskie czcionki czy spowrotem bede mial ??????
 23. Snejki

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Czy przy włączonym ekranie blokady przy pierwszej próbie odblokowania odciskiem palca też Wam ekran raz miga? System: miui 10.2 global.
 24. Na weekly xiaomi eu nawet jak gram dochodzę do ok 6h sot. Przy zablokowanych w pamięci i działających w tle 4 apek non stop BT I to są moje gorsze wyniki. Gdzieś znajdziesz moje sot 9h. Stable jest jednak bardzo opóźnione.
 25. latet

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Pierwszy screen - pod koniec wielotygodniowego używania poprzedniego Global Stable, drugi screen - po niecałym tygodniu używania najnowszego Global Stable. EDIT: sorry, kolejność odwrotna (lepszy wynik z najnowszego ROM-u).
 26. dzx89

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Dlatego napisałem że nie wiem czy to negatywnie nie wpływa bo też te "legendy" słyszałem może ktoś używa AccuBattery i chciałby się pochwalić na ile włączonego ekranu starcza wam bateria przy ciągłej pracy od 100 do 20% bo mam dziwne wrażenie że mi szybko ucieka U mnie przy wyłączonym ekranie: strata bateria 3% na godzinę, przy włączonym średnio 17,3% na godzinę.
 1. Load more activity