All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Już wiem co jest winne - syfmiui.eu
  3. maciek04

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Było pisane wielokrotnie. Lepsze tłumaczenie, dodatkowe funkcje i takie tam.
  4. Joanna12

Mi band 3 powiadomienia sms

hej, nadpisuję się, ponieważ mam dokładnie taki sam problem. Opaskę mam sparowaną z RedmiNote7. Czy znalazł może ktoś rozwiązanie? Ja niestety zauważyłam że moja opaska dodatkowo gorzej chodzi po sparowaniu z telefonem tej samej marki. Np. kontakty jak ktoś do mnie dzwoni wyświetlają się z dużym opóźnieniem, gdy podczas pracy z poprzednim telefonem ( a był nim Samsung ) - nazwa kontaktu pojawia się od razu. Pomimo ,że mam wszystkie powiadomienia ustawione nie zawsze z wszystkich apek dochodzi. Same sms-y również przychodzą z dość dużym opóźnieniem ( o ile przychodzą ). Już nie wspominam, że bardzo często się rozłącza z telefonem ( i uprzedzając komentarz, mam ustawioną widoczność w telefonie prawidłowo ). Nie wiem o co chodzi ale myślałam że jak urządzenia będą z tej samej rodziny to nie będzie problemów Będę wdzięczna za pomoc ... i z góry dziękuję
  5. Witam! Oprócz SMS-ów nie otrzymuję żadnych powiadomień (fb, messenger, allegro, olx, poczta o2). Jak się włączy dana aplikację to od razu się wyświetlają. W Messengerze przez chwile działają nawet przy wyłączonym ekranie jest brzęk i dioda, ale po chwili już nie działa. Telefon mam dzień. Zaktualizował się do Androida 9.0. wszystkie opcje powiadomień które udało mi się znaleźć są powłączane. Nie mam już pomysłu, a średnio mi się widzi wizja odsyłania nówki telefonu do serwisu. Może coś pominąłem, a może po prostu czekać na następną aktualizację? Pozdrawiam
  6. Kamil Kupiec

Gcam (V6 oraz V5) AOSP/MIUI 10 (PIE) [16/05/2019]

W gcam chyba tego nie ma. Myślałem że chodzi Ci o apke miui.
  7. Problem częściowo rozwiązany. Winne jest złącze USB. Dokonałem podmiany na "noname" z Allegro ( w którym nie działa niestety mikrofon - reklamacja ) i ładowanie działa prawidłowo.Stad pytanie do użytkowników gdzie można kupić sprawdzone złącze do Mi5?
  8. Adamerio

Jakie są różnice między 'global' romem a 'xiaomi.eu' ??
  9. Nie mogę znaleźć tej funkcji w gcam Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  10. to jak juz jestesmy przy temacie. jaak bede sygnalizwane powiadomienia z innych apek? dzwiek powiadomienia i wibracja? nic wiecej? O_O
  11. maciek04

Mam pytanie do osób, które odblokowały bootloader i wgrały nasz rom. Czy zauważyliście, że na xiaomi.eu jest problem ze ściąganiem belki? U mnie zaraz po wgraniu ostatniej wersji mam właśnie taki problem, że nie zawsze udaje mi się ta operacja, czasami ściągnę za pierwszym razem a czasami po kilku próbach. Tak jakby zwęził się obszar gdzie "łapiemy za belkę". Na globalu tego nie doświadczyłem.
  12. papierki2

Temat o ładowarkach

Niestety nie jestem z Białegostoku ani z pobliża. Ale czy na podstawie podanych przeze mnie informacji nie można wykluczyć usterki któregoś z urządzeń? Skoro zasilacz sieciowy podłączony bezpośrednio do telefonu ładuje go w trybie TURBO to czy on może być uszkodzony? Bardziej stawiałbym na indukcję która jest mniejszej mocy niż powinna i może dlatego nie reaguje na podłączenie zasilacza o mocy 27W, a reaguje na 18W?
  13. Update jest już OTA, dodali tryb ciemny. Poprawki z 5.5.2019
  14. Kamil Kupiec

Gcam (V6 oraz V5) AOSP/MIUI 10 (PIE) [16/05/2019]

Wyłącz albo włącz odbicie lustrzane.
  15. Nie, chodzi tylko konkretnie o jedną apkę. Pomyłka, to nie były usługi Google Play a Gmail. Sprawdziłem, jest tak jak mówiłem (a przynajmniej tak widzę na Global 9.5.20 na Mi9 i China 9.5.22 na Mi8SE). Nie ma tam Instagrama. Możesz wgrać miuipolska, ikona dla Instagrama i części innych aplikacji (niestety nie wszystkich) będzie w tym tygodniu bo była dodana przez ekipę. Ale to wymaga odblokowanego bootloadera, co niestety trochę trwa.
  16. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

Może za sprawą jakichś apek. Albo słabej średniej mocy sygnału wi-fi z routerów, do których się logujesz. Ja prawie 24/h jestem w zasięgu mocnego wi-fi. I to jest dla baterii b. ważne. Jak jestem gdzieś w terenie, to nawet jak nie dotykam telefonu, to od razu widzę, że bateria szybciej leci. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy głównie korzystają z danych mobilnych, a nie z wi-fi, to się nie dziw, że bateria szybciej ucieka. Albo jeśli od routerów zwykle dzielą Cię ściany lub stropy.
  17. mrosi

Właśnie jakąś godzinę temu odebrałem Mi 9. Nie ma słuchawek w zestawie. A moja "Dziewiątka" jest z oficjalnej dystrybucji.
  18. dzx89

Mi 8 - dyskusja ogólna

Hmm, to ma ktoś pomysł dlaczego mi tak schodzi ta bateria szybko? Dodam że telefon mam jakieś 2,5 tygodnia
  19. Wszystko zainstalowałem i gcam tak robi foty selfi. A drugie aplikacja miui. Czemu tak jest. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  20. dzidexx

Usuwanie /zapis na karcie pamięci

Dawno temu jakiś model miał taki błąd - brak tej aplikacji. Wklep w Google: DocumentsUi+model+wersja Miui.
  21. Today
  22. Wersje z Hiszpanii i Włoch też mają EEA.
  23. sp4ubw

Temat o ładowarkach

Bez obciążenia odbiornikiem z qc xx będzie zawsze 5V. Jak jesteś z Białegostoku to zapraszam, zmierzę od ręki
  24. Adler

Usuwanie /zapis na karcie pamięci

To samo jest to możliwe?
  25. przez uslugi google play rozumiesz wszystkie app od googla, typu keep, gmail, mapy itp? Zalezy mi bardzo na powiadomieniach z instagrama. Jesli tylko mozesz to bym prosil o sprawdzenie z gory dziekuje.
  26. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

Potwierdzam że prądu mało bierze. Rok temu jechałem z P9 i bateria uciekała w oczach, Mi 8 radzi sobie dużo, dużo lepiej, ale co tu się dziwić, stary Kirin vs nowy Snap. Strach pomyśleć co by było przy baterii rzędu 4000 mAh.
  27. norbertb97

Wielkość interfejsu problem

Witam! Mój problem polega na zwiększeniu się interfejsu w telefonie. Zrobiłem to przez przypadek i nie mogę tego przywrócić a bardzo się do niego przyzwyczaiłem i strasznie mnie to denerwuje. Wcześniej to wyglądało jak na drugim screenshot a teraz jak na pierwszym. Pytanie moje brzmi czy da się to przywrócić? W ustawieniach wyświetlacza czcionka jest aktualnie na XS a ustawienia interfejsu na S. Z góry dzięki
  1. Load more activity