All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. cincin27

Redmi Note 4X - co zamiast niego?

@mgcompany Aktualizacji ma nie być dla Redmi Note 4 na Mediateku. Wersja na Snapdragon ma być nadal wspierana.
  3. dzidexx

Problem z Kontem Mi

...to nie ma FRP - jest wyłączone.
  4. mgcompany

MIUI Polska nie robi aktualizacji dla RN4x, bo są problemy z ich dodatkami, stable może się pojawi, ale samo Xiaomi dalej wypuszcza aktualizacje dla RN4 na Snapdragonie. Gdzieś czytałem, że podobno nie ma być już aktualizacji do MIUI 11, a tego można się spodziewać w 3 lub 4 kwartale, zwykle wtedy się pojawiało.
  5. mariusz.ur

Problem z Kontem Mi

Mi raczej chodzi o wgranie custom rom. Muszę to jeszcze zweryfikować jak będę wgrywać jakiś custom rom. Ominięcie tej blokady oczywiście jest możliwe bez wgrywania na nowo systemu.
  6. cincin27

Global dla RN4 nadal będzie. Ja osobiście planuję w niedalekiej przyszłości zmienić Xiaomi Redmi Note 4 na Samsunga Galaxy A50 od kogoś kto wziął telefon na przedłużenie umowy. Cena takiego telefonu to około 1100 zł (prawie 500 zł taniej niż w oficjalnej dystrybucji).
  7. figurel

Problem z Kontem Mi

Mam rozeznanie w Samsungu J530, J730 bo przerabiałem te telefony. Wgranie na czysto nowego romu (programem ODIN ) nie usuwa blokady Google FRP. Dalej ona istnieje, po instalacji i pierwszych krokach konfiguracji pojawia się informacja o konieczności zalogowania się do konta Google wcześniej przypisanego do tego telefonu. Oczywiście można ją obejść. Na Xiaomi jeszcze nie miałem potrzeby temu się przyglądać.
  8. Today
  9. Axles

Ok dzięki kolego za obszerne rozpisanie się, przekonałeś mnie. Choć brakować mi będzie aktualizacji i nowości dodawanych do systemu. Global także skońćzył wsparcie dla RN4?
  10. mrosi

Zapomniałem hasła - Pomocy

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. mariusz.ur

System has been destroyed

Odblokuj bootloader ponownie jak możesz. Jeszcze możesz użyć chińskie mipc do wgrania systemu . Jeśli nie to tylko dostęp do autoryzowanego konta xiaomi aby zainstalować chińskie miui. W polskim serwisie kosztuje to 1/4 ceny telefonu. Jak chcesz taniej to pisz na pw.
  12. the4anoni

MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

Mało, bo na głównej stronie pokazują się tylko świeże wydania. Jak szukasz konkretnego urządzenia to wchodzisz w kategorię Mi Phone i tam szukasz telefonu. Mają wszystkie telefony i tablety od Xiaomi. Nawet softy do ich routerów.
  13. Cacper

Android Oreo

Czym się różni wersja oprogramowania Oreo 8.0 a 8.1 ? Czy mi box 3 4k dostanie aktualizację do wersji 8.1 ?
  14. scoobymk

Mi 8 - dyskusja ogólna

Coś mi nie pasi w jakości zdjęć. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  15. Kamil Kupiec

MI 6 Android 9 Pie

Na telegramie dodali screen z aktualizacją do pie.
  16. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

A co skopali w 9.4.18?
  17. scoobymk

Mi 8 - dyskusja ogólna

Jest jakaś opcja powrotu z 9.4.18 global beta np. na 9.3.7 global beta ? Bootloader zablokowany. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  18. mariusz.ur

@qeezy nie masz opcji nie pamiętam hasła?
  19. qeezy

Dzień dobry, Dziś robiłem "Wipe data", co znaczyło wyzerowaniem pamięci. Po zalogowaniu się do konta Xiaomi i dochodząc do przejścia kopiowania plików, telefon zażądał od mnie potwierdzenia hasła (kod, min. 4 cyfrowy), Próbowałem i wpisywałem hasło, które miałem przed restartem. Nic nie działało (nadal byłem na konfigurowaniu urządzenia, nie mogłem przejść dalej). Planuję oddać telefon do serwisu, żeby wyzerowali hasło. tel. POCOPHONE F1 Z góry dziękuje za pomoc
  20. Orjon

Qbz - podeślij screena. spy - albo serwis albo jakieś płatny dostęp do konta Xiaomi które ma autoryzację... Inaczej nic nie zrobisz Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  21. spy

Witam chcialbym sie doloczyc do tego tematu poniewaz podobnie albo gorzej uwalilem telefon , wgralem jakis soft ktory jak pisalo jest pod moj telefon ale chyba problem jest w tym ze mam zablokowany bootloader teraz telefon caly wchodzi w recovery i nawet jak dam wipe data nic nie daje restart , rozebralem telefon probowalem z punktami jak na tym filmie miflash sie laczy autoryzuje EDL i potem napis unautorized for this operation i na tym sie konczy telefon sie nie flashuje . Moze wie kto jak to ogarnac . Dziekuje z gory
  22. jerzykd

Update software Global

Jesteś pewien, wszędzie piszą, że dla baterii najgorsze to właśnie trzymanie na kablu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. darq7

Mi Box 4K S - zacinanie

A ja namówiłem znajomych, zakupione 2 sztuki w Rossmanie pomogłem skonfigurować oczywiście wgrany najnowszy soft, zero problemów żadnego zacinania u każdego inny internet i wifi też wzorowo tak jak u mnie. Najnowszy soft super i szczerze nie rozumiem fenomenu jakichś problemów u innych przy włączonym HDMI CEC nie ma prawa nic mulić.
  24. mariusz.ur

Wpisz getvar all I będzie na końcu info o arb
  25. JacekBB

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

W 10.3 jest opcja schowania notha.
  26. Orjon

Mi 8 SE - dyskusja ogólna

1217 > ROM > odpalić tel > konfiguracja > fastboot > 0331. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  27. Voltron

Mi 8 SE - dyskusja ogólna

To chyba 12.27 na twrp 1207 nie zainstaluję? Wytapatalkowane z MI 8 SE
  1. Load more activity