All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Od dwóch wydań mam to samo na aplikacji bankowej t-mobile....na stable było OK.
  3. Twrp, mount, zaznacz mtp, podłacz do pc. Lub Użyj pendrive. @gruniu
  4. bN43 Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  5. Gdyby k20 pro miało Irda to chyba nikt nie miałby dylematu z wyborem. Mając redmi note 3 pro se człowiek przyzwyczaił się do jednego pilota do wielu urządzeń. Obecnie plecy odchodzą od body bo zatrzaski w koło popękały. Ehh kombinują z tym że ten ma Irda i łezkę ale brak Jacka, a k20 bez tej irdy a lepsza bateria :/ a do tego niedopracowany - z pewnymi brakami soft Typed by Redmi Note 3 Pro SE
  6. Czy można ładowarką z QC ładować telefon, który nie posiada żadnego QC?
  7. Co mam zrobic? Instaluje recovery TWRP przez fastboot, ale komputer nie widzi mi telefonu jako dysk MTP. Urzadzenie wykryte, ale nigdzie nie moge znalezc sterownika. A po uruchomieniu systemu, twrp zostaje nadpisane. :(
  8. No racja 70PLN za to lekka przesada.. Znalazlem jeszcze za 22+przesylka jakby ktoś szukal kiedyś https://hulaj.market/xiaomi-m365/30-68-gumowe-zaslepki-srub-blotnika-do-xiaomi-m365-rozne-kolory.html Dzieki za rade z lutowaniem kabelka.
  9. Nie wybieraj żadnego i próbuj po prostu odblokować. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Today
  11. Po aktualizacji do najnowszej wersji problem wciąż występuje, ale... Stosując następującą kolejność - tethering - > transmisja danych, co ważne z przerwą między krokami (15-20s), skracając ją błąd wciąż występuje. Na razie nie przywracałem ustawień fabrycznych (może by pomogło), a tylko resetowałem ustawienia sieciowe. Sent from my MI 5
  12. @pobutek możesz rozwinąć punkt 2-tak jaka jest alternatywa dla tej diody powiadomień
  13. Dziś zaktualizowałem do 1886 i jest jakas masakra, robot jezdzi chaotycznie, bez logiki... Jakby widzial nieistniejące przeszkod. Mozna jakoś cofnąć aktualizacje? Update: wywalił błąd czujnika ściany tj że zabrudzony, po wyczyszczeniu chyba jezdzi juz normalnie... Testuje
  14. Nic, bo już dawno jest przetłumaczone. Polskie tłumaczenie znajduje się od początku w fw, ale jest zablokowane, tak jak pozostałe języki. Odblokowują "falami", możliwe, że czekamy na premierę w Polsce.
  15. Po prostu - wersja indyjska nie ma wsparcia NFC, a nie ma globala dla zwykłej wersji. Jeśli kupujecie z Chin z "global" ROM, sprzedawca odblokowuje wam bootloader i instaluje global indyjski dla "raphaelin" bez wsparcia NFC. Jeśli chcecie mieć NFC to trzeba wrócić do wersji China ROM lub zainstalować Xiaomi.eu. Kupując chińską wersję ZAWSZE będziecie mieć NFC. Jeśli indyjska wersja fizycznie jest pozbawiona NFC i takową zamówicie, to wtedy nie będzie wsparcia NFC.
  16. Faktycznie, thebill ze mnie x.x Nawet w feedbackach jest że po wgraniu MIUI Polska działczy NFC Pewnie to jednak syfMIUI i temu nie działa.
  17. W tym smartwatchu jest z kilkadziesiąt nazw i opisów. Ile te Chińczyki mogą to tłumaczy? Nawet smartwatch z telefonem za 40zl miał polskie menu a tu tak oczekiwany sprzęt przez wielu? Żenada
  18. https://allegro.pl/oferta/xiaomi-m365-gumki-zaslepki-blotnika-oryginal-8154890839 ale moim zdaniem 70 PLN za gumki to przegięcie, ja bym to zalał czarnym silikonem, po zastygnieciu będzie można wydlubać jak zaślepki a koszt tubki to 10 PLN i wystarczy na wiele zaślepek Kabelek moim zdaniem wystarczy zalutować i zabezpieczyć koszulką termokurczliwą a jeszcze lepiej dolutuj nowy kabel od lampki i wprowadź go do obudowy baterii a otwór na kabel zabezpiecz silikonem.
  19. Sami chyba nie wiedzą jaka dostawa im się trafi. Tutaj na czerwono. LinkAli
  20. Wstrzymajcie się póki co z instalacją xiaomi.eu beta dla Mi 9T. Działać, to działa, ale nie bootuje się w TWRP, u mnie i u jakiegoś ziomka z XDA póki co, nie działa bootowanie przez fastboot też, choć nie wiem dlaczego ROM ma na to wpływ.
  21. Gdzie jest napisane ze nie ma NFC? Mozesz mi zrobic screena bo nie widze ten informacji? Ok nvm widze juz. Ale to jest bzdura jakas, to jest odpowiedz jakiegos randoma -.- Bralem telefon z tej aukcji https://pl.aliexpress.com/item/33025054601.html I jest to to samo co podales wyzej tylko z wieksza iloscia pamieci. I NFC jest, google pay dziala.
  22. Tu i tutaj też jest napisane że nie ma NFC w pytaniach, chociaż w pierwszym na grafice już NFC pada. Jakby ktoś się odważył sprawdzić, bo ceny ciekawe.
  23. Bzdura, k20 pro w wersji china ma na 100% NFC. Koniec kropka.
  24. Trudno powiedziec, bo obudowa jest bardzo dobrze spasowana z telefoniem.
  1. Load more activity