All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Tylko że my nie mamy konkretnych planów wydawniczych kiedy jaki telefon dostanie update. Możemy tylko domniemywac kiedy kto co dostanie, bo nie mamy do planów Xiaomi dostępu. Btw dzisiaj wyszlo EEA 11 dla 8T, to może będzie nasze (po przetestowaniu - jak ktoś chce przetestować, mile widziane PW) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  3. Ale co to ma do rzeczy? Przecież masz inny telefon... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. Orjon

MIUI 9.12.5

Problem po naszej stronie, już rozwiązany, będzie ok w czwartek. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  5. Cześć, Po ostatniej aktualizacji xiaomi.eu (9.12.5) GCAM nie działa, widać tylko to co w załączonym screenie. Przeinstalowałem i dalej to samo. Czy tylko ja mam ten problem?
  6. Xiaomi Mi 9 Lite 6GB 64GB Global Version za 197.99 $ Xiaomi Mi 9 Lite 6GB 128GB Global Version 217.99 $ Jeśli czytnik w ekranie działa podobnie jak ten w Mi 9T / Mi 9T Pro, to naprawdę nie ma co narzekać.
  7. A precyzyjniej?Zrypany, bo: 1. Tobie nie pasuje takie umiejscowienie, 2. Nie działa, 3. Są z nim kłopoty typu: raz działa, a 3 razy nie, 4. Nie podoba ci się jego wykonanie, 5. W tym miejscu nie działa ekran, 6. ??? 7. Doprecyzuj. Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
  8. 64?czy 128? I tak zrypany czytnik w ekranie u mnie go zdyskfalifikował...
  9. Nie istnieje OS jako "kompletny i gotowy produkt", gdyby tak było, nie istniałoby coś takiego jak "aktualizacja". Zawsze jest coś do naprawy, zawsze coś nie trybi... Tak działa OS i tyle. Każdy wypuszcza aktualizacje tak samo, to że Tobie się nic nie działo nie znaczy, że u innych było OK. Patrz 1 cytat i czytaj ze zrozumieniem, bo chyba Ci to nie wyszło. weź, bo aż prychnąłem kawą... Teraz tak serio... wiesz ile osób kupiło RN7? Jakieś 25mln sztuk poszło... Na naszym forum osób z RN7 jest także sporo.... Wiesz ile osób u nas zgłosiło to co ty? Jedna. Jesteś sam z takim problemem, co za tym idzie, nasrane masz coś u siebie i nie jest to wina samej aktu jako takiej i tak, nawet "5-6 apliakcji" może coś uwalić/usyfić.
  10. Redmi Note 8T - EEA Stable ROM MIUI V11.0.1.0.PCXEUXM Recovery (1.8 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.PCXEUXM/miui_WILLOWEEAGlobal_V11.0.1.0.PCXEUXM_c3a7eaa019_9.0.zip OTA (424 MB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.PCXEUXM/miui-blockota-willow_eea_global-V10.3.5.0.PCXEUXM-V11.0.1.0.PCXEUXM-7af57ccbb9-9.0.zip Changelog Comprehensive design optimized for full screen display devices Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content Sounds of nature Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does. Mi Share Transfer files from phone to phone at breakneck speeds Documents Preview your documents before you open them Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer Printing Print photos and files directly from your phone without installing any additional apps More features Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done. Quick replies. Reply to messages from any app. Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  11. Today
  12. Przedwczoraj na Banggood Mi 9 Lite był w cenie poniżej 780 zł, w tych pieniądzach bez zastanowienia wziąłbym Mi 9 Lite.
  13. Liczyłem na info w stylu w jakim w listopadzie pisaliście newsa o stanie prac na Androidem 10.
  14. Witam Po aktualizacji do MIUI V11.0.6.0.QFAEUXM pojawiły się problemy z bluetooth - zrywanie połączenia z opaską amazfit cor, przełączanie z danych komórkowych na wifi kiedy wchodzę do domu - czasem po godzinie nawet nie chce się przełączyć oraz problem z projekcją na telewizorze. Wcześniej (przed aktualizacją), wszystko z powyższych działało bez zastrzeżeń. Przeinstalowałem ponownie system lecz to nic nie zmieniło. Chcę uniknąć przywracania do ustawień fabrycznych i ustawiania i instalowania wszystkiego od nowa. Moje pytanie o poradę i pomoc brzmi: mogę zrobić downgrade do wersji MIUI V11.0.5.0.QFAEUXM poprzez standardową aktualizację w ustawieniach poprzez wybranie pliku z softem? Może macie inne pomysły jak pozbyć się w/w błędów? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
  15. Widzę że połączony przez wifi wyłącz wifi spróbuj jeszcze raz może masz problemy z Internetem po wifi... Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  16. @color1 Jak masz zainstalowanego Asystenta Google (a tak to rozumiem) to wejdź w Mapy, Ustawienia, Wykrywanie OK Google i odznacz "Podczas jazdy".
  17. Witam , dzisiaj chciałem potwierdzić konto mojego dziecka na aplikacji Mi Fit jednakże nie mogę tego zrobić ponieważ wyskakuje błąd że nie ma intenetu próbowałem już wielu sposobów i żaden nie działa. Proszę o szybką pomoc!
  18. QBAQ

MIUI 9.12.5

@15leonsio zdejmij szkło i sprawdź. Chociaż ja na mi9 też miałem takie spektakularne akcje na sławnym wydaniu sprzed dwóch tygodni, które skończyło się dopiero z nadejściem poprawionego kolejnego wydania.
  19. Dzięki za info, u mnie zakładka motyw działa, tylko problem występuje z tapetami.
  20. Ja kupiłem Mi 9 lite za 1029 PLN i za te pieniądze telefon jest mega, bo ma wyświetlacz Amoled, bardzo dobrą baterię, a zdjęcia robi dobre. Piszę, że dobre zdjęcia, bo wcześniej miałem Pocophona i na nim fotki wcale nie były gorsze. Spodziewałem się lepszych zdjęć na Mi 9 lite, bo przecież to nowszy telefon i na papierze ma lepszy aparat. Jednak w dobrych warunkach oświetleniowych zdjęcia bardzo ładnie wychodzą, tak że nie narzekam aż tak bardzo. Jeśli chodzi o Redmi Note 8 Pro, to Mediatek skutecznie zniechęcił mnie do tego modelu. Może to dla niektórych nie ma znaczenia, ale dla mnie ma, bo chcę wgrać Miui Eu na Mi 9 Lite w przyszłości a Mediatek w Redmi Note 8 Pro to uniemożliwia. Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
  21. Może przeszkadzać. Najczęściej właśnie to wina szkła. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  22. Mam szkło . Ale chyba to nie powinno przeszkadzać? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity