All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Bajer22

MiPad 4 błąd ekranu głównego

Witam. Na tablecie mipad 4 pojawił się błąd, który zauważyłem od aktualizacji oznaczonej numerem 9.4.11, od tamtego czasu pojawiają się kolejne aktualizacje i błąd pozostaje. Dolne ikony nachodzą na oznaczenia stron ekranu głównego. Sytuacja widoczna na zdjeciu.
  3. grzybiarz91

MIUI 9.4.18

Czas przed ekranem tylko dla Androida 9? Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
  4. radier

Czy działa u nas VoLTE?

U mnie skorzystałem z kodu, pojawiła się opcja VoLTE w ustawieniach, potem telefon na infolinię i prośba o aktywację Wifi calling. Po minucie już usługa działała. Pocophone F1
  5. Today
  6. pl_shibby

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Ostatni raz odblokowywalem mi 5x gdzie czekałem 72h i to już uważałem za przegięcie
  7. simcold

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

To ja na eu na czarnym ekranie naciskam w miejscu czytnika i się podsiwtela dopiero i odblokowuje Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  8. stereo0

Update software Global

Czy jest możliwość powrotu z miuipolska na global eea? Za późno zacząłem się nad tym zastanawiać, a nie widzę romu pod miflash tutaj http://en.miui.com/a-234.html Jest global, ale nie ten, a EEA jest tylko w .zip
  9. stereo0

@simcold u mnie na eu jest czarny ekran i nic więcej. Dopiero muszę guzikiem z boku wybudzić ekran by odblokować co dla mnie jest bez sensu ;/
  10. simcold

Ja mam wyłączona animacje i czytnik zawsze działa. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  11. Witam, męczę się Mi5 już od długiego czasu, wymieniłem w niej już chyba z 3 razy ekran w kolorze białym, potem w kolejnej mi5 szukam koloru złotego, kupiłem w tej samej firmie co ten biały KRZYMARK_ZDW na Allegro, ale przysłali mi jakiś bubel, konkretnie chodzi o to, że taśma od wyświetlacza jest zbyt nisko osadzona przez co nachodzi ona na przycisk home, czego powodem jest nie dokładnie spasowanie i w sumie brak możliwości wklejenia bo jak zbyt mocno nacisnę to taśma się przetnie i tyle z zabawy. Odesłałem na reklamację ekran, mieli przysłać nowy bez wady, przysłali nowy, ale z taką samą wadą.. Po długiej konwersacji ze sprzedającym postanowiłem kupić gdzie indziej ekran, tym razem stacjonarnie i dostałem to samo.. Ale już tą taśmę bardzo mocno wygiąłem, żeby weszła w ramkę, no i udało się, aczkolwiek wyświetlacz się uszkodził (fioletowy kolor). Także w tygodniu jadę oddać ekran na reklamację i jeśli nie będą mieli dobrej jakości no to muszę kupić gdzie indziej. Zależy mi na dostawie z PL, bo telefon jak najszybciej leci na sprzedaż. @Acid masz może na sprzedaż jedną sztukę koloru złotego?
  12. Kamil Kupiec

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna

Używa ktoś oficjalnego pixel experience caf?
  13. Yesterday
  14. byCZUS

MIUI 9.4.18

Mi MIX 2S - dokładnie od kilku wersji posiadam identyczny problem, jakieś sugestie? Jak można to naprawić?
  15. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

A o WoWifi cos wiesz? Masz abonament czy na kartę? Bo gdzieś czytalem ze tylko w abonamencie działa VoLte jeżeli chodzi o T-mobile, ale pewności nie mam. Ja jestem w Orange i wychodzi na to ze nie obsługują tego modelu. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  16. Kamil Kupiec

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Siedziałem na oficjalnej wersji 15.1 i w sumie byłem zadowolony. Musisz zrobić format data, wgrać fw 4.19 rom i gapps.
  17. palibrzuch

Zbiór recovery do MI9

Przy instalacji wywaliło mi nazwy folderów na chiński. Trochę się przestraszyłem ale już jest ok. Zobaczymy jak ten system Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Papoodrock

Redmi 7 - Xiaomi, którego nie ma?

"Przypisania konta w Stanie odblokowania Mi"? Wiem, że to pewnie skrót myślowy, ale nie ogarniam o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem. Jak przypisać konto w stan odblokowania??? MiUnlock mówi mi dziś że pozostało 333 godzin. Mniej niż wczoraj. Czy to oznacza, że procedura przyznawania pozwolenia jest w toku? I oczywiście dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi Orjon.
  19. Painless

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

w sumie myśle, żeby przerzucić się na jakiś custom, co myślicie o los na mi6? i to normalnie moge z xiaomi.eu w twrp flashowac czy trzeba sie w cos bawic zeby takiego losa na mi6 postawic?
  20. mrosi

MIUI 9.4.18

Po raz ostatni radzę trzymać się tematyki wątku... Co do meritum, Mi MIX 3, mam wrażenie że nieporównywalnie lepiej bateria się spisuje, w porównaniu do tego, co działo się przy ostatnich kilku ROMach.
  21. mrosi

Problem z obsługą dymków czatu messengera

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. stereo0

Czy na miui eu/polska serio nie działa odblokowanie na wyłączonym ekranie? Nie pojawia mi się w ogóle animacja odcisku po podniesieniu telefonu. To badziewie zaznaczalem i odznaczalem, ale nic nie daje
  23. Bambucha1988

Zbiór recovery do MI9

Już poradziłem sobie z pomocą sp4ubw i Orjona:-D;-)
  24. Orjon

Mi 8 - dyskusja ogólna

Zapłacisz o ile będzie miał zablokowany bootloader. A jeśli to będzie chińska wersja z zainstalowanym Globalem to na bank będzie odblokowany.
  25. dzx89

Mi 8 - dyskusja ogólna

A tym z global romem nie zapłace telefonem?
  26. mariusz.ur

Zbiór recovery do MI9

Ale na pewno ten format, który czyści całą pamięć wewnętrzną telefonu gdzie wpisujesz "yes". Po takim format data powinno się zrestartować ponownie do twrp
  27. Ale to dotyczy wszystkich zakupów u nich, czyli innych telefonów, akcesori itd, lecz nie koniecznie Mi 9.
  1. Load more activity