All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mrosi

  Case

  OK. Zrozumiałem, że masz etui Nillkina z blaszką. Znalazłem kilka ładnych etui z blaszkami, ale obawiam się, że posypią się iskry kiedy telefon w nie zapakowany położę na ładowarce bezprzewodowej.
 3. emarcin

  Case

  @mrosi zależy o jakie etui pytasz testowałem trzy Nillkina tj. Frosted, naturalny żelowy (przy tym zostałem) oraz Sparkle i na żadnym problemu z ładowaniem indukcyjnym nie ma. Nie spotkałem za to etui Nillkina dla Mi9 z blaszką pod magnes. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 4. Papoodrock

  Redmi 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Tygodnie mijają i nic się w dziale Redmi 7 nie dzieje. Link to stabilnego ROMU nie działa, a tygodniowe MIUI dla Redmi 7 wciąż puste. Dlaczego ten model jest traktowany tak po macoszemu? Czyżby był aż tak niepopularny?
 5. rypacz

  Powiadomienia - dalej brak

  Też tego używam na Mi 9. Apka działa jak powinna, ale pozycje ustawia się na sztywno, więc obok zegara nie ma to sensu, jedynie pod. Czyli i tak dyskomfort.
 6. sp4ubw

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Dodałem w dziale modyfikacji. Prawidłowo działa też deszyfrowanie partycji. Więc to pierwsze w pełni sprawne TWRP.
 7. Wszystko działało dopóki nie zrobiłem przywracania ustawień fabrycznych. Posiadam Redmi 4a miui 10 global. Chciałem dodać konto microsoft (live.com) jak to robiłem poprzednie, jako konto firma wpisywałem email hasło i działało, mogłem potem wybrać to konto w kontaktach jako źródło numerów oraz w kalendarzu. Teraz wywala mi błąd przenosi do konfiguracji ręcznej serwerów i nie mogę co nie wybiorę z dostępnych w internecie to przy weryfikacji ustawień serwera nie chce mi tego zalogować. Jak założyłem aplikację outlook microsoft to tam zaloguje się tym kontem, ale nadal nie mam kontaktów i kalendarza w aplikacjach systemowych.
 8. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie ma bo jest EEA 10.3.2 a ma to samo co GLOBAL, no może to samo za wyjątkiem tego co UE wycięło, kwestia numeracji w tym przypadku nie ma znaczenia aż tak dużego.
 9. Today
 10. Szym

  MIUI 9.5.16/17

  Żadnych Ale zauważyłem jedna rzecz. Jak usunę aplikacje i chce na nowo zainstalować to jak nacisne w sklepie play instaluj to nawet nie ściąga tylko od razu zaczyna instalować Tak samo zauważyłem taki błąd że nie da się zalogować do mistrzowie.org ( do apki) i tam jest identyczna sytuacja z instalacją Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
 11. stereo0

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  @simcold błąd mi się wkradł. Zapewne te kosmyki to bujda na resorach, ale gdzieś tak raz przeczytałem i dla takiego ignoranta elektronicznego jak ja ma to sens i daje mi pewne wyobrazenie xd
 12. michalm83

  Case

  Indukcji używam tylko w aucie. W domu qc3 po kabelku.
 13. mrosi

  Edytor tekstu krzaczy na mobilnym firefoxie.

  Najzwyczajniej w świecie wpis mógł zostać przeoczony. Więc zamiast podbijać wątek, można zawsze napisać PW do kogokolwiek z Administracji. Zawsze jednak lepiej zgłosić zawartość z... lekceważącym (delikatnie rzecz ujmując) wpisem... Świadczy to o poziomie autora takiego wpisu... Co zaś do meritum, musiałaby się wypowiedzieć osoba "obrabiająca" layout. Może @Acid, @ZduneX25, @glaedrem lub @Orjon...?
 14. mrosi

  Szkło hartowane

  Czytnik linii papilarnych działa bez zakłóceń z folią?
 15. Ja też ! i nie tylko to... Aparat robi tragiczne zdjęcia szumy jak cholera i strasznie powolny (nie robie w 48mp). Filmy nagrywa i co jakiś czas jakby łapał ostrość. Powiadomienia działają jak chcą. Również dźwiękowe... Masakra
 16. mrosi

  Case

  To etui Nillkina, o którym piszesz, nie sprawia problemów z ładowaniem indukcyjnym również na ładowarkach bezprzewodowych stacjonarnych?
 17. mrosi

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Może ogarnij rzeczywistość w jakiej się znajdujesz. Cytuję: "Ja w Mi 9 SE". Wyjaśniam. Piszemy o Mi 9, bo znajdujemy się w dziale Mi 9. Bez "SE". To zasadnicza różnica. Nie ma w oficjalnej sprzedaży Mi 9 z słuchawkami w zestawie. Jeśli są, o czym już pisano, to może to być efekt pomyłki. Obawiam się, że nie ma takiej możliwości. Ani w ROMach global, ani w MIUI Polska/EU Zapytaj na Forum globalnym, bo to ROM global. Tu jest MIUI Polska/EU. Dotknij palcem w połowie ekranu i przesuń w dół. Tyle.
 18. lukaszfb

  Problem z GPS w Redmi note 7

  Ja również miałem ostatnio problemy z gps. Jeżdżę tylko na mapach google i moj stary Redmi Note 3 SE nigdy takich jazd nie odwalał. Najpierw szuka gps diabli wiedzą ile, a później nie odświeża aktualnej lokalizacji... Reset pomógł na chwilę...
 19. michalm83

  Case

  Jeśli to zwykła blaszka to ładowanie indukcyjne może nie działać poprawnie. Jeśli masz ta blaszkę która dostałeś wraz z uchwytem z ładowarka indukcyjna to będzie działać. Ja mam Nillkina i działa bez problemu. Uchwyt też dobrze trzyma.
 20. Witam Od pewnego czasu mam problem z moją kamerą. Nie mogę się z nią połączyć jeśli telefon jest poza siecią Wi-Fi do której jest podłączona kamera. Zaczyna nawiązywać bezpieczne połączenie, dochodzi do 20% i po jakimś czasie pojawia się taki komunikat: Niekiedy błąd ma inny numer, np. -21. Zdarza się też, że jakimś cudem telefon połączy się z kamerą i widzę obraz, ale to jest mega sporadycznie. Jeśli telefon znajduje się w tej samej sieci Wi-Fi co kamera to raczej problem ten nie występuje. Region ustawiony na Chiny, aplikacja Xiaomi Home w najnowszej wersji. Kamere usuwałem z konta i dodawałem od nowa, nic to nie pomogło. Czy ma lub miał ktoś podobny problem jak ja ?
 21. czarek1212

  Case

  A ja mam pytanie czy używa ktoś etui na uchwyt z Magnesem bo mam do przyklejenia tą część metalową przy etui a nie chciałbym stracić ładowania indukcyjnego
 22. Razor65

  MIUI 9.5.16/17

  Od 2 dni aplikacja "media" zjada mi baterię w oczach. Nic nie daje jej zatrzymanie, żadne aplikacje nie siedzą w tle. Nie zakładam, że to rom, ale ma ktoś pomysł co wpada w ten zakres?
 23. COrel13

  Szkło hartowane

  Cześć. Zakupiłem do Mi9 Flexible Gładź Max od 3MK oraz etui: Spigen oraz to niby "oryginalne" od Xiaomi z paskiem na dłoń. Pierwszy problem to podważanie szkła w połączeniu ze Spigenem: nakleiłem je bardzo dokładnie, ale i tak etui powoduje podnoszenie się szkła w niektórych miejscach ponieważ minimalnie na nie zachodzi (widać pod światło, że szkło jest zaginane w dół w niektórych miejscach). Wystarczyła niedokładność rzędu ćwierć mm żeby problem się pojawił. Polecam wiec klejenie szkła z założonym już etui aby nie było takiego problemu. Etui od Xiaomi jest całkiem fajne. Dobrze trzyma telefon i jest właściwie spasowanie. Do was należy zaliczyć fakt, że telefon opiera się często na krawędzi aparatu kiedy leży na płaskim, sam aparat wystaje poza obudowę i jest słabo chroniony oraz mi przeszkadza fakt, że zmuszeni jesteśmy do ciągłego trzymania ręki w pasku. W innym przypadku telefon trzyma się bardzo niewygodnie. Pytanie do użytkowników Spigena: czy powoduje on niszczenie się przycisków? W poprzednim telefonie (także Xiaomi) etui innej firmy spowodowało porysowanie się oraz znaczne zluzowanie przycisków. Po zdjęciu etui wszystkie przyciski były matowe oraz miały już znaczny luz: były tak jakby częściowo wciśnięte (ledwo wystawały z obudowy). Czy w Spigenie osłonki przycisków też cały czas naciskają na nie i mogą po jakimś czasie dać taki efekt?
 24. tpawel

  Problem z GPS w Redmi note 7

  Miałem problem z GPS na endomondo i to chyba nie problem z GPS a z próbą ubicia apki przez system. Wyłączyłem na apce oszczędzanie baterii miui, trochę pomogło, ale w 99% przypadków pomogła dopiero kłódka na apce. Tydzień miałem bez problemów, wczoraj GPS mi rozlaczylo ale dosłownie na sekundę i wrócił. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 25. Kamil Kupiec

  MIUI 9.5.16/17

  Jakiegoś blokera reklam używasz?
 26. Szym

  MIUI 9.5.16/17

  Wszystko próbowałem Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
 27. whiro

  Brak powiadomień przy ikonce sms

  Sorki, słownik zrobił podmianę. Chodzi o aplikacje a nie animacje. Zarządzanie aplikacjami w ustawieniach, a tam u góry po prawej trzy kropki.
 1. Load more activity