All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Witam. Mikrofon w zestawie słuchawkowym nagle przestał działać kilka dni temu. Słuchawki Xiaomi (te z podwójnymi przetwornikami - nie pamiętam nazwy modelu). Telefon ma ponad rok i przez ten czas wszystko było ok. Po prostu kilka dni temu zacząłem rozmowę i ja słyszałem rozmówcę, on mnie nie. MIUI Global 10.2.1.0 (od dłuższego czasu nie było żadnych aktualizacji). Słuchawki przetestowane - na innym telefonie działają jak trzeba. Ten sam telefon z innymi słuchawkami - mikrofon nie działa. Wypróbowałem sposoby które znalazłem na forach (wyłączenie OK Google, wyłączenie ulepszania dźwięku, wyczyszczenie cache, przydzielenie aplikacjom dostępu do mikrofonu, odebranie aplikacji google dostępu do tegoż...) nic nie zadziałało. Słuchawki jako takie działają, jedynie mikrofon ani guziki na pilocie są zupełnie ignorowane przez system... Nie działają w żadnej aplikacji. Próbowałem też wejść do menu testowego i wykonać sprawdzenie. Oczywiście fail... Mikrofon w samym telefonie działa jak powinien. Na pasku u góry jest ikonka słuchawek z mikrofonem, więc wykrywa - jak sądzę - poprawnie... Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Jest to dla mnie bardzo frustrujące bo dłuższe rozmowy wolę prowadzić przez słuchawki właśnie zamiast trzymać ciężki telefon przy uchu.
 3. dzięki śliczne!!! szkoda że nie można ustawić muzycznej aplikacji jako spotyfi, ale to rozumiem, że dlatego że nie można na niej odpalać piosenek z "zewnątrz"
 4. Nezumi

  Znikająca klawiatura - pomocy!

  A nie dotykacie czasem dłonią gdzieś dołu ekranu? Bo jeżeli macie to w różnych apkach, na różnych klawiaturach, to... no troszkę niemożliwe. Jeżeli jesteście na 100% pewni, że problem nie jest z waszej winy, to próbujcie fabrycznych ustawień... Mi się coś takiego zdarzało, jak właśnie przy pisaniu nieuważnie dotykałem wnętrzem dłoni jednego z rogów ekranu u dołu... Odkąd bardziej uważam, ani razu nie pojawiło się ponownie.
 5. tohan

  Mi Band - minimum funkcji

  Budżet może być wyższy (może nie dużo, ale zawsze). Używki też wchodzą w grę. Na razie - nawet pomijając kwestię ceny - nie udało mi się znaleźć niczego co by się nadawało.
 6. the4anoni

  [TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

  Teraz jest nowy fix. 1. Kasujemy vanced i microg 2. Aktualizujemy chrome lub webview do najnowszej wersji. 3. Pobieramy MicroG Vanced ("I agree" stuck fix attempt V2. I najnowszego Vanced 4. Instalujemy microG i potem vanced 5. Logujemy się 6. Gdy się zawiesi na ekranie warunki google wciskamy raz przycisk back 7. Profit ?
 7. Glover

  Mi Band - minimum funkcji

  Nie znam niczego równie taniego z dobrym wyświetlaczem. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 8. tohan

  Mi Band - minimum funkcji

  Teraz rozumiem. A znasz może jakąś alternatywę? Obstawiam, że w standardowych rozwiązaniach może być problem, więc pytanie czy są urządzenia, którym można zmieniać soft (coś a'la OpenWrt) albo mogą pracować z podstawowym wsparciem - w ramach protokołu - bez innych bajerów.
 9. Glover

  Mi Band - minimum funkcji

  Napiszę inaczej: na wyświetlaczu zobaczysz coś najwcześniej wieczorem. Mi Band ma bardzo kiepski wyświetlacz. Żadne daszki nie pomogą. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 10. markus420

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Spróbuj. Ustawienia-zainstalowane aplikacje- trzy kropki domyślne aplikacje- ustawiasz tam co chcesz i nie tylko galerie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 11. tohan

  Mi Band - minimum funkcji

  No niestety jest takie ryzyko, ale w razie czego zmontuję jakiś daszek albo inne cudo. Jak już uda się przystosować urządzenie do komunikacji z telefonem to z tym już jakoś dam radę. BTW: W sumie kwestia zegarka nie jest aż tak istotna, więc nawet jakieś "inteligentne" słuchawki czytające powiadomienia też byłyby ok. Brzmi trochę surrealistycznie, ale biorę pod uwagę każdą z opcji - byleby udało się rozwiązać temat powiadomień.
 12. Cześć Kolejna nowa wersja, tym razem HavocOS 2.5 z dnia 19-05-2019: Wymagania: - nowe TWRP : Download Link: https://bit.ly/2HpJZAl Link do ROMu : Download Link: https://bit.ly/2HwNO5u Screenshot-y : https://photos.app.goo.gl/U8YDbDZCEVDQrSKU6
 13. udostępniam rodzinie zdjęcia "bąbelka" i tam jest folder do którego mają uprawnienia, nie jest to oczywiście duży problem, bo wystarczy zamknać i przejść do Zdjęć i udostępnić. ale jednak
 14. whiro

  Brak powiadomień przy ikonce sms

  Bo Microsoft launcher może tego nie mieć. Dobry launcher to cpl., Evie. Domyślne programy ustawiasz w ustawienia, animacje, tam 3 kropki w prawym górnym rogu i ustaw domyślne aplikacje.
 15. papierki2

  Temat o ładowarkach

  Ja na pudełku z indukcji nie miałem żadnego hologramu (nawet nie wiem czy powinien być), natomiast sieciówka przyszła bez żadnego opakowania, tylko koperta bąbelkowa. Kabelek w sieciówce też jakby odrobinę cieńszy niż tez oryginalny z zestawu z telefonem. Co do wiatraka to się nie wypowiem bo nie wiem. W mojej indukcji wiatraczek słychać.
 16. Today
 17. Glover

  Mi Band - minimum funkcji

  W słoneczny dzień nic nie zobaczysz na wyświetlaczu. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 18. marekneo

  Temat o ładowarkach

  Niewiele ale jednak odrobinę pocieszający jest fakt, że ktoś ma podobny problem. Mi ładowarka sama ładuje ale nie turbo, ładuje jakaś miernotą. Podgląd z ampera w załączniku. Podejrzewałem kabel ale używam oryginalnego od mi9 i mi 6. Oba urządzenia wyglądają jak oryginalne oczywiście, odpowiednie oznaczenia i naklejki. Podejrzany tylko był fakt że pudełko od ładowarki nie miało hologramu. Czy podróbka indukcji ma wiatraki w środku bo moja na pewno je ma, słychać przy dłuższym ładowaniu.
 19. papierki2

  Temat o ładowarkach

  O ile w przypadku ładowarki sieciowej nie jest to problem to przy "talerzyku" już tak. Bez rozbierania chyba się nie obędzie, a nie o to mi chodzi, żeby go demontować.
 20. jerzykd

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  A tu właściwości filmu nagranego aplikacją GCam extreme. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka No to sprawdzone, odpowiedź poprawna brzmi: można nagrywać wideo z wyższym bitrate kodowania dźwięku, używając innej niż oryginalna aplikacja aparatu. Natomiast nie wiem, czy to nie stało się wcześniej, być może upłynęło mniej czasu niż 2 miesiące. [emoji6] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 21. Zbhok

  Temat o ładowarkach

  Zamówiłem 2 ładowarki 30W QC 4.0 zwykła https://pl.aliexpress.com/item/32988045731.html?spm=a2g0o.detail.1000023.1.56fa6141Mrfyuq samochodowa https://pl.aliexpress.com/item/32956937197.html?storeId=2343184&spm=a2g0o.detail.1000023.5.4bb4dc404mn4Wk Obie wersje 1x USB-A oraz 1x USB-C. Do nich domówiłem poniższy kabel usb-c <-> usb-c. https://pl.aliexpress.com/item/32949830845.html?storeId=2343184&spm=a2g0o.detail.1000023.4.280b7ca2QZGeep Na wejściach usb-c ładuje normalną prędkością, bez żadnego standardu QC, natomiast jak włożyłem oryginalny kabel od Mi9 do wejścia usb-a to zaczęło ładować z taką samą prędkością jak oryginalna ładowarka. Czym to może być spowodowane? Potrzebny jest przewód, żeby obsłużyć QC 4.0?
 22. a-f-l

  [TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

  A czy odinstalowałeś stare MicroG?
 23. JamCiTo

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @set: nie rozumiem co z galerią jest nie tak? Ja bym się chętnie pozbył z miui "zdjęć" od gugla...
 24. jerzykd

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Proszę, kodek aac 96kbps Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 25. dzięki. poszukam
 26. tohan

  Mi Band - minimum funkcji

  Witam! Zastanawiam się nad kupnem Mi Band (wersja dowolna), ale nie chcę korzystać z większości jego funkcjonalności. Ma pełnić rolę zegarka pokładowego i "powiadamiacza" podczas jazdy na motocyklu. W 100% wystarczy mi godzina (najlepiej, gdyby można ją włączyć na wyświetlanie stałe), data i powiadomienia o połączeniach i smsach (wystarczy numer - nie musi pobierać danych z kontaktów ani tym bardziej treści wiadomości). W teorii wystarczy nie korzystać z tych funkcji, ale interesuje mnie czy jest opcja takiej modyfikacji softu Mi Band, żeby nie trzeba było instalować dodatkowych aplikacji na telefonie. Chodzi o coś w stylu podłączenia telefonu do zestawu głośnomówiącego w samochodzie - tam po sparowaniu wszystko powyższe działa "w standardzie" i nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji. Da się zrobić coś takiego? A jeżeli nie to może znacie inne rozwiązanie/urządzenie, które spełniłoby ww. wymagania? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!
 27. mihail1

  MIUI 9.5.16/17

  Czy ktoś ma jeszcze poniższy błąd? "Funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta" Mam tak od dwóch aktualizacji na mi8. Blokuje telefon i co jakiś czas przy odblokowaniu reset telefonu i wyskakuje powyższy komunikat..... Instalowałem nawet Rom od nowa i dalej mam to samo....losowo Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 1. Load more activity