All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Przecież fastboot boot nie działa na tym modelu. Fastboot reboot i trzymaj vol+. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  3. Oto dzisiaj taki kwiatek Testy
  4. W ustawieniach ukryj Magisk, sprawdź safetynet, restart telefonu. Potem w magiskhide dodaj aplikacje, google service itp. Zainstaluj dwa moduły Sqlite i safetypatch.
  5. simcold

Etui na telefon

11,71 zł 25%OFF | X-Level Clear Case For Xiaomi Mi 9 Ultra Thin Super Light PP Back Phone Cover For Xiaomi Mi 9 Case mi9 Transparent https://s.click.aliexpress.com/e/5hY1TAzoX Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. @simcold Dałbyś namiar na to swoje Etui X-level?
  7. U mnie jednak Spotify dalej nie działa po danych mobilnych. Myślałem, że ustawienie APN pomogło, ale tylko na chwilę. Coś nie tak z tym Orange, bo nie tylko ja mam ten problem. Jak zmieniłeś ten priorytet sieci?
  8. paveu

MIUI 9.12.5

No popatrz... A jednak próbowałem. Tak samo jak wszystkich sposobów dostępnych na forum, nie tylko tym, łącznie ze zmianą fingerprinta urządzenia. Masz jeszcze jakieś genialne pomysły?
  9. Today
  10. Może mi ktoś powiedzieć jaki dialer jest w mi note 10. Czekam aż cena spadnie jeszcze z 200pln. Ale jeśli tam jest brak nagrywania rozmów to podziękuję.... Co za głupi pomysł że nowe telefony xiaomi tego nie mają.
  11. Tego napewno nie próbowałeś [emoji16]Bo mi działa ta metodą non stop. Po instalacji w Magisk Hidezaznaczamy Google Pay, Usługi Google Play oraz inne aplikacje bankowe 3. W ustawieniach aplikacji (Ustawienia -> Zarządzaj aplikacjami) czyścimy dane i pamięć podręczną Google Pay. 4. Przechodzimy do TWRP ->Zaawansowane (Advanced) ->Menadżer plików (File manager). 5. Przechodzimy tutaj:/data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db 6. Klikamy chmod, wpisujemy 440 i zatwierdzamy. 7. Uruchamiamy system i konfigurujemy Google Pay. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. I chyba coś poszło nie tak.... BL odblokowany po tygodniu czekania, wrzucam TWRP przez ADB, jest ok, robię zgodnie z procedurą - z poziomu TWRP format systemu, czyszczenie cache i reboot. Po czym zgłasza się fastboot i nie działa Vol+ Power aby wejść w TWRP. Podłączam pod kompa, ponownie wgrywam TWRP - ok, Następnie fastboot boot twrp.img i mam komunikat: booting... FAILED (remote: Failed to load/authenticate boot image: Load error) Kurcze.... robiłem to w kilku telefonach i zawsze był sukces.... Co dalej? (PS. - adb, twrp, na pewno właściwa wersja ściągnięte z forum świeżo przed robotą)
  13. Najnowszy ze sklepu? BusyBox zainstalowany? Antywirus Miui wyłączony? Jaki? Miui ma wbudowany backup - lokalnie i/lub na konto X.
  14. To zainstaluj Poco Launcher 2.0 od Xiaomi ze Sklepu Play i animacji nie będzie.
  15. Też miałem ten problem, poza zmiana ust APNu musiałem zamienić też priorytet sieci i teraz zawsze działa
  16. Serwis nic nie da, bo czujnik działa. Zwróć uwagę pod jakim kątem jest telefon przy uchu i w którym miejscu. Dlatego po prawej stronie jest dobrze a po lewej nie.
  17. Uwielbiam takie argumenty
  18. Używasz seryjnego Launchera czy np. Poco?
  19. Witam po aktualizacji kamerka nie chce się uruchomić poprawnie, uruchamia się ale nie można nic zrobić .można jakoś przywrócić ja do ustawień fabrycznych?
  20. paveu

MIUI 9.12.5

@k.mlynarczyk87 czego nie rozumiesz w: Uwierz, na telefonach różnych marek i ich modyfikacjach zjadłem zęby, więc co robić.
  21. Witam, szukam aplikacji do robienia kopii zapasowych wybranych aplikacji wraz z ich danymi (również systemowych), używałem TitaniumBackup, jednak na Redmi Note 7 jest problem z przywracaniem.
  22. Dzięki, myślałem, że coś źle zrobiłem. Wychodzi na to, że mam roota a i tak nie mam wygodnego dostępu do plików systemowych.
  23. jak je usunąć skoro ich nie widać? dziękuje pomogło wyczyściłem dane w aplikacji wiadomości i ponownie przywróciłem z pliku przez sms backup & restore Temat zamknięty.
  24. Nie wiele to daje. Coś tam daje ale 1 dzień na baterii to max. Zwykle o 17 muszę doładować. To ewidentnie błąd systemu.
  1. Load more activity