All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. U mnie działa AA jak złoto. Mam Astrę K. Wcześniej na Mi5 musiałem kombinować , a potem na Mi 5s działało tragicznie na MIUI i na LOS. Na Mi 9 na razie super płynnie, z nowym interfejsem i bez zacinania.
  3. Today
  4. @Mr X Tej wersji nie testowałem, ale na poprzedniej była lekko zielona poświata. Ogólnie myślę, że 66 Hz może fajnie działać. Tylko jakby co backup dtbo i lepiej przywrócić przed aktualizacją. Na 100% kompatybilne z 9.8.15 Xiaomi.eu.
  5. Witam, jestem strażakiem OSP oraz posiadam Xiaomi Redmi Note 7. Ostatnio po akcji chciałem zadzwonić do dyżurnego powiatowego PSP w celu podania nazwisk ratowników biorących w niej udział. Po wybraniu numeru 998 , po drugiej stronie odezwał się operator numeru 112. W moim poprzednim telefonie (Lenovo) nie było takiego problemu. Karta SIM jest ta sama. Czy da się sprawić tak , aby po wybraniu numeru 998 telefon dzwonił pod ten numer , a nie 112? Problem ten jest dla mnie dość uciążliwy, gdyż za każdym razem muszę prosić kogoś o pożyczenie telefonu w celu zadzwonienia do dyżurnego (pod numer 998).
  6. @lisek1953Na razie aplikacje pod BipOs to rzeczy które już były (kalkulator, kalendarz, budzik i latarka). Różnica jest taka, że obecnie to nie jest część patcha, tylko osobne paczki. Maxim opublikował biblioteki programistyczne oraz szablon, więc to tylko chwila, jak pojawią się proste gierki i programiki. @dvmivn Firmware pl, to spolszczone przez Mr Tomi firmware nie latin, więc patch nie zadziała.
  7. Ktoś testowal i może się wypowiedziec?
  8. Nie używam obecnie tego modułu, musisz wybrać model, który posiada certyfikację - np. Mi 9. Jeśli coś namieszałeś w build.prop(system lub vendor) - musisz to cofnąć.
  9. Odkad otrzymałem mi9, a minie juz ponad 2 miesiące, nie potrafię wyłączyć dźwięku przychodzącego powiadomienia podczas rozmowy telefonicznej. Jest takie jakby dong, mimo ze wylaczylem dzwiek powiadomienia i ustawilem na brak. Jednak caly czas mam problem z usunięciem tego defektu. W większości wcześniejszych telefonow z androidem mialem opcje wyciszenia takiego powiadomienia i pozostania przy wibracji. Bardzo bym prosił kogoś o pomoc ponieważ bardzo mnie to dekoncentruje i drazni... Dodatkowo, wcześniej przyciszala sie muzyka jednak juz z tym problemem sie uporalem gdyz wylaczylem dzwieki powiadomienia i mimo wszystko bez dźwięku powiadomienia w dalszym ciągu przyciszala sie ta muzyka...
  10. tak myślałem. Takie tam po instalacji Xiaomi.eu
  11. To sobie ściągnij, nie po to jest w miarę czysty rom by go zaśmiecać na start. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. Też używam, jest ok. Co do titanium to jeszcze nie działa Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Ok, zainstalowałem xiaomi .eu i jest NFC Ale nie mam nic od googla chrome, muzyka i wiele wiele innych wtf?
  14. Działa, a gdzie jest menu i aplikacje? Ogarnąłem, za to jest pierwszy gruby problem.
  15. Cześć, po aktualizacji mojej MI9 do androida 10 softem MIUI 10.5 wer. 9.9.6 przestały działać mi dwie funkcje map gogole, udostepnianie lokalizacji i historiia lokalizacji. Przeszukałem kilkadziesiąt stron z poradami innych urzytkowników i w Polsce i za granicą ale żaden sposób rozwiązania tego problemu nie działa. Czy jest tu ktoś kto może ma Mi9 z tym sytemem i działają mu te funkcje ? A może ktoś potrafi podpowidzieć jak rozwiązać ten problem.
  16. Nie jestem w stanie dokładnie określić co sprawiło, że mam Netflixa w HD, ale działa! Mój system to MIUI Global 10.3.3 na telefonie 9T Pro. Mam odblokowany bootloader i roota Magisk 19.3 1) Mam odblokowany bootlaoder, więc netflixa z Google Play nie ściągnę. Dlatego Ściągnałem appkęz apkmirror w wersji 6.21.1 2) Zainstalowałem na chwilę MagiskHide Props. Nie wiem czy to coś dało, ale po instalacji tego modułu odkryłem, że działa.
  17. Obojętnie gdzie. Jeśli format data poszedł pomyślnie (nie było błędu) to nie musisz robić go ponownie. Jeśli telefon będzie stać na logu Mi po instalacji (kropki Androida) dłużej niż przez 10-15 minut to prawdopodobnie potrzebujesz jednak zrobić jeszcze raz format data.
  18. @dzidexx dzięki za zaangażowanie w mój problem W terminali mam zrobić Device simulation? Próbowałem nadać fingerprint z vendora lub po prostu innego Xiaomi, i nadal nie naprawia mi to certyfikacji... Może coś robię źle? Generalnie Magisk przechodzi SafetyNet na domyślnych ustawieniach...
  19. dobra mam TWRP odpalone byle gdzie wrzucić ten spakowany xiaomi eu do telefonu, bo po instalacji bedę go mógł i tak wywalic? I czy wipe robić jeszcze raz?
  20. Też tak miałem do 9.8.29 , teraz jest ok. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  21. No wlasnie mam naklejone szkło ale bez szkła również tak się dzieje. Tak już jest od kliku aktualizacji. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  22. Od razu po instalacji TWRP (fastboot flash recovery twrp.img) robisz boot do TWRP (czyli fastboot boot twrp.img). Bez tego na Globalu od razu TWRP jest podmieniane przez Mi Recovery.
  23. Ale fajne, a ostatnio zastanawiałem się czy ciężko będzie wymienić tylny panel szklany. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity