All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. densa

  MIUI 9.5.16/17

  Wystarczy żeby apka miała ustawiony autostart, jak Ci przeszkadza małe opóźnienie które czasem może wystąpić to ustawiasz ją jeszcze na brak ograniczeń w tle.
 3. zuku1786

  NC+ GO

  Na chwilę obecną nic nowego nie wyszło.
 4. @slides tego próbowałeś? https://www.home-assistant.io/docs/autostart/systemd/
 5. Today
 6. jacekgothic

  MIUI 9.5.16/17

  Gmail mam jedynie dodany do autostartu, tyle.
 7. mrosi

  MIUI 9.5.16/17

  Nie przejmuj się. U mnie też nie działało. Czas przeszły, bo wróciłem do Globala na czas, do kiedy uda się to naprawić. Najgorsze, że ani Magisk, ani usuwanie folderu, czyszczenie danych appek, ani inne zabiegi nie pomagały.
 8. paveu

  MIUI 9.5.16/17

  @QBAQ masz tak ustawione w Magisk Hide?
 9. QBAQ

  MIUI 9.5.16/17

  @paveu @pawelt nie wiem jak Wam się to udało, u mnie z żadnym magiskiem nie hula GPay
 10. latet

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Niski bitrate nie pomaga, ale to nie on jest główną przyczyną słabego dźwięku w nagraniach.
 11. grzegorz.lki

  MIUI 9.5.16/17

  Odnośnie powiadomień Gmail i Whatsapp itp. ja tylko dodaję do autostartu i tyle. Bez kłódek, grzebaniu w ustawieniach baterii. Tylko nigdy nie czyszczę pamięci RAM. Nigdy nie miałem problemów z powiadomieniami, nawet przychodzą szybciej niż żonie na Huawei Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 12. Dukee

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Może nie odkryłem Ameryki, ale dopiero dzisiaj sam przypadkowo znalazłem aplikację w sklepie play - "Amazfit Bip Assistant", która za pomocą kliknięć przyciskiem bocznym pozwala sterować odtwarzaczem muzyki. Sprawdzałem na Spotify i działa elegancko. Pozdro!
 13. Wprawdzie mam Redmi N.7 ale chyba będzie tak samo karty sim i sieci komórkowe-klik- nazwa operatora-klik- punkty dostępu
 14. bioly87

  MIUI 9.5.16/17

  Stosujesz jakieś sztuczki typu kłódki w ostatnich aplikacjach i bez ograniczeń w tle w oszczędzaniu baterii, czy tak po prostu Ci działają?
 15. Witam, nie udało mi się znaleźć takiej opcji ani w N&F ani w GB, czy aktualizacja A-GPS jest dostępna tylko w MiFit ?
 16. jacekgothic

  MIUI 9.5.16/17

  U mnie często są szybciej na telefonie, niż w przeglądarce i zawsze przychodzą (gmail).
 17. Kamil Kupiec

  MIUI 9.5.16/17

  Ja na każdym romie miałem z tym problem.
 18. kubinj0

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  Telefon dzisiaj odebrany ze sklepu. Po uruchomieniu miał 60%. Praktycznie cały czas używany po wyjęcia z pudełka. Myślicie że to dobry wynik? Przed pójściem spać naładuję do pełna, bo jestem ciekaw ile procent zejdzie przez noc.
 19. A czemu nie spróbujesz, wersji GSI? Nie wiem czy mi note 2 wspiera treble "a" czy "a/b" ale tu jest link do wersji "a arm64" https://sourceforge.net/projects/havoc-os/files/arm64-aonly/ PS. Sprawdzisz to z terminala lub przez adb getprop ro.treble.enabled Jeśli wyskoczy "true" to znaczy że Twój telefon wspiera projekt treble i można instalować gsi, jeśli nie to zostaje szperanie na xda może ktoś już coś wymyślił. Oczywiście wymagane jest twrp i trochę wiedzy. Wszystko na własną odpowiedzialność Powodzenia
 20. jerzykd

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  [emoji23] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 21. z80161072

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Bitrate podobno jest tragiczny (96kbs)a przynajmniej w recenzjach sprzed miesiąca dwóch było słychać znaczącą różnice w jakości nagrywanego dźwięku względem innych flagowców ( 15:29). Czy aktualizacje coś poprawiły w tej kwestii - pytam jako przyszły użytkownik Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 22. perdos

  [TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

  U mnie nowe MicroG nie chce się zainstalować.
 23. ForNarg

  Wyjątki w Panelu Sterowania

  Witam! Mam problem, nie potrafię dodać aplikacji do wyjątków w Panelu Sterowania np. żeby "sprzątacz" jej nie czyścił. Kiedy wchodzę w zakładkę "wyjątki" nie ma tam żadnej opcji żeby dodać jakąkolwiek aplikację. Jest to dla mnie problem, ponieważ często z śmieciami kasowane są też zapisy z kilku gier. Proszę o pomoc Panel Sterowania>Ustawienia(Prawy Górny Róg)>Wyjątki LUB Panel Sterowania>Ustawienia>Czyszczenie>Wyjątki Telefon: Xiaomi Mi 8 Adroid: 9 PKQ.1.180729.001 MiUi: 10.2.3.0 (PEAMIXM) Dziękuję i pozdrawiam, Marcin
 24. marekneo

  Temat o ładowarkach

  Panowie kupiłem oddzielnie indukcję 20W i oddzielnie ładowarkę 28W. Mam dzienny problem. Sama ładowarka ładuje mi telefon, indukcja podłączona pod podstawowa 18W ładowarkę również ładuje telefon. Jednak gdy podłącze indukcję pod 28W ładowarkę to nie działa... W czym może być problem? Z góry dzięki za wskazówki.
 25. bioly87

  MIUI 9.5.16/17

  Dalej powiadomienia o nowej wiadomości z Gmail, WhatsApp itp. często nie przychodzą? Dlaczego Xiaomi.eu ma z tym problemy, a Global nie?
 26. Z tym 2,3 sekundy to mnie poniosło. Ale sekunda jest od jednego zdjęcia do drugiego. Nie mam ochoty i nie będę romów wgrywał. Telefon traktuje jako narzędzie i wyleczyłem się całkowicie z grzebania, ciągłych konfiguracji. Ja się na tym nie znam. Wyjmuje i robię i wiem jak to działa w Pixel.
 27. Mniej więcej 20 zdjęć na sekundę jak robię serię. Prawie jak film
 1. Load more activity