All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kupiłem czujniki temperatury i wilgotności (allegro). Mam Huba z EU (zestaw startowy). Nie mogę podłączyć czujnika do zestawu. Komunikat jak poniżej.
  3. Tylko, że jak odblokowywałem to o żadnym fiksie nie słyszałem. Normalnie wgrałem miflash i miunlock, zgoda, czekanie i poszło. Może kiedyś nie był to problem, może te łatki aktualizujące luki bezpieczeństwa coś namieszały? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  4. W moim przypadku nie działają kody które przychodzą na maila lub SMS. Pokazuje mi komunikat...
  5. Today
  6. Dzien dobry Mam pytanko do wszystkich użytkowników pierwszej generacji odkurzacza od Xiaomi. Jak uruchamiam normalny tryb odkurzania to odkurzacz uruchamia ssanie i rusza do przodu. Natomiast jak uruchamiam opcje jedź do lub jedź do strefy na podstawie mapy odkurzacz za każdym razem odpala bieg wsteczny. A ze stacje dokującą mam przy ścianie i jest dodatkowo listwa przyścienna to potrafi się prawie na nią wdrapać. Kilka razy az zawisł na stacji dokującej. Nie wiem co Robić. Dlaczego przy normalnym sprzątaniu wyjeżdza do przodu, a przy opcji strefa i jedz do wrzuca wsteczny. Czy zablokowac jakoś stacje dokującą, czy może jeszcze coś. Dodam że wersja zakupiona w oficjalnej sprzedaży PL. Pozdrawiam
  7. wersja 64GB ile ma tak naprawdę wolnej pamięci dla użytkownika na start ?
  8. Nie wiem na jakim sofcie jesteś, na globalu jeszcze ich nie ma na xiaomi.eu są od dawna.
  9. Dostałem wreszcie dane, dzięki za pomoc!
  10. Witam po raz drugi w ciągu roku mam problem z odbiorem mms-a przy wysyłającym wyświetla mi się małe czerwone kółeczko z wykrzyknikiem a jak wejdę w wiadomość to w treści mam napisane "no subject" czy mam coś źle skonfigurowane?Prosze o pomoc
  11. czy macie już powiadomienia od aplikacji u góry ekranu obok wcięcia ? Albo jak to włączyć aby się wyświetlały cały czas ?
  12. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
  13. Czy można odinstalować aplikacje np. googola zainstalowane fabrycznie przez producenta ? Nie mam ROOT-a, ani odblokowanego BL.
  14. Nie chodzi mi o powiadomienia ze smartfona tylko o powiadomienia aplikacji które są na miboxie
  15. Ok, masz racja. Tylko mówię, że u mnie w amatorkim bieganiu te szacowane wyniki na razie wystarczają. Biegnę tętno rośnie wraz z wysiłkiem (pomijac te 3 minutowe zwiechy) z opóźnieniem ale się zgadza. Biegnę pod górkę i jestem dość zmeczony pokazuje 174. Inna sprawa że biegne gora 22 minuty, może przy dluzszym ćwiczeniu jest gorzej. W niedzielę zobaczę jak pokaże tętno na rowerze bo jescze nie próbowałem. W każdym razie jak na zegarek za 600 pln nie jest źle. Jasne z tym pulsem nie ma co oczekiwać cudów. Pewnie faktycznie w pewnych warunkach to funkcja random.
  16. Takie zabezpieczenie przed użytkowaniem znalezionego/kradzionego telefonu. Sprzedający jeśli nie był amebą powinien odpiąć telefon od konta i wyczyścić swoje dane. Jeśli faktycznie go kupiłeś to musisz zdobyć dane od niego.
  17. Np. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.cyberdream.androidtv.notifications.google
  18. Dzień dobry. Czym różni się "autom. 2G/3G" od "preferowane 2G/3G"?
  19. @Nowyluke Problem w tym, że zegarek nie mając poprawnego pomiaru (nawet nie mając żadnego) wyświetla nam wymyślone dane, pobierane z odpowiednich tabel + współczynnik z generatora liczb pseudolosowych, posiłkując się jeszcze informacją z akcelerometru. Jeśli zegarek uważa, że jesteśmy w spoczynku wyświetla pomiar (jeśli jest), w przeciwnym przypadku 75 ± rand*5, jeśli się ruszamy pewnie dochodzi do tego współczynnik związany intensywnością ruchu. Widać to wyraźnie w zasymulowanym wcześniej biegu na bieżni... mamy kompletny i wyglądający wiarygodnie przebieg tętna.... tyle, że nie było szans by go zmierzyć. Przypomina to działanie studentów "hardkodujących" wyniki w programie, zamiast wykonać obliczenia i lub pomiary. Można powiedzieć, że jak wynik jest sensowny (może nawet prawidłowy), to nie ważne jak go uzyskaliśmy, możemy nawet losować... niestety jeśli ktoś opiera się na tętnie do określenia intensywności treningu to nie ma to kompletnie sensu, szczególnie, że często osoby tak trenujące właśnie mogą mieć inną "charakterystykę" zmian tętna przy różnym obciążeniu. Do tego często może to się zmieniać w zależności od wielu czynników (np. zmiany mogą świadczyć o przetrenowaniu infekcji itd). W takiej sytuacji pomiar z GTR'a jest bezużyteczny. Rozsądne byłoby tagowanie szacowanych wartości i ewentualne wyłączenie ich wyświetlania. Dodam, że nie korzystam w ten sposób z pulsometru, zainteresowałem się tym dopiero gdy zobaczyłem absurdalne wyniki (niewielkie gdy prawie zdycham, lub wysokie przy dosyć spokojnym spacerze)
  20. Witam, jak w temacie. Po wybudzeniu telefonu odblokowuję twarzą (pojawia się ptaszek w tym kołeczku) po czym ekran blokady nie znika i trzeba go jeszcze przesunąć palcem. Kiedyś działało to normalnie nie wiem kiedy przestało. Ktoś wie co ustawić? Pozdrawiam
  21. Dzięki za info, też w miedzy czasie napisałem do HBO powiedzieli że wiedzą o problemie ale żeby pisać do CP. Napisałem do CP czekam na odpowiedź jak będę miał dodatkowe info dam znać. Pozdrawiam
  22. Podczas używania przedniej kamery w totalnej ciemności na maksymalnej jasności ekranu moja twarz świeci się na rózne kolory czerwony, niebieski, zielony podczas zakrywania ręką dzieje się to samo. Podaję link do filmiku w którym to pokazuje o co chodzi? :d
  23. Nadal zero kontaktu, a telefon leży i się kurzy, nie ma jakiegoś sposobu?
  1. Load more activity