All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. pafnuc518

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Panowie zakupiłem poco z oficjalnej dystrybucji miu Polska i czy to normalne że system to global a nie Pl?
  3. Patrykowski98

Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie

Czyżby w końcu koniec błyskania?
  4. Yesterday
  5. Papoodrock

Redmi 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Dzięki Orjon za danie znaku życia w dziale Redmi 7. Kurcze, gdybym wcześniej wiedział, że Redmi 7 jest tak niepopularny, to bym dopłacił te parę stów do NOTE-a...
  6. sp4ubw

Mi 8 - dyskusja ogólna

@karolgt1 mam na myśli soft xiaomi.eu. Nie interesuje mnie global, na którym wszystko pojawia się z kilkumiesięcznym opóźnieniem.
  7. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

Ja dzisiaj już aktualizowałem do 10.3.2 i nic nie ma. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  8. simcold

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Używa ktoś viperFX na MI9? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  9. sp4ubw

@21nikooo21 to możesz być zawiedziony, jak jesteś na EEA. Masz poradnik na forum jak to zrobić oraz na stronie głównej, a pliki modów masz w tym dziale w modyfikacjach.
  10. simcold

No to zacznij od tego Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  11. sp4ubw

Mi 8 - dyskusja ogólna

@karolgt1 Poczekaj do jutrzejszej aktualizacji i będziesz miał DC Dimming.
  12. simcold

Rozumiem że masz odblokowany bootloader I wgrane twrp B17? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  13. 21nikooo21

Gdzie znajdę instrukcje jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki bo jestem zielony coś do telefonów Xiaomi
  14. simcold

Ja mam zawsze wyłączona wizualizacje. I czy mam aod czy nie to naciskam w tym miejscu gdzie jest czytnik i się odblokowuje tel. Niezależnie Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  15. Szkodzik

U mnie gdy wyłączone AOD, w ustawieniach odcisku zaznaczona opcja aby był widoczny a gdy zablokuje telefon to kompletnie nie reaguje na odcisk i nic się nie pojawia.
  16. simcold

Powiadomienia są na xiaomi.eu i działają super a nawet można włączyć opcję żeby zamieniło ikonki androida na te z motywu miui. Co do autojasnosci jest fix który to naprawia i działa idealnie. Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  17. 21nikooo21

Ogólnie to jestem zawiedziony z xiaomi mi 9... Przesiadłem się z oneplus 5t. W xiaomi jest wiele niedociągnięć w sofcie. Od braku powiadomień na belce po szalejącą automatyczną jasność ekranu.. Naprawdę chciałem zmienić telefon na coś innego i jest wielkie rozczarowanie. Mi 9 to dobry telefon ale Oneplus to jednak inna liga.
  18. eNse

Tak, można to wyłączyć w opcjach.
  19. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

Podobno w Chinach wyszła aktualizacja która wprowadza DC Dimming. Niedlugo podobno będziesz również aktualizacja dla Globala która to wnosi. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  20. Szkodzik

Czy przy wyłączonej funkcji AOD pojawia Wam się wizualizacja odcisku palca i macie możliwość odblokowania telefonu palcem? Soft 9.5.16.
  21. dzx89

Mi 8 - dyskusja ogólna

Jutro będę testował i dam znać co wyszlo, bo nie możliwe że w 2.5 tygodniowym telefonie bateria tak słabo trzyma
  22. karolgt1

Czy działa u nas VoLTE?

A VoWifi można uruchomić ta aplikacja? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  23. tpawel

Czy działa u nas VoLTE?

Dzięki. No niestety nie pójdzie to u mnie Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  24. pit24316

Szkło/ folia do Deski 5 plus

Czy ktoś może polecić szkiełko z dobrą powłoką oleofobowa, najlepiej 2.5D do R5Plus?
  25. sprzetowiec90

Twrp problem, kolorowy ekran

Global 10.2 , wsumie to caly czas jest bo po odblokowaniu i wgraniu twrp to rom nadal chodzi. Jedynie jest problem z recovery.
  26. Orjon

Twrp problem, kolorowy ekran

A jaki miałeś przedtem ROM? Wygląda na niekompatybilny TWRP z firmware które masz.
  1. Load more activity