All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Płacicie swoim telefonem w sklepach? Mam na swoim telefonie ROM globalny, sprzęt na rynek europejski z oficjalnej dystrybucji. Problem jest taki, że za nic nie da się płacić telefonem. W przypadku google pay wyskakuje komunikat że moim telefonem nie da się płacić w sklepach. Natomiast w przypadku aplikacji bankowej (peopay) jest podobnie, przy czym błąd wyskakuje już na samych terminalach w sklepach, gdzie tam jest informacja że jest błąd karty lub żeby użyć tylko jednej karty. Na moim starym Mi Note 2 działa bez żadnego problemu i google pay i peopay. Wiem, że telefon nowy ale może ktoś coś będzie wiedział co może być nie tak.
  3. Jutro wrzucę wszystkie statystyki, po całym dniu użytkowania. Dzisiaj to już go co chwilę doladowywalem to nie ma za bardzo sensu
  4. Yesterday
  5. Jak dla mnie czas podswietlania jest ok:) po co mi dluzej zeby zobaczyc np godzine? a przynajmniej dlugo sie nie swieci jak przypadkiem sie wlaczy.
  6. Falonso

Szkło hartowane

Dodaj 2-3 odciski tego samego palca. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Cóż, jak widać i jak sam piszesz - Twoje założenie było błędne. Wszystkie generatory to są klony generatora, którego kod źródłowy jest dostępny dla każdego na githubie i jest Tworzony przez osoby prywatne, które robią to z zajawki, nie dając żadnej gwarancji poprawnego działania ani generatora ani customa przez nie wygenerowanego. Tak samo każdy generator może działać troszkę inaczej i generować troszkę inny soft - trzeba to wziąć pod uwagę. Na stronie emkowo, jest generator przerobiony przez zalogę serwisu i nie wiesz, jakie zmiany tak na prawdę wprowadzają. Dlatego może dojść do takiej właśnie sytuacji, że soft wygenerowany dziś może się różnić od tego, jaki został wygenerowany za jakiś czas. By temu zapobiec, najlepiej jest sobie uruchomić własny generator i wtedy wiesz co masz. Ale do tego trzeba już posiadać troszkę wiedzy z branży. Bez tego muszisz opierać się na zaufaniu do dostawcy aplikacji. Ale żeby odnieść się bezpośrednio do sprawy jaką przedstawiasz: wgraj zpowrotem poprzedni cfw i sprawdź, czy rzeczywiście jest różnica, czy to tylko było takie wrażenie, bo często tak jest, że po wgraniu nowego softu wydaje się, że jedzie szybciej, czy tam wolniej itp, taki efekt placebo. Najlepiej porównać bezpośrednio na przejażdżce jeden z drugim.
  8. Możesz to zrobić programem YouCut.
  9. Haha ... Stabilizacja przestała i mi działać i na stock i na gcam chyba jest zależność bo działało wczoraj a dzisiaj aktualizowałem systemowe aplikacje Themes i jakiś MIUI BI i nie działa stabilizacja...
  10. Wyczyściłem szczelinę i działa. Podwiesi się raz na 20 połączeń. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
  11. Witam mam pytanie Muszę wymienić baterie w moim Wowsticku 1f+, ponieważ się rozlała, ale nie wiem jakiej baterii szukać jedyne co wiem to, że jest to akumulatorek li-on 3,7V Zna ktoś może dokładny typ ogniwa?
  12. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-tigr/ Pod tym linkiem masz dobrą wersję do zdjęć, ale nie nadaje się podobnie jak inne gcamy do nagrywania video - zarówno 4k jak i full HD są bez stabilizacji video i przez to takich nagrań nie da się oglądać zbytnio. Do nagrywania trzeba korzystać ze stockowej apki
  13. Wychodzę z założenia, że jak w generatorze mam ustawienia fabryczne, to tworząc kolejny firmware na tych samych ustawieniach fabrycznych co trzy tygodnie temu, nic się nie zmieni. Dziś mam wrażenie jakby ktoś pozmieniał wartości fabryczne. Kumasz?
  14. Czy po tych wszystkich aktualizacjach komukolwiek czujnik zbliżeniowy działa jak należy? U mnie już dochodzi do tego, że podczas odebrania połączenia wciskam przycisk blokady ekranu, bo czujnik niemalże co drugą rozmowę kompletnie "zwieszony"
  15. No to chłopie, co za problem? Przecież masz generator i możesz sobie zmienić, jesli coś nie odpowiada. Każda hulajnoga jest inna a po to jest generator aby sobie ustawić wszystko pod siebie. Zawsze możesz użyć innego generatora i spróbować. Przecież to nic nie kosztuje... oprócz paru minut na wgranie i stestowanie
  16. No i doszliśmy do miui 11 (pie) na xiaomi.eu. Powiem tak wszystko u mnie działa i śmiga, gcam bez zmian jadę teraz na v7. Jakby ktoś się pytał po raz pierwszy od kilkunastu rom-ów osiągnąłem taki czas(może nie 9h ale i tak super) . Szczerze polecam.
  17. Ostatnio modowałem Pro jakieś trzy tygodnie temu. Dziś zachciało mi się zmienić dźwięk tempomatu. Wrzuciłem firmware tworzone na emkowo. W opcji Drive eMka wyrwała jak z kopyta ... rwałem dziś asfalt :/ Czuję, że coś jest nie tak. Za szybko popierd... Piszę, bo być może ktoś poczuł to samo. Przy okazji - co to jest ta wersja 1.5.5 BIG ?
  18. Jestem niejako zaskoczony, że dodają nowe rzeczy w tych numeracjach. Nie będę ryzykował instalowaniem z Notify, tym bardziej że używam także Mi Fit, ale dobrze wiedzieć i czekam na oficjalną aktualizację. Czas podświetlenia jest zdecydowanie za krótki i dobrze, że w końcu można to zmienić, bardzo ważna zmiana.
  19. Możesz pokazać resztę statystyk? Co szło? Bt? GPS? Synchro? Inne? System global, China, czy nasz? Byłbym wdzięczny za takie info
  20. No tak u mnie to jakieś 8h, przy 7 procentach podłączyłem do ładowania i dobiło do tych 24. 8h na luzie wyciąga. Coś ten twój model jest dziwny że ledwo 4h masz.
  21. Dla mnie istotne, że błędu nie ma i mogę z zegarkiem się połączyć na czym mi zależało najbardziej. Pewnie bym już nie używał xiaomi.eu ale mam problem na Lineage z gapps. Ja będzie działać to ucieka z tego, bo za dużo już śmieci pchają do tego romu.
  22. xawm

MIUI 9.10.10

Potwierdzam zgłaszany przez innych użytkowników błąd z bluetooth. Wyłączenie bluetooth powoduje brak możliwości włączania. Trzeba zrobić restart. Kłopoty z połączeniem z głośnikami, zestawem w samochodzie, nie zawsze przechodzą powiadomienia na miband itp. Mix 2s.
  23. Głównie Mi8/Mi9... A jak Mi5?:D Instalował już ktoś? Ostatnia wersja, nie zabija?
  24. Wielkie dzięki. Jednak poświęcę Ocean Blu na poczet drzewa
  25. I przy okazji straciłeś możliwości jakie niesie ze sobą L1 Nie wiem co oni z tym xiaomi.eu wyczyniają, ale ostro nas załatwili
  26. Wgrałem wersję 1.0.7.04. Pojawiła się możliwość zmiany czasu podświetlenia ekranu w ustawieniach. Innych zmian nie zauważam. Z mi fit łącze się tylko po wyłączeniu internetu żeby nie downgradowal
  1. Load more activity