All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. qeezy

Zapomniałem hasła - Pomocy

Dzień dobry, Dziś robiłem "Wipe data", co znaczyło wyzerowaniem pamięci. Po zalogowaniu się do konta Xiaomi i dochodząc do przejścia kopiowania plików, telefon zażądał od mnie potwierdzenia hasła (kod, min. 4 cyfrowy), Próbowałem i wpisywałem hasło, które miałem przed restartem. Nic nie działało (nadal byłem na konfigurowaniu urządzenia, nie mogłem przejść dalej). Planuję oddać telefon do serwisu, żeby wyzerowali hasło. tel. POCOPHONE F1 Z góry dziękuje za pomoc
  3. Orjon

System has been destroyed

Qbz - podeślij screena. spy - albo serwis albo jakieś płatny dostęp do konta Xiaomi które ma autoryzację... Inaczej nic nie zrobisz Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. spy

Witam chcialbym sie doloczyc do tego tematu poniewaz podobnie albo gorzej uwalilem telefon , wgralem jakis soft ktory jak pisalo jest pod moj telefon ale chyba problem jest w tym ze mam zablokowany bootloader teraz telefon caly wchodzi w recovery i nawet jak dam wipe data nic nie daje restart , rozebralem telefon probowalem z punktami jak na tym filmie miflash sie laczy autoryzuje EDL i potem napis unautorized for this operation i na tym sie konczy telefon sie nie flashuje . Moze wie kto jak to ogarnac . Dziekuje z gory
  5. jerzykd

Update software Global

Jesteś pewien, wszędzie piszą, że dla baterii najgorsze to właśnie trzymanie na kablu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. darq7

Mi Box 4K S - zacinanie

A ja namówiłem znajomych, zakupione 2 sztuki w Rossmanie pomogłem skonfigurować oczywiście wgrany najnowszy soft, zero problemów żadnego zacinania u każdego inny internet i wifi też wzorowo tak jak u mnie. Najnowszy soft super i szczerze nie rozumiem fenomenu jakichś problemów u innych przy włączonym HDMI CEC nie ma prawa nic mulić.
  7. mariusz.ur

Wpisz getvar all I będzie na końcu info o arb
  8. JacekBB

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

W 10.3 jest opcja schowania notha.
  9. Orjon

Mi 8 SE - dyskusja ogólna

1217 > ROM > odpalić tel > konfiguracja > fastboot > 0331. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Today
  11. Voltron

To chyba 12.27 na twrp 1207 nie zainstaluję? Wytapatalkowane z MI 8 SE
  12. Rafcio

Update software Global

Jeśli bateria jest w pełni naładowana i dalej jest telefon podpięty pod ładowarkę to sama elektronika telefonu sobie "odcina" baterię, a podtrzymuje cały telefon bezpośrednio z kabla.
  13. palibrzuch

Zbiór recovery do MI9

Płatności jeszcze nie sprawdziłem ale ikona w apce banku jest. Co do czytnika to moim zdaniem działa o wiele gorzej. Dodawałem kilka razy i lipa. Dam jeszcze szansę systemowi kilka dni Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. No niespecjalnie. Możesz kombinować z zmiana na soft dla Redmi 6 Pro, jest poradnik chyba na xda. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  15. Witam. Zakupilem mi A2 lite z androidone i potrzebuje pomocy przy zmianie oprogramowania na miui.eu.W zasadzie nie wiem czy jest taka możliwość. Na razie odblokowalem i wgrałem twrp. Teraz jakie oprogramowanie pobrać i czym to flashowac . Miflash czy z poziomu twrp. Nigdy nie zmieniałem oprogramowania więc trochę nie do końca wszystko kumam.
  16. mgcompany

Redmi Note 4X - co zamiast niego?

Redmi Note 5 lub Redmi Note 7, przy czym 5 jest trochę tańszy i lepiej wykonany od 7, a 7 ma trochę lepszy aparat, tylko czy warto? Można wrzucić GCam i jakość zdjęć jest sporo lepsza od stockowej apki aparatu. Baterie też są 4000 mAh. Ostatnio przeglądałem smartphony do 800-900zł (w Polsce, bo na szukałem czegoś na szybko, jeśli nie uratowałbym RN4) i w sumie nic lepszego nie ma. Jest kilka alternatyw typu Meizu Note 9, jakieś Motorole czy Huawei, ale w każdym jest coś za mało. Albo jest mniejsza bateria, albo niższa rozdzielczość (przy ekranie ponad 6" ma to już jakieś znaczenie), albo opinie użytkowników są kiepskie typu problemy z mikrofonem i słabą jakością połączeń telefonicznych. Jedyne co jest tańsze od Xiaomi i ciekawe, to stary LeEco X526, ale to model jeszcze starszy od RN4. Niestety żaden z konkurentów mnie nie zachwycił, a podnoszenie górnej granicy ceny telefonu może się nigdy nie skończyć. Gdyby RN5 w wersji 4/64 mocno staniał, to pewnie bym zmienił na niego, a tak wymieniłem ekran na oryginalny i używam dalej, bo nie mam po co zmieniać dobrego telefonu. Alternatywą może być też Mi Note 3, który cenowo zrównał się z Redmi, ewentualnie w niższych pieniądzach można pójść na pewne ustępstwo i wziąć Redmi 7 w jakimś lepszym wariancie pamięci. Dla mnie jednym z podstawowych warunków jest też użyty procesor, nigdy więcej nie wpakuję się w Mediateka, unikam ich, bo co z tego, że są szybkie, jak z każdym telefonem lub tabletem z czasem coś zaczynało się dziać, w dodatku zarządzanie energią jest słabsze od Snapdragonów. Ktoś może też powiedzieć, że warto poszukać starszego flagowca, ale to też nie zawsze jest dobre, bo flagowce zwykle mają mocne procesory i całkiem szybko się rozładowują. Niby można szybko naładować czy używać powerbanka, ale nie każdemu to pasuje. Z czasem będzie trzymał kilka godzin i będzie problem. Zresztą wydajność średniej półki jest dziś na poziomie starszych flagowców, przynajmniej w benchmarkach. Jest też Mi8 Lite, tylko w tej cenie to lepiej kupić RN7. Ewentualnie poczekać na niższe ceny Mi9 SE i podnieść trochę budżet, ale zwiększając budżet można też znaleźć coś ciekawego od Huawei/Honor, nawet od Samsunga. Dzisiaj zakup smartphona to jeszcze trudniejszy wybór niż kilka lat temu. Ja nie zmieniam, bateria trzyma spokojnie dwa dni, nawet trzy, wszystko działa, a systemu nie aktualizowałem od wersji xiaomi.eu 7.11.16 i nawet nie musiałem przez ten czas robić żadnego wipe'a, factory reset, nic.
  17. Qbz

Wydawało mi się że napisałem że naprawione. Udało się, ale nie mogę używać fastboota (Bodajże coś o anti-rollback, ale getvar anti nic nie zwraca). TWRP działa bez problemu. Netoper Ten sam obraz już raz wgrywałem. Coś się ewntentie zablokowało z flashowaniem. Plus wersja Pro ma notch, a tego raczej nie da się dodać do zwykłej ^^ Dzięki wszystkim za pomoc tutaj!
  18. ghert

Musisz mieć miui w wersji minimum 8.12.27 żeby je zainstalować. Tak na 4pda piszą.
  19. Bambucha1988

Zbiór recovery do MI9

Ja odblokowałem wgrałem miui polska z problemami typowymi dla nowego użytkownika i płatności działają u mnie
  20. mariusz.ur

Problem z Kontem Mi

Wydaje mi się, że blokada Google działa tylko w przypadku przywracania do stanu fabrycznego. Gdy zainstalujesz system na nowo to blokady takiej nie powinno być. Ale w sumie jak taki telefon zgubiony czy skradziony ktoś uruchomi i będzie używać to można go namierzyć po imei.
  21. mrosi

Naprawa numeru IMEI do Redmi Pro

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. jerzykd

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Im precyzyjniejsze pytanie tym lepsza odpowiedź. Teraz już wiemy i można jednoznacznie stwierdzić, że koledze jedynie global z zablokowany bootloaderem pozwoli korzystać z usługi Google Pay. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. densa

Problem z Kontem Mi

W sumie racja, większość zabezpieczeń można obejść kwestia ceny i czy to się opłaca. Tak czy tak, jakieś to zabezpieczenie jest i 'zwykła' osoba która znajdzie telefon nie przywłaszczy go sobie od tak.
  24. mrosi

łączenie z telefonem xiaomi

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. simcold

A czy ktoś powiedział o jakie płatności pyta? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. galakty

Tylko? A co jeśli bank pozwala na płatności NFC tylko przez Google Pay? U mnie innej opcji nie ma. Przewidziałeś to czy tylko rozumujesz przez swój przypadek?
  27. simcold

GCam

Proszę. Rozpakowachttp://cloud.tapatalk.com/s/5cbc44cf4e3e9/simcold.zip Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity