All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Przywróciłam telefon do ustawień fabrycznych, przez jakiś czas otrzymywałam powiadomienia normalnie (samą wibrację, dioda przy powiadomieniu nie działa w ogóle), jednak teraz problem pojawił się znowu. Jak pobrać tę aktualizację i skąd?
 3. Witam wszystkich, zgłaszam się do Was z takim o to problemem - chcąc zrobić roota na Mi Note Pro, zainstalowałem przez TWRP paczkę Magisk-v19.3.zip z https://github.com/topjohnwu/Magisk/releases/tag/v19.3 Telefon długo wstawał, wpadł w bootloop. Chcąc ratować sytuację zrobiłem wipe'a cache'u + dalvika, nic to nie dało - telefon się odpala, pojawia się logo MI i gaśnie. Podłączony do zasilania wpada w bootloop. Mogę wejść w tryb fastboot i w TWRP, jest widoczny podczas podłączenia do kompa w TWRP. Czy da radę go wskrzesić bez utraty wiadomości? Czy pozostaje instalacja świeżego systemu? Chciałem zrobić root'a by wykonać backup sms/mms za pomocą Titanium Backup... Pacjent posiada zainstalowany ROM: MIUI 9.1 by xiaomi.eu 7.11.16 (rozwój)
 4. Wydaje mi się, ża zalogowałem się do tego samego konta.
 5. Korzysta ktoś z Androida Q tak na co dzień? Jakieś błędy w systemie są? No zastanawiam się nad aktualizacją.
 6. Today
 7. Na pewno jest to kwestia innego oprogramowania, żeby podać większą moc, inna jest chrakterystyka na trybach, bo są trzy a nie dwa itp. Natomiast mi się wydaje, że różnice mogą być w tych tranzystorach. Przecież jeśli tranzystor daje większą moc, która nie jest to w zakresie jego pracy, to przez takie obciążenie się na pewno bardziej grzeje i może ulec uszkodzeniu. Wydaje mi się, że różnica jeśli jest w hardware, to właśnie inne są tranzystory, no i może wyższe zabezpieczenie. Trzeba by porównać, nawet naocznie, ale nawiązując do: Ciężko będze, bo nie wiedząc który jest do PRO a który nie, trzeba zawierzyć sprzedającemu. Może się okazać, że jeśli się nie różnią niczym, to po prostu sprzedający daje wyższą cenę dla wersji niby PRO, tak jak z każdą częścią jest. Do zwykłej taniej,. do PRO - drożej.
 8. @endrius99 Z czystej ciekawości, można wiedzieć jak w ogóle doszło do takiego uszkodzenia?
 9. Silnik można założyć ale czy po samym założeniu silnika zyskujemy moc taką jaka pro? Czy trzeba inny soft do sterownika wgrać itp. Przecież to jaką moc ma silnik zależy od tego ile prądu pchnie w silnik sterownik a nie od tego jaki silnik podłączymy do sterownika. Równie dobrze można by podłączyć silnik 2000w do tego samego sterownika i co będziemy mieć 2000w na kole - oczywiście nie. Wydaje mi się że sterowniki od m365 a od m365 pro choć z wyglądu są takie same to chyba się czymś jednak różnią ( może tylko oprogramowaniem) bo w sprzedaży choćby na allegro są informacje o tym że ten nadaje się do pro a inny tylko do m365.
 10. Sam silnik działa tak jak działał, nic się z nim nie stało, magnesy również w porządku. Generalnie ucierpiała tylko felga od bocznego uderzenia.
 11. Inne oznaczaja ze sa bardziej lub mniej wytrzymałe, z moca nie powinni byc odczuwalnych różnic. Mozna do zwykłej założyć sionik od pro. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 12. @seba83616 Przecież masz już w tym dziale taki sam temat. Sam miałem taki problem i go przynajmniej na razie rozwiązałem (masz w tym temacie napisane jak to zrobić)
 13. Pytanie czy ktoś ma podobnie bo nie wiem czy znowu nie wymyślam. Czy macie tak że jak gps czasem nie chce złapać długo fixa (nawet 15 minut) na otwartej przestrzeni, to pomoga ściągnięcia zegarka z dłoni? I łapie momentalnie? Czy znowu przypadek...
 14. Nie wiem czy do mnie piszesz ale zadałem dwa pytania.
 15. Nie - tu tranzystory nie maja znaczenia. Tak - można założyć silnik do m365 z pro. Coś jest nie tak z wtyczka i/lub przewodami podłączonymi do klamki. Może ew. są przekręcone przewody.
 16. Witam zakupiłem w piątek mi banda 4 lecz się rozczarowałem ponieważ bateria trzyma niecała dobę przy 2 ładowaniach. Używam aplikacji N&F pro oraz mi fit próbowałem przywracać ustawienia fabryczne oraz reinstalować aplikacje nic nie działa. Używam też mi banda 3 i on działa bez żadnego problemu na jednym ładowaniu tydzień. Jutro spróbuję użyć cały dzień na samej aplikacji mi fit jednakże mam tam problem ponieważ jak dostaje kilka powiadomień na raz pokazuje się na opasce tylko to pierwsze. Czy jest sens jakos próbować bawić się oprogramowaniem czy po prostu zwrócić opaskę?
 17. zigbee nie ma, wifi sa (typ F).
 18. Ciężko rozwiązać coś, co dotyczy tylko Ciebie - u mnie nie ma czegoś takiego.
 19. Bingo. Dzieki wielkie. Czyli msuze kupic inne szklo Dziekuje
 20. Ale inne tranzystory oznaczają że może być inna moc? Drugie pytanie, to skoro sterowniki są takie same to można do zwykłej m365 założyć silnik od m365 pro 300wat i tym samym mieć trochę większą moc?
 21. Koszt rzeczywiście - w porównaniu do całego nowego koła/silnika - niewielki. Cóż, oby się trzymało jak najdłużej i nic się nie działo. Choć zdjęcia z uszkodzeniami wyglądają na prawdę koszmarnie, powiedziałbym, że silnik w kosz
 22. @Dani90 patrząc na zdjęcia wszystko wydaje się być w porządku
 23. Jak to zrobiłeś? ja niestety nie mogę dodać urządzenia zarówno ręcznie jak i automatycznie, region jaki wybrałem to polska.
 24. U mnie w 3h na włączonym ekranie praktycznie po baterii. Bez aot... Po prostu tragedia. Ktoś w końcu rozwiązał Problem drenacji baterii ? Bo to zaczyna być irytujące. Te całe Xiaomi i miui naprawdę zaczyna mnie denerwowac.
 25. Takie same sterowniki są, czasami różne tranzystory wkładali, ale to w obu emkach (zwyklej i pro) tak jest, wiec nigdy nie wiesz co trafisz. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 1. Load more activity