All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. @electro69 ustawienia, informacje o telefonie, klikasz 4x w pamięć wewnętrzną i w informacje o telefonie 1 to powinno być.
 3. @Nowyluke Ing już podobno testuje płatności Garmina, podobno to kwestia tygodni. Co do ćwiczenia to wydaje mi się, że po protu w tej aktywności zegarek "nie wie" jak interpretować ruch i jak nie ma pomiaru to nie stara się tak dużo obliczyć na podstawie innych sensorów (tak samo miał np. Samsung Gear Fit 2). Kolejny spacer i znowu radosna twórczość programistów pokazała swoje wyniki... generalnie więcej niż w rzeczywistości. GPS dzisiaj też nieco gorzej, mimo, że indeks kp niski i dużo widocznych satelit. No nic poczekam na Garmina, i może, w co wątpię, GTR się poprawi.
 4. na dzień dzisiejszy nie da się zmodować 1.5.4 m365 na dzień dzisiejszy nie da się zmodować 1.6.1 i wyżej m365PRO
 5. Jest jeszcze pomyłka w edytorze alarmów, zamiast "śr" jest "śe" . Jeśli ktoś chce zamieszczam poprawiony plik *.res MNVolkov_BipOS_0.5_Mili_chaohu_PL.res 483 kB · 22 downloads Człowieku czytaj ze zrozumieniem co się pisze!
 6. This folder needs to be created manually using a file manager (no root needed) or automatically by exporting/saving your config (use the option in settings menu). Config files use the .xml extension.
 7. No coś jest na rzeczy, widać ten typ tak ma . Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 8. po instalacji nie ma katalogu gcam tez go nie widzę jak robi mega zdjęcia to mam chyba uszkodzony telefon... miałem wcześniej p20 pro i porównanie klasa S do E, ten aparat to jakieś nieporozumienie ...
 9. Jeśli chodzi o fabryczny miałem identycznie czasami (rzadko ale jednak) po wejściu w aparat pokazywał się interfejs i tak jakby nie ostrzył, pomagało przełączenie w tryb 48x i z powrotem. Na xiaomi.eu nigdy sie to nie zdarzyło, poza tym aparat robi mega zdjecia i ta gcam bardziej z ciekawości chce zainstalować niż z potrzeby.
 10. Today
 11. Różnią się jakością i typem zapięcia. No i czasem wzorem i kolorem rzecz jasna. Ja mam problem z tymi bransoletkami z sztywnym gniazdem. Nie idzie z tego potem wyciągnąć a jak już to wyłazi z gumkami które tę pastylkę miały trzymać. Właśnie wyciągnąłem na ładowanie i 40 zł chyba właśnie poszło do śmieci.
 12. To nie jest to... Aplikacja po zaintalowaniu nazywa sie... Aparat. Wytlumacze ci jak krowie na rowie. 1) Sciagasz aplikacje z tego linka : https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6_1_021_xcam6_beta11.apk oraz plik konfiguracyjny (nie jest niezbedny do dzialania, ale zostal zoptymalizowany pod ten konkretny telefon) z tego likna https://www.celsoazevedo.com/files/android/f/download/ZnWhizz.Mi9T.Xcam6b7a.StdV1.xml 2) instalujesz apke, i postepujesz wg tej instrukcji aby załadować plik konfiguracyjny https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/settings09/
 13. Mam to samo więc podpisuję się pod postem.
 14. Ja nie mam na razie problemu z ostrością aparatu. Mam za to problem z tym, że po prostu czasem aparat od MIUI nie włącza się prawidłowo - stoi w interfejsie i nie włącza się podgląd aparatu. Nie wiem, co za tym stoi. Sprawdzę, jak odblokuję bootloader, czy na xiaomi.eu też jest taki problem. Co do Obiektywu Google - to aplikacja pozwalająca na wyszukanie danego sfotografowanego obiektu w internecie itd. Prawdopodobnie nie da się jej odinstalować, gdyż u nas jest ona jako systemowa. Musiałbyś wywalić ja z partycji /system. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 15. I tak nie ogarniam, dałeś mi jakies 3 linki i nic z tego nie wiem. Co to mam w telefonie nazwane obiektyw? Jakies google Lens i nie moge tego odinstalować?
 16. Gdzie taka opcja w ustawieniach telefonu jest do wyboru ?. Mam telefon na globalu.
 17. @electro69 Nie wiem czym się różnią, ale..
 18. Nie ma przecież takich opcji w telefonie do wyboru w sensie takich co tu piszesz. Preferowana sieć np. 3G to oczywiste, że w pierwszej kolejności będzie się zawsze łączył z tego typu siecią mimo, że będzie w zasięgu LTE, a "automatyczne", to telefon sam sobie będzie "wybierał" jaka się jest najlepsza w danym momencie czyli np. 3G ma lepszy zasięg (moc) niż LTE i to właśnie 3G wybierze automatycznie.
 19. Normalnie sciagasz apke, wrzucasz na telefon, instalujesz + wrzucasz konfig dla k20 ZnWhizz.Mi9T.Xcam6b7a.StdV1.xml https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/settings09/ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-xtrme-01/
 20. U mnie dla odmiany napierw gtr przez początkowe 2:30 minut sie znowu zawiesił (co nie często sie ostatnio zdarzało), po 10 minutach i następnych 20 minutach biegiu zawiesił sie na 4:30 (caly czas pokazywal puls 109). Zazwyczaj drugi bieg był zawsze ok nawet przy pierwszym z zawieszeniem. Ciekawe od czego to zależy... Ci do płatności to juz vivoactive 3 ma płatność garmin. Niestety czekamy a raczej żona czeka aż ing to wdroży (chyba mają takie plany w przyszłości). @mszczepa Piszesz że włączyłeś tryb ćwiczeń na gtr to może pomiar gps jakoś zakłóca pomiar pulsu? Może hardware nie wydala?
 21. Pobrać i normalnie skopiowac do telefonu a tam zainstalowac czy z tym tez sa jakieś komplikatory?
 22. @Arkadius Nie ma lepszej aplikacji do robienia zdjec. Video to kwestia sporna, i chyba lepiej dziala to na stockowej apce miui.
 23. Można już modować .1.54 ,a jeśli tak to gdzie??????????Chciałem dzisiaj zmodować 1.54 i nie dała się
 1. Load more activity