All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. joanzk

Amazfit BIP - tarcze "bin"

Jak dla mnie, gdyby dodać kalorie i dystans po lewej stronie w takiej wielkości jak po prawej z ikonami, byłaby tarcza idealna. Moze autor pokusi sie o zrobienie tego dodatku?
  3. losmarte

Czas czuwania, SOT na baterii.

Nikt nie pisze takich bzdur. Telefon wyjmujesz z pudełka i korzystasz, jeśli jest potrzeba, to ładujesz. Jedyne czego nie należy robić, to namiętne rozładowywanie do 0 [emoji12] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  4. Tylko po co męczyć oczy? W imię może nieco dłuższego działania na baterii? Mi nie potrzeba - jak rano ładuję do 80%, to wieczorem mam 40-50%.
  5. Dzień dobry, Mam problem a mianowicie po zakupie telefonu(Mi9) tryb pełnoekranowy dla wybranych aplikacji działał idealnie. To znaczy gdy wchodziłem np. w google czy YouTube przyciski nawigacyjne chowały się/znikały. Aby po wyjściu z aplikacji pojawialy się ponownie. Teraz natomiast przyciski są obecne cały czas/w każdej aplikacji ( chyba że włączymy gesty pełnoekranowe). Mam podejrzenie że stało się tak po zainstalowaniu Messengera (zrobiłem to dopiero po pewnym czasie użytkowania telefonu a do czasu zainstalowania tej aplikacji nic się nie działo). Niestety wyłączanie opcji "Messenger wyświetla się nad innymi aplikacjami" oraz usunięcie aplikacji w niczym nie pomogło. Chciałbym móc korzystać w pełni z "trybu pełnoekranowego w wybranych aplikacjach, Messengera oraz przycisków nawigacyjnych. Dziękuję za pomoc.
  6. Cześć, czy ktoś z Was ma problem z GPS-em w Redmi Note 7? W moim Redmi gubi zasięg przez co nie działa dobrze Endomondo i mapy. Sprawdzałem na GPS teście i nie znajduje fixa. Może ktoś wie jak to naprawić?
  7. Dziebniety

Problem z czujnikiem zbliżeniowym

Ok mam oryginalną pudełkową obudowę, ustawiłem sensor na 10dB, ale działa tylko gdy dotknę ręką górną ramkę telefonu przy uchu nie działa!
  8. Dymkaaa

Mi note pro bootloop

Witam, Problem wygląda następująco. Telefon złapał bootloopa tzn. cały czas włączał się do recovery. Wykasowałem wszystko. Następnie z flashowałem rom chiński 6.1.7 zmieniło mi trwp. Dalej to samo. Działa fastboot. Wgrywałem też inny wyższy rom(9.2.3) oraz twrp 3.0 taki sam skutek. Podejrzewałem uszkodzony przycisk lub zwarcie na płycie, które powoduje wchodzenie do recovery, odpiąłem przyciski od płyty głównej i jest to samo. Po flashowaniu zdarzyło się, że nie wszedł do recovery.. Zawisł na logo mi, zostawiłem tak na godzine bez skutku. Chyba tu czegoś nieogarniam i potrzebuje nakierowania... Proszę o pomoc. Wcześniej miałem Polski rom. Bootloader jest odblokowany jeśli wgram 6.1.7, flash robiłem przez oem edl, nie mogę nic wrzucić na pamięć tel, komputer go nie widzi.
  9. Sylwester Nowaczyk

LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

Z tego co szukałem, to Pixel Experience nie wydał nic na Redmi 3, tylko na Redmi 3s. Poza tym, mega szacun za dobrą robotę. Co prawda mój staruszek Ido już tylko odpoczywa na półce, ale jutro zobaczę z ciekawości jak wygląda andek nr 9 na nim. Wielkie dzięki! Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  10. bioly87

@szuineg W Mi9 jest bateria Li-Po Pokaż fragment instrukcji gdzie tak jest napisane?
  11. Today
  12. pkonrad

Mi 8 - dyskusja ogólna

Niestety ładowarka którą zakupiłem nie obsługuje QC 4.0+ https://miuipolska.pl/forum/topic/35830-%C5%82adowarka-quick-charge-40/?do=findComment&comment=507260
  13. jakfil01

Przegrzewanie

Nic nie daje próbowałem innymi ładowarkami, nawet bez Quick Charge.
  14. Tyłka nie urywa, ale tragedii też nie ma. Może trzeba się przyzwyczaić do ciemnych kolorów.
  15. Ciacho23

Kopia zapasowa danych

Czy przy robieniu kopii zapasowej danych aplikacji też przy większości aplikacji macie komunikat "nieobsługiwany" i kopia takiej aplikacji nie jest tworzona?
  16. No tak średnio to wygląda bym powiedział, tak średnio. Niby ciemny, ale coś mi nie gra, biały lepiej wygląda.
  17. Sorry, tryb ciemny, moje oczy Cię nie znoszą :/ Aczkolwiek - to jest wspaniały, klasyczny przykład na to, że w changelog'ach nie wspominają o rzeczach ważnych dla ludzi
  18. petla7

Mi 8 - dyskusja ogólna

Ma YouTube obejrze nawet do max 4 filmów pełnometrażowych na jednym ładowaniu. A jak z grzaniem baterii i ładowarki w ładowaniu w wersji 4.0? Wysłane z mojego MI 8 ~MIUI 10.2 GLOBAL stable, pie 9~ przy użyciu Tapatalka
  19. nołbady

Przeglądarki, puffin etc

Włącz HDMI CEC w ustawieniach. Może to coś pomoże z zacinaniem. Nie wiem, a nuż to coś da. Osobiście nie spotkałem się z takim problemem, Kodi z dodatkiem Cherry TV hula aż miło. Może ktoś inny coś doradzi.
  20. cincin27

Brak aktualizacji na romie dev

Nie bez powodu telefon jest w dziale "Z zakończonym wsparciem". Nie masz aktualizacji, bo zakończyli robienie nowych romów dla niego.
  21. Cześć, Niestety w moim mi 9 nie mogę ustawić opcji by telefon zawibrował gdy zostanie nawiązane połączenie. Opcja: ustawienia połączeń -> ustawienia zaawansowane ->wibracja przy połączeniach nie działa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Karolsosno
  22. szuineg

Każdy producent sprzętu z bat li-ion pisze to w instrukcji, więc żadna herezja
  23. simcold

Pierwsze co to się go wyciąga z opakowania. No chyba że masz tak mocna indukcję co ląduje przez karton i na wyłączonym [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38] Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  24. Kinek

A skąd ta herezja?
  25. szuineg

Pierwsze co się robi z nowym telefonem to ładowanie do pełna. Nie rozładowuje się go.
  26. darq7

Przeglądarki, puffin etc

Dzięki
  27. Mam problem z redmi note 5 pro. Otóż wyłączam automatyczny wybór sieci poprzez ustawienia->karty SIM i sieć mobilna->nazwa operatora->Operatorzy sieci i odznaczałem wybierz automatycznie. Jednak po kilku dniach pieprzony telefon znowu ma włączoną funkcję "wybierz automatycznie". Testowałem na różnych dev romach, nawet w ten weekend specjalnie nie aktualizowałem romu i znowu mam wyłączone. Telefon nie jest resetowany, a coś to cholerstwo włącza, albo soft jest zwalony.
  1. Load more activity