All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. w jaki sposób zmienić Galerię (od Xiaomi) na Zdjęcia (od googla) w (domyślnej) aplikacji Aparat?
  3. seti-bb

Brak powiadomień przy ikonce sms

koledzy ponownie mam ten problem bo zresetowałem telefon jestem w znacznikach powiadomien nie moge zaznaczyć "Pokaż wskaźniki powiadomień dla :" w moim przypadku SMS i tlefon(czyli połaczenia) nie moge bo wyskakuje ustaw aplikację Microsoft Launcher jako asystetke urządzenia . Nie moge tego znaleść gdzie to właćzyc prosze o porade jak to zrobić krok po kroku ;/
  4. papierki2

Temat o ładowarkach

Mam dokładnie tak samo. Talerzyk kupiony oddzielnie, ładowarka z aliexpress również oddzielnie typ MDY-10-EH. Podłączone razem - nie działa. Talerzyk + ładowarka (słabsza) z zestawu - telefon się ładuje jednak wiadomo, nie na maxa. Ładowarka podpięta oddzielnie wtykiem USB-C do telefonu - telefon ładuje na TURBO. Zgłupiałem, o co w tym wszystkim chodzi?
  5. pkonrad

Ładowarka / Quick Charge 4.0+

Ok. Dzięki za info.
  6. Today
  7. @rakers z SI robi tak co sekundę, a po wyłączeniu robi tak z 20 zdjęć na sekundę po przytrzymaniu palca. Jak chce zrobić szybko jeden po drugim to faktycznie trzeba zaczekać aż zrobi, ale jak się przytrzyma palec to napierdzila zdjęć aż milo
  8. galakty

Bez sensu? Żeby szło 4.0 to ładowarka musi mieć certyfikat 4.0, żadne 27/30W nie ma tutaj znaczenia. Oficjalnie wspierane ładowarki można policzyć na jednej czy dwóch rękach i kosztują chyba ze 150 zł czy więcej. Innych nie ma.
  9. pkonrad

No właśnie to zauważyłem. Bez sensu
  10. galakty

Spójrz na tą ładowarkę i sprawdź jaka cyferka widnieje przy logo Qualcomma Odkryjesz, że jest to "3".
  11. Witam czy można zainstalować launcher z Miui eu na Globala z zablokowanym bootloaderem? Bardzo brakuje mi opcji uspij po dwukrotnym stuknięcie w ekran Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  12. pkonrad

A to tego nie wiedziałem. A dlaczego nie pójdzie?
  13. galakty

Było spytać wcześniej, wiadomo że na tej ładowarce 4.0 nie pójdzie.
  14. carolef

Xiaomi Mi A2Lite - wątek ogólny

Wolałbym z 3go maja Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
  15. @tomynick wersje 8|256 (chińska odblokowałem w standardowym czasie oczekiwania (360 h ) tylko weż pod uwage że nie maja te chinskie wersje pasma b20,nie wiem skąd taka mysl że trzeba czekać miesiącami na odblokowanie......
  16. Shaq

Poprawki bezpieczeństwa z 1 maja
  17. carolef

Co daje? Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
  18. Shaq

Skromne 70 mb majowej aktualizacji zainstalowane.
  19. pkonrad

Witam. Zakupiłem ładowarkę Xiaomi 27W, model: MDY-10-EH. Dokładnie taka ładowarka jest w zestawie z chińską wersją Mi 9. Niestety ani w Mi 8 ani w Poco F1 nie z tą ładowarką nie działa QC 4.0 (turbo charge). Telefon cały czas ładuje się max QC 3.0 (fast charge). Czy ktoś z Was uruchomił turbo charge na Mi 8 ? Nie wiem czy ta ładowarka to podróbka, czy może winny jest kabel, czy jest jeszcze jakaś inna przyczyna, że telefon ładuje się max 18W.
  20. Udało mi się okiełznać temat prawdopodobnie z baterią. Miałem harmonogram na włączanie oszczędzania energii na noc. Powiem szczerze, że dzisiaj tego nie zrobiłem i wczoraj i średnio po 2% baterii poszło tylko, a nie 15-20% Problem teraz taki mam, że mi powiadomienia nie przychodzą z takich aplikacji jak Faceboo, Messenger, Gmail. Whatsup działa, Talpak czy kilka innych. Ogólnie Gmail np. się nie synchronizuje, muszę wejść w niego i ręcznie przeciągnąć...
  21. ARAXV909

Lokalizacja zrzutu ekranu.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w MIUI 10 jest możliwość zmiany lokalizacji zapisu zrzutu ekranu. Chciałbym żeby zapisywały się na karcie pamięci, a nie w telefonie. Telefon to Redmi 4a. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  22. QBAQ

MIUI 9.5.16/17

@mrosi unroot też nic nie dał w moim wypadku, wszystkie inne zabiegi też nie pomogły... GPay nadal leży na moim Mi9 :/ @paveu tak, mam wszystko co od Google zaznaczone - nic to nie daje
  23. densa

MIUI 9.5.16/17

Wystarczy żeby apka miała ustawiony autostart, jak Ci przeszkadza małe opóźnienie które czasem może wystąpić to ustawiasz ją jeszcze na brak ograniczeń w tle.
  24. zuku1786

NC+ GO

Na chwilę obecną nic nowego nie wyszło.
  25. @slides tego próbowałeś? https://www.home-assistant.io/docs/autostart/systemd/
  26. jacekgothic

MIUI 9.5.16/17

Gmail mam jedynie dodany do autostartu, tyle.
  27. mrosi

MIUI 9.5.16/17

Nie przejmuj się. U mnie też nie działało. Czas przeszły, bo wróciłem do Globala na czas, do kiedy uda się to naprawić. Najgorsze, że ani Magisk, ani usuwanie folderu, czyszczenie danych appek, ani inne zabiegi nie pomagały.
  1. Load more activity