All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mathaiz

Case

Szukam przezroczystego case'a żeby ładnie zgrało się ze szkłem NILLKIN H+ PRO 0,2. Warto jeszcze dodać że korzystam z gestów. Zastanawiam się nad Nillikin Nature i MSVII Airbag. Co możecie polecić z własnego doświadczenia? Sent from my MI 9 using Tapatalk
  3. Orjon

MIUI 9.4.18

Jeśli Cię nie zadowala obecny poziom to możesz sprawdzić czy zatrybi zmiana regionu w build.prop - zmieniasz wartosc ro.miui.region z PL na jakiś inny kraj. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. skonek1987

MIUI 9.4.18

Dzięki, z waszym miui jestem już od koło 6 lat ale nigdy nie potrzebowałem tej opcji Ale ostatnio byłem na globalu dłuższy czas i parę razy przełączyłem region. Więc przy okazji wiesz może jak zwiększyć głośność słuchawek bluetooth? Po za Europą nie obowiązuje limit decybeli i po zmianie regionu było zauważalnie głośniej. A może macie już to zintegrowane w romie?
  5. Odblokowanie pin/wzór/hasło podczas restartu telefonu to pomysł doskonały wręcz genialny a nie głupi, ale żeby to zrozumieć należy dorosnąć do tego. Otóż gdyby był tylko czytnik linii papilarnych to szybko być ten pin/wzór zapomniał a tak co jakiś czas musisz go wpisać. Co jakiś czas i tak żąda pinu/wzoru żeby odblokować i to jest właśnie to genialne rozwiązanie miui. Także tak jest i będzie i chwała za to że tak jest.
  6. jerzykd

Mi9 i słuchawki Bluetooth

Włączasz je trzymając vol+... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Orjon

Powrót na global stable

Sprawdź na najnowszej wersji MiFlash.
  8. Orjon

MIUI 9.4.18

W takim razie nigdy nie miałeś miuipolska bo zmiany regionu u nas nie ma.
  9. lukis2

Mi9 i słuchawki Bluetooth

Tak jak to zrobiłeś bo mam te same słuchawki i też w sbc się parują Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. Today
  11. skonek1987

MIUI 9.4.18

Na mi8 zniknęła opcja zmiany regionu.
  12. emarcin

Czy działa u nas VoLTE?

Mam abonament na firmę i włączone VoLTE, niestety na Globalu... nie działa. Na Mi6 gdzie działało także przestało działać. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Dla jednego beznadziejne/durne/głupie dla innego to dbałość o bezpieczeństwo. A ile razy na dzień/tydzień/miesiąc restartujesz telefon? Ps. Hasło może być słabe, mocne ale głupie?
  14. frrancuz

Notify & Fitness aktualizacja czyli błędy/zmiany

Chyba tak. Taka mam, jestem w betach i nie mam nic nowszego
  15. r0bertt

naprawa gwarancyjna/ producenta

I jak z gwarancją, udało ci się coś załatwić?
  16. styling79

Etui Pocophone F1

Wygląd też polecam to etui
  17. Te ustawienia ma córka w swojej aplikacji ja ma tylko takie. Córka udostępniła mi urządzenie może dlatego nie mam wszystkich ustawień.
  18. Witam W tel. Redmi 4A mam zainstalowany rom: MIUI Global 10.2 | Stabilna 10.2.1.0(NCCMIXM) Czy jest sens instalowania jakiegoś nowszego/lepszego romu MIUI (jeśli takowy istnieje dla tego telefonu). Jeśli tak, to co Proponujecie? pozdrawiam.
  19. Co jest beznadziejne. Skoro chce ustawić za pomocą odcinku to po co są jakieś głupie hasła. Odblokowuję i tyle. Ale to durne. A nie ma aplikacji która by to jakoś tym zarządzała?
  20. Adamk102

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Mam Los 16 od sbwml, wipe dalej firmware ja wygrywałem 9 coś ale polecają 8.4.19 następnie Rom i gapps. Rom działa bardzo dobrze. Jedyne co nie działa to asystent Google Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  21. Rioter

Android Oreo

Jest rozwiązanie na problemy z chromecast'em. Sklep play > moje aplikacje > aktualizuj chromecast built in (jak nie działa to odinstalować aktualizację).
  22. Papoodrock

Redmi 7 - Xiaomi, którego nie ma?

Dzięki. Czekam więc.
  23. Soplus

Szkło na aparat

Działa w sumie to raczej folia /szkło hybrydowe bo elastyczne jest. Czy ma wpływ na jakość zdjęć, nie wiem szczerze mówiąc. Różnicy przed /po nie zauważyłem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. stereo0

Update software Global

@Bambucha1988 wiem miałem tą opcję włączoną i ją wyłączałem i włączałem i system przeinstalowywałem, ale nie chciało zatrybić:) kiedyś tam w przyszłości wrócę na eu. Póki co global mi wystarcza
  25. Ustaliłem pozycje go i bariery działają ja też pewnie nie będę z tego korzystał no ale lubię znać swój sprzęt no i muszę żonie wytłumaczyć
  26. alchemik333

Szkło na aparat

A coś więcej na temat tego szkiełka?
  27. Ja nie używam i nie używałem tych barier, więc nie wiem. Może puść go na całe mieszkanie, niech zapisze sobie całą mapę na serwerze i dopiero wtedy poustawiaj te bariery.
  1. Load more activity